Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

sama nie wiem czego chce...

Polecane posty

siedze w domu chce gdzieś iść.. mam gdzieś iść wolę zostać w domu. tak jak np: za tydzień idę na impreze to już myślę nad wymówką:P bo mi się nie chce iść.. ale z drugiej strony to mam ochotę gdzieś iść.. głupie to takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprecha_malinowa
mam to samo:) zawsze są jakieś wymówki, pogoda (jak dzisiaj) albo coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak czasami mam. ale zaraz sobie pomysle ze zycie ucieknie strasznie szybko... a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_21
ja z kolei mam odwrotnie :D chcę gdzieś wyjść to z kolei nie mam z kim :( i tak kółko sie zamyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprecha_malinowa
mnie to już chyba z przyzwyczajenia się nie chce, czsami się zmuszę i jest fajnie, ale częściej to mi się po prostu nie chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowe z 50:P --- ja oczywiście pójde bo jak nie to mnie wyciągną na siłę z domu.. ale nie zmienia to faktu ze mi się nie chce iść a np: teraz bym sobie gdzieś wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zawsze wyjscie. jesli nie mam nic zaplanowanego jak dzis i wszyscy sa zajeci to biore dobre winko i siadam przed tv lub szperam w necie przy dobrej muzyce. zawsze cos mozna robic. chocby pisac na kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprecha_malinowa
Człowiek to ma ciężkie życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewae
gorzej jak chcesz wyjsc a nie masz gdzie i z kim bo czujesz sie opuszczona tez tak macie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężkie łatwiej by mu było gdyby mógł wyłączyć uczucia i żyć aby umrzeć. a tak to wzasadzie nie wiadomo ani dlaczego ani po co się ten żywot toczy. -- mi chodzi właśnie o to, że jak mogę sobie posiedzieć w weekend w domku i odpocząć tak jak dziś to mam ochotę sobie gdzieś pójść, a jak mam gdzieś pójść to bym została w domu najchętniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprecha_malinowa
No ja to mam ochotę gdzieś wyjść, ale jak ta myśl nabiera realnych rozmiarów to szukam wymówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×