Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

evita1975

UWAGA!!!! PEDOFIL!!!! RODZICE, PILNUJCIE SWOJE DZIECI!!!

Polecane posty

Kochani, uważajcie na swoje dzieci! Pilnujcie ich! W centrum Warszawy grasuje pedofil. W śródmieściu, ale może też bywać w centrach handlowych i wszędzie indziej, gdzie są duże skupiska ludzi z dziećmi. Ja cudem uniknęłam nieszczęścia. Jest to szczupły mężczyzna w wieku ok. 35 lat. Sylwetka sportowa, sprężysty chód (wygląda, jakby trenował jakieś sztuki walki-tak mi się skojarzył), lekko przygarbiony. Ma ciemne włosy i charakterystycznie wysokie czoło (jakoś tak wysoko mu się zaczynają te włosy). Ubrany był na czarno, żeby nie rzucać się w oczy. Przypuszczam, że zazwyczaj tak chodzi ubrany. Jeśli spotkacie człowieka odpowiadającego temu rysopisowi, patrzcie mu w oczy. Tacy ludzie zwykle unikają kontaktu wzrokowego, żeby nie zostać zapamiętanymi. Ten nie należy do wyjątków. Ja jednak przyjrzałam mu się uważnie, bo miałam na to sporo czasu. To było straszne przeżycie. Był jak przyczajone dzikie zwierzę polujące na swoją ofiarę. Miał chory wyraz twarzy. Patrzył w jeden punkt, jakim był mój niespełna 2-letni synek, jakby miał tylko ten jedyny cel - uprowadzić dziecko. Do tej pory nie mogę spać w nocy, ilekroć myślę o tym, co mogło się stać, gdybym w porę nie zareagowała, nauczona przykrym doświadczeniem. PILNUJCIE SWOJE DZIECI!!! Zwłaszcza maluszki wyjęte z wózka, biegające wkoło Was. Nawet, jeśli wydaje Wam się, że macie wszystko pod kontrolą i widzicie swoje dziecko - nie wypuszczajcie dzieci z wózków w zatłoczonych miejscach, gdzieś, gdzie łatwo możecie stracić je z pola widzenia. To może być ułamek sekundy. Ten typ może iść za Wami i tylko czekać, aż na sekundę odwrócicie wzrok od dziecka. Chwyci maluszka, będzie go trzymał przed sobą i wmiesza się w tłum, przez Was nawet niezauważony. A przy innych może udawać troskliwego rodzica. PILNUJCIE DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne .... ale skąd masz pewność,że to pedofil ? okropne...az mam dreszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak dokladniej
1.skad wiesz ze to pedofil 2."co by sie moglo stac gdybym w pore nie zareagowala"-to co sie takiego stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to pasuje
raczej do opisu szpiega z krainy Deszczowców czyżbyś naoglądała się w dzieciństwie zbyt duzo odcinków "Porwania Baltazara Gąbki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mamusia-
to prawda.Moim znajomym ukradli malucha, do tej pory nie odnalezli, a bylo to jakis rok temu PILNUJCIE DZIECI!!!!!!!" POPIERAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×