Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ica

czy to oznacza przespane nocki?

Polecane posty

moje malenstwo wogole sie nie rusza w nocy.ani jednego kopniaka.czasami cale nocki nie spie bo w dzien sie niekiedy wysypiam a malenstwo w nocy nic.i ma takie swoje fazy kiedy jest aktywne.najczesciej ok.6-8 rano potem do poludnia jest spokoj.po poludniu dokucza niekiedy i poznym wieczorem znowu kopie.po polnocy jest cisza az do samego rana.jakie wasze spostrzezenia byly piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asztona
ile ma tygodni/miesięcy/lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapisywałąm sobie chyba z miesiąc te godziny aktywnosci i też jestem ciekawa czy bedą sie pokrywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asztona
aaa... w ciąży ;) to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ica ja mam prawie tak samo tzn rano czuje tajie lekkie kopniecia pozniej tak okolo poludnia czuje jak maly sie porusza z miejsca na miejsce a pozniej jak juz klade sie spac to czuje jak mi buszuje a w nocy wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek x 2
Hej mój synek też spał w nocy, nie mialam problemów z kopaniem o niechcianych porach :)...Potem jak się urodził, tak już zostało, zawsze spałam w nocy bo i on spał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie mała była strasznie aktywna w nocy - kopała, kręciła się i nie dawała mi spać - byłam przerazona,że ona ma zupełnie inny rytm życia niż ja, a po porodzie okazała się spokojniutkim dzieckiem bardzo ładnie przesypiającym nocki - co niestety nie trwało długo, bo dostałam zastoju w piersi i musiałam Alę budzić na karmienie w nocy:( Więc w moim przypadku zupełnie nie pokryło się zachowanie dziecka przed porodem i potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×