Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopak6654654

pytanie do dziewczat

Polecane posty

bylbym wdzieczny za linki a co do podzywow bez komentarza...oki ja sie wiecej nie wypowiadam tylko czekam na linki:) pisac nie bede bo to nie ma sensu jak ktos sie upar zeby mi uprzykrzyc to nic sie nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec trzymajcie sie a ja ide postawic klocka na stole. Znalazlem wczoraj w smietniku taka fajna deske to go troche ubije i kto wie, moze stworze cos na prawde pieknego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka niewytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadsasdasd
podszywaczu ale jestes beznadziejny!!!!!!twoja inteligencja nie przekracza inteligencji 8 latka masz IQ malpy i w dodatku kompleksy jak malo kto wiec spedzsz caly dzine na necie jako beztwarzowiec i tylko dzialsz innym na nerwy a tak na prawde jestes malym chlopczykiem ktorego mamusia chowa od swiata bo sie boi wszystkiego wkolo!!!!burak jestes i tyle!!!frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko coś znaleśc ale szukam Tobie tez proponuje na allegro naprzyklad a nie lepiej np isc do jubilera i tam zapytać przynajmniej bezpieczniej ze napewno Cie nie oszukaja i nie podroba ;) ale szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadsasdasd
mam specjalne foremki i z kupy tworze klocki lego dla moich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie problem tylko tak mowie ze bezpieczniej.. to dobrze ze kupisz w realu.. ;p ps. obstaje za misiem ale to Twoj wybór ;D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×