Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciągle zawiedziona

Co jest ze mną nie tak, że faceci uciekają????

Polecane posty

Gość ciągle zawiedziona
cześć:) Dziękuję za wpisy, każdy daje mi dużo do myślenia... Ja nie wiem, czy rozmowy o byciu lub nie byciu razem są przedwczesne...Wydaje mi się, że albo coś się chce razem budować albo nie. Przecież to nie oświadczyny, propozycja wspólnego mieszkania tylko ustalenie, czy chcemy ze sobą "chodzić". Jak się kogoś lubi to chyba nie takie straszne i to nie jest powód do uciekania? Możliwe, że coś w moim zachowaniu ich drażni...podobam im sie fizycznie ale nie wyobrażają sobie bycia ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
a może ci faceci to playboye i podrywacze? tacy sie nie zaangażują no chyba że wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyyte
pewnie mowisz im cos strasznego taka jedna kolezanka potrafila mnie odstraszyc od siebie slowami, ze zasluguje na to co najlepsze (moze w domysle miala i mnie), ale ja jestem skromnym chlopakiem i nie uwazam sie za ideal, wiec uciekalem juz dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyyte
mowisz im cos, ze oni boja sie utracic swoja niezaleznosc. albo ze tylko ty i zadna inna (to jest oczywiste, ze zdrada jest zla, ale jak ktos tak od razu zaklada i grozi, to facet ucieknie). albo, ze nie bedzie juz mogl zapraszac kolegow na mecz, bo nie bedzie miejsca na piwo w lodowce, gdyz nie bedziecie miec lodowki, bo bedziecie chodzic jesc do restauracji. albo ze nie uznajesz walajacych sie skarpetek po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle zawiedziona
olyyte---> dzięki:) chyba nie stawiam żadnych żądań, jestem ugodowa ale jak ktoś "boi się" być moim chłopakiem ale chce się za mną kochać i być wolny to ja mu dziekuję za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli o mnie chodzi to zdaniem innych jestem calkiem normalna i nie strasze wygladem wiec problem nie lezy tutaj. Po prostu sie nie trafilo na odpowiednia osobe, dopoki nie spotkam kogos i nie poczuje ze to jest TO daje sobie na luz. Kilka chwil szczscia nie jest wartych pozniej wielu tygodni dolin z powodu rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle zawiedziona
polna rusałka---> popieram:) tylko ja mam obawy, czy kiedyś to TO w końcu mnie spotka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre o tak tak
tEn Właściwy nie ucieknie i nie będzie puszczał głodnych kawałków, że nie jest gotowy na związek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×