Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danse macabre

ech

Polecane posty

Liom to może jakiś Bob Budowniczy (niekoniecznie w wersji męskiej) pomoże odbudować twoje zycie? nie ma nikogo takiego w poblizu? rozglądałas się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
skazani czy nie to za bardzo boli i to całe zycie jest wielkim ciosem miedzy oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
czukerek jak sie wali to nie wiesz czy łapac co leci w kawałkach czy patrzec i niedowierzac...nie ma czasu na budowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
macabre chyba poszła skołowac mi butelke wina zeby wypic na gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a cos myslala
nie przejmujcie sie dzis nie ma kasu jutro jest, dzis jest zle , a jutro dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw opylimy wspólnie buteleczkę a później ja i danse pomożemy ci odgruzować;) a tak serio wiesz ze zawsze po burzy wychodzi słońce? już nie raz się o tym przekonałam. Człowiek swoje musi wycierpieć, przeczekać a później ogląda się za siebie i jest dumny że dał radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a jeśli po prostu NIE DA SIĘ WYJŚĆ do ludzi\" no tu to nie wiem co poradzić bo wg mnie rada \"wyjdź do ludzi\" jest do dupy i użyłam jej wcześniej w formie nic nie znaczącego slogan. sama nie wyobrażam sobie JAK mozna wyjść do ludzi skoro codziennie chcąc nie chcąc i tak ich spotykamy:O \",a na dodatek nie wie się czego się chce w życiu?\" to jest akurat dość proste: siadasz na swojej prześlicznej urody pupince(w końcu twoja to prześliczna) i myślisz, myślisz tak długo aż czegoś nie wykombinujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
niestety czukerek znam to ale czasem to słońce to juz nie to słońce to tylko namiastka jego i przerwa na oddech zeby znowu zbierac burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no powiedzcie.... kto z was... jest w 99.9% samotny ?\" ja nie, mam w okół siebie pare osób które nie zawsze wiedzą o co mi biega ale są:) a to że chciałoby się zeby był jeszcze ktoś pominmy milczeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liom nie wierzę, nie może być aż tak źle. Z resztą pomyśl jak możesz to \"źle\" zmienic a jeśli ty ani nikt inny nie jest w stanie pomóc to pozostają ci dwa wyjścia: 1.pogódź się z tym 2.skacz PS. ciężko jest tak teoretyzować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danse macabre nie wychodzisz z domu? jak nie spotyka? spotykasz coedziennie tysiące osób na kafe, jedna na tysiąc chce ci poswięcic swój czas. to już jest swego rodzaju sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
danse macabre ktos o takin nicku nie moze nie miec znajomych tylko ci nie wystarczaja chciałabys czegos wiecej wiecej dawac wiecej mieć bardziej być kazdy tak ma czy kazdy ma szanse? chyba tak twoja rola moze polega w tej chwili na czekaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
czukerek jest naprawde żle...patrzec na pustkę po kims kto odszedł na druga strone a kto dał ci zycie...i dalej patrzec jak ktoś z kim załozylas rodzinę nie jest tym kim kiedys był i w dodatku oddala się, a ja jeszcze nie wiem o co chodzi czemu tak sie wali z kazdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liom widziałam twój wpis na innym topiku, mogę się tylko domyślać co czujesz bo nigdy nie byłam w twojej sytuacji... przytulam cieplutko i energetycznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
danse wyrazniej juz nie moge, zycie nie jest usłane rózami ale każdy ma okazję zeby posmakowac tego co dobre i co nie bardzo najgorzej kiedy jest sie głodnym a nie ma nic do jedzenia i ty chyba jestes w takim momencie wiec pij sobie- chociaz tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurrwa
syf, kila i mogila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
dzieki czukerek za usciski potrzebne jest mi wszystko co ma energie i ciesze sie ze usiadłam do kompa chociaz nie z łatwoscia ale nie mogłam zniesc opuszczenia na kolejna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
ja tez nie wiem...sa sytuacje sa ludzie przy których rece opadają i h...j ale co jesli takim kims jest własny mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
chociaz jemu nic nie opada...wszystko rosnie w siłe a ja boje sie powiedziec to co powinna kobieta na moim miejscu- krótko i rzeczowo i boje sie go spytac ze by nie usłyszec tego od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×