Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bioderkoooo

badanie bioderek!

Polecane posty

Gość bioderkoooo

czy jest konieczne w 4 miesiacu dizecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderkoooo
wczoraj dostalam skierowanie i dopiero mnie przyjma za 2 miesiace nie jest to za pozno?,wtedy dizecko bedzie mialo pol roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy konieczne? Nie wiem na pewno zalecane, zeby sprawdzić czy wszystko układa sie o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
pierwsze badanie 6-8tydzien drugie bdanie - po ukonczeniu 4miesiecy trzecie badanie - jak maluch zacznie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania miała jedno w szpitalu a po 6 tyg trzeba powtorzyc jesli jest cos nie tak. U na bylo wsjo ok wiec nie powtorylam poszlam do pewnej lekaraki do poradni wad i zaburzen rozwoju i dostalam ochrzan ze nie powtozylam i skierowanie na badanie... wiec juz sama nie wiem jak to jest. A jak Ci wyszlo to pierwsze badanie bioderek? wszystko bylo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to twoje pierwsze badanie? Ja miałam pierwsze w 1 miesiącu życia i kontrole w 4 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderkoooo
w szpitalu bylo ok po urodzeniu,tewraz mam powtorzyc ale jest kolejka dopiero za 2 miesiace nie wiem czy to nie bedize pozno.a prywtnie jest drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderkoooo
no 1 bylo w 2 dobie zycia i bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderkoooo
nie wiem czy te 2 miesiace nie zawaza na tym....czy nie bedize pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienia
Jeśli Cię stać idz prywatnie,jeśli nie to odczekaj te 2 miesiące, jeśli masz skierowanie lepiej iśc nawet tylko na kontrol ale bdziesz spokojniejsza,ja zawsze chucham na zimne jeśli chodzi o mego synka. Prosze wejdzcie na tę stronke i otwórzcie swe serca ... www.wiktor.netoh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderkoooo
dzwonilam i pwiedz z emam to zroboic prywatnie!!!!!!!1bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioderko Mania miala w 5 miesiacu. Jak wszystko ok bylo na pierwszym to raczej nie musisz sie stresować :) Mysle ze mozesz poczekać. ale zadzwon jeszcze i sie dowiedz czy w miedzyczasie ktos nie zrezygnowal i nie da sie wkskoczyc na termin? kurcze ja dostalam skierowanie w środe a w piatek mielismy juz termin to tak sie powinno odbywac a nie z 2 miesiecznym czekaniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej bioderka zbadać bo one cały czas się kształtuję i z dobrych mogą się zrobić złe, a ze złych dobre w bardzo krótkim czasie a gdyby czasem coś było nie tak, to leczenie trwa tyle, ile miesięcy ma dziecko gdy się wykryje wadę moja córcię poduszkę frejki nosiła tylko 2 msce, gdybym nie poszła na kontrolę szybko, to nosiła by pewnie z pół roku a prywatnie badanie bioderek kosztuje koło 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderkoooo
dzieki za odp?to chyba poczekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura miala tylko jedno badanie bioderek i lekarz stwierdzil, ze wytworzylo sie juz to co sie wytworzyc mialo , wiecej kontrolowac nie potrzebuje , a zartem dodal, ze jesli dalej bedzie sie tak szybko rozwijala to pewnie w wieku 12 lat bedzie juz w pelni rozwnienieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×