Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doris22

jak czesto widzicie sie ze swoimi facetami?

Polecane posty

Gość doris22

ile razy w tygodniu, na jak dlugo? i ile jestescie razem? ja sie ze swoim widze 2,3 razy w tygodniu,srednio po 3 godziny, jestesmy razem 2,5 roku. ja uwazam, ze po tym czasie, to powinien zwiazek juz troche powazniej wygladac niz tylko randki (zreszta ciagle w tym samym miejscu) albo siedzienie u mnie w domu:O przeszkadza mi to, ze sie malo widujemy, mysle ze taki uklad to fajny jest po kilku miesiacach znajomosci, a nie po 2,5 latach. po takim czasie to powinno sie juz myslec o wspolnym mieszkaniu, zareczynach itp czy moze nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumoowy
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat minelo i 200 dni
jestesmy razem 1,5 roku widzimy sie codziennie od 2 do 5 godz. dzis mojego koteczka nie ma i strasznie tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat minelo i 200 dni
Na szczescie jest moj Adaś - 118cm wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris22
oboje po 22. mysle, ze w takim wieku i po takim czasie razem powinnismy juz razem zamieszkac, albo chcociaz miec to w planach na najblizsze miesiace potem jakies zareczyny, za jakies 2,3 lata slub. ale mojemu facetowi chyba odpowiada taki uklad, zeby byc razem 3 godziny po 2 razy w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat minelo i 200 dni
hehe niestety nie ma wibra a szkoda :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim chłopakiem tymczasowo mieszkam w mieście w którym studiujemy. Widujemy się 5 dni w tygodniu, spędzamy ze sobą wieczory lub popołudnia (w zależności od tego jak kończymy szkołę). Czasem wychodzimy sami (ja z koleżankami on z kolegami). Od listopada będziemy mieszkać osobno (wolę taki układ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×