Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cassija

Przyłapałam mojego chlopaka... Jak teraz to rozegrac ???

Polecane posty

Gość Cassija

sytuacja jest taka ze z innego nr tel zaczelam gadac z moim chlopakiem jako inna dziewczyna... niem ze to nieco glupie ale chcialam cos sprawdzic. No i przekonalam sie ze jednak mialam racje. On chce sie spotkac z ta dziewczyną ( któraą udaje ja)... I zastanawiam sie czy go poprostu wystawić, umowić sie a ona nie przyjdzie. Czy tez umowic sie i niby przypadkiem zjawic sie w tym umowoionym miejscu gdzie on bedzie na "nią" czekal... A moze jeszcze inaczej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
nie uważasz że to dziecinada ile masz lat 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassija
sprawa jest o tyle trudna, że jestem facetem :( pomuszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umow sie i przyjdz
nie udawaj ze przypadkiem na niego wpadlas, tylko powiedz ze to ty go sprawdzalas a potem go rzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A on wie że rozmawiał z tobą i ma cie za niezłą idiotkę. Dziecinada. Nie dojrzałaś do posiadania faceta. Baw się dalej lalkami lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
skoro tam to nie poniżaj się tylko odrazu z nim zerwij. Związek i tak był skazany na porażke skoro nie macie do siebie zaufania i musisz go sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
dziwny ten twoj facet ze cie po glosie nie poznal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
hehe no właśnie po głosie Cie nie poznał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie rozmawialam z nim tylko pisaliśmy smsy. a po 2 to on nie wie ze to ja, cos podejrzewal na poczatki ze ktos sie podszywa, ale teraz juz wierzy ze to jakas dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowagora
a dla mnie jedno jest niejasne to co ten koles nie zna twojego glosu, piszesz ze rozmawiasz z nim z innego numeru co z tego przeciez jestescie razem, zna twoj ton glosu :O pewnie tez ma niezla zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
dziecko ty daj spokój chłopakowi i pobaw się w piaskownicy naprawde jesteś niedojrzała do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowagora
a to zmienia postac rzeczy, ja bym sie umowila z gnojem poszla na spotkanie i potem go rzucila :) sprytna jestes dziewczyna nie znosze takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On szybko umawia się z innymi? No cóż to tylko świadczy o tym jak jesteś bezwartościowa dla niego skoro poleciał na byle kogo przez SMSy. Zamiast się rajcować swoim rzekomym sprytem, radziłbym sprawdzić swoje BMI, zajrzeć w lustro albo zrobić listę książek, które przeczytałaś w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On szybko umawia się z innymi? No cóż to tylko świadczy o tym jak jesteś bezwartościowa dla niego, skoro poleciał na byle kogo przez SMSy. Zamiast się rajcować swoim rzekomym sprytem, radziłbym sprawdzić swoje BMI, zajrzeć w lustro albo zrobić listę książek, które przeczytałaś w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Lektury szkolne się nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nieufna... i to on mnie tego wlasnie nauczyl ! nie wierze juz zadnemu facetowi. I niewidze przeszkody dlaczego mialabym sie na nim nie odegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuchaj sie
pawel jaki ty madry jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMI mam w jak najlepszym porządku. Bylismy ze soba 3 lata, ostatnio sie miedzy nami nie uklada. A pozatym to i tak sadze ze on na mnie nie zasluguje, jest poprostu prymitywny, i sama sie zastanawiam czemu tak dlugo z nim bylam, chyba z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia34
Wiesz to dziwne że Twój facet nie poznał Cie po głosie - a może on po prostu też z Ciebie drwi.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś 3 lata z prymitywem? To nie świadczy zbyt dobrze o twoim intelekcie. A wiesz...głupie dziewczyny szybko się nudzą. Nie dziw się więc że facet szukał odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia34
Wiesz to dziwne że Twój facet nie poznał Cie po głosie - a może on po prostu też z Ciebie drwi.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś 3 lata z prymitywem? To nie świadczy zbyt dobrze o twoim intelekcie. A wiesz...głupie dziewczyny szybko się nudzą. Nie dziw się więc że facet szukał odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×