Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajedna987098

wreszcie zrozumialam

Polecane posty

Gość takajedna987098

wreszcie zrozumialam....tyle lat po rozwodzie...kilka w nieformalnym zwiazku...najlepiej jednak zyc samej a facet tylko na weekendy...i to nie tylko moje zdanie.... utwierdzam sie w tym kazdego dnia, zwl. jak czytam ta kafaterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
moze i tak ........ale mnie to nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna987098
meczyc sie tyle lat???po to tylko by ostatnie swego zycia spedzic uslugujac jakiemus facetowi z problemami seksualnymi o ktorym przyjacioleczki zapomn ialy ??haha pawel jestes dziwny...delikatnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest twoje myślenie o facetach przez pryzmat problemów seksualnych. Trafiałaś na niewłaściwych męzczyzn. Ale stare porzekadło mówi że każdy ma takiego partnera na jakiego zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
to ty z pewnością jesteś sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael33
Paweł ma rację i się zupełnie z nim zgadzam. Potem będzie już za póżno. Zresztą pisząc: "po co mi facet" sama się przyznajesz, że jego nie potrzebujesz, więc po co ta cała dyskusja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael33
Zielony... Czy ty czasem nie zapomniałeś włożyć okularów ! Na jaki temat ty piszesz człowieku ! Coś ci się pomieszało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje poniekąd
chodzi o to, żeby być szczęsliwym nawet jak jest się samej. w sobie szukac szczęścia a nie w drugiej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×