Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz100

moja zona jest gruba po ciazy

Polecane posty

Gość maz100

jestem zalamany, moja zona byla super laska, a teraz... juz minelo 6 miesiecy od kiedy urodzila nasza coreczke i nadal wyglada bardzo otylo najbardziej mnie wkurza ze siedzi na tej kafeterii 2 h dziennie zamiast poswiecic je na gimnastyke zawsze myslalem ze gruba baba to leniwa baba nie chce jej sie cwiczyc i tyle kocham ja, ale on by tez pewnie byla gorzko rozczarowana gdyby to ja przytyl w ciagu roku tyle co ona boje jej sie o tym powiedziec bo znam reakcje PLACZ, SZLOCH i obraza majestatu na 2 tygodnie pomozcie jak sklonic zone do odchuzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
zapomnialem dodac ze moja zona ma na imie Wieslaw 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollo
witaj stary w klubie u nas tez to tak wyglada wczoraj kumple gratuluja mi a ja nie wiem o co im chodzi no a oni ze znow zostane ojcem hehehe....mysleli ze moja znow w ciazy.. glupio mi bylo za zone ze taka gruba jest a taka fajna figurke miala nie za szczupla bo takich nie lubie nie za gruba delikatnie mowie ze moz pochodzimy na basen spacer nie wiem co stary radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
a ja to szczuply facet jestem, a teraz jak na zdjeciach razem wygladamy to pozal sie Boze ja to jak pol niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
no troche z tym ze jestem facet to pojechalem 😭 8 cm w zwodzie nie klasyfikuje mnie na faceta :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veeeee
nie daj z miesiac jeśc i schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
nie daje jej zrec ale kurwiszon chyba znalazl gdzies kod do klodki na lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
no nie karmi butle daje czytalem ze jak piersia to sie szybkochudnie tam troche probowala karmic ale ze to bylo nib za malo i potm troche chorowala i anybiotyk a potem zaprzestala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jednak sa pojebani😠 facet zalozył topik bo chcial sie wyzalic a tu banda podszywaczy i kpiarzy....załosne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wezcie sie
sami za ciaze, za rodzenie i pokazcie, ze w miesiac do sylwetki wrocicie! Podle chlopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
ty wez sie niepodszywaj te glupie teksty to jakis wariat pisze lekcewazcie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za bardzo przyjeła do siebie kiedy jej mówiłeś ze zawsze ją bedziesz kochał?a tak poważnie to mów jej często ze chciałbyć ją zobaczyć w sexi spódniczce,bieliźnieitp.Zacznie sie wciskać w swoje stare ubrania i bez gadania weżmie sie za siebie.Ja po pół roku wróciłam do swojej wagi, ale ciało już nie to,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do acu
po pierwsze facet sie nie żali na babskim forum a po drugie szanuje swoją kobiete i kocha ją taką jaka jest :-0 żałosna jest postawa tego typa i stąd podszywy :-0 mało wyszukane bo i na lepsze nie zasługuje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
jejku a co w tym zalosnego, ze facet chce miec zadbana zone. Najlepiej to po slubie w ogole nie dbac o siebie i bedzie git. Tylko skad tyle rozwodow. Faktycznie nie mow zonie zeby schudla, bo to tylko powoduje uraze tylko moze zaproponuj jakas wycieczke rowerowa, w gory, spacery ale bez podtekstow, ze jak sie nachodzi, najezdzi to schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bieta
o jenyy faceci to są naprawde załosni:| ciekawe co bys zrobił gdyby twa zona miała wypadek i wpadla by w spiączkę,odstawiłbys ją do jakiegos domu opiekunczego?? no bo taka.. zona to po co ci.... nie pokazesz się z nią ..alboo rak piersi trzeba amputowac ... rozwód! z jedną piersią??? jak to wygląda!! ZAŁOSNE wez se walnił w lep młotkiem 10 razy moze sie ockniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
a ona to mi kaze obcinac wlosy jak za dlugie golic sie czasem kupuje ciuchy slowem chce mnie zrobic zeby fajnie wygladal a ona to co teraz odwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
Zacznij ćwiczyć i spytaj czy się przyłączy. Niech często chodzi na spacery z maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
ko-bieta, masz wybujałą wyobraźnię. Po co jakieś drastyczne scenariusze wymyślasz? Przecież to nie o to chodzi. Ja go rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do męża100 Zaproponuj jej ruch, spacerek, basen, ale także sprawdź, czy nie ma za dużo zajęć. Mamy półrocznych dzieciaków są często zbyt zmęczone, żeby ćwiczyć. Porozmawiaj z nią o codziennych obowiązkach. Do osób oburzonych postawą męża: BEZ PRZESADY. Kobieta to nie jajko... i nie oszukujmy się, zaniedbana kobieta nie jest super :P powinna mieć czas o siebie zadbać, ale też ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłam schudnąć dopóki karmiłam, a karmiłam 16 miesięcy. po odstawieniu dzidzi w niecały rok zrzuciłam 25 kilo. Po drugim dzidziusiu, 3 miesiące po odstawieniu już 9kg w dół. Twoja żona schudnie błyskawicznie jak zacznie romansować, albo będzie miała się spotkać ze swoją eks miłością, bo widocznie ty nie jesteś już dla niej wystarczającym wyzwaniem. A jak będziesz jej sugerował że jest gruba, to na pewno jej to nie zmotywuje do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba julka
witaj, mozesz nam napisac w przyblizeniu ile twoja zona wazy?? bo wiesz roznym ludzim roznie kojazy sie otylosc. A tak na marginesie to cos ci powiem. Wspolczuje ci bo wiem ze nie zeniles sie z osoba z nadwaga, bo zeby tak wygladala przed slubem to mozesz bys na nia nawet nie spojrzal. Ale prawda jest taka ze ciaza to nie katar i rozne rzeczy robi z ludzkim cialem. Ja osobiscie mam dwoje dzieci. Po pierwszym schudnelam bez najmniejszego problemu, nawet wazylam mniej niz przed ciaza, a teraz corka ma 7 miesiecy a moja waga stoi w miejscu, stosuje diety, cwicze i nic cialo owszem jedrniejsze sie zdobilo ale ubrania i tak nosze dwa rozmiary wieksze. I uwierz mi ze nie ma nic bardziej przykrego niz maz ktory ci powie "ale ty masz ten tylek wiesz" bo masz swiadomosc ze robisz wszysto by sie go pozbyc. Moze przyjrzyj sie zonie czy naprawde jest leniwa, co je w ciagu dnia. nie proponuj moze pojdziemy na basen , bo skoro byla szczupla to nie ma nic gorszego niz pokazanie sie teraz w stroju kompielowym. Spacery tez nie sa mile bo ma sie wrazenie ze wszyscy sie na ciebie gapia. A malo tego maz pomimo ze nic nie mowi to w kazdym jego gescie widac ze mnie nie akceptuje. Postaw sie w jej sytuacji. Sprobuj ja potraktowac jakbys nie widzial tych kg a uwierz ze wezmie sie za siebie bo poprostu bedzie miala wiecej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz100
nie wiem ile wazy ale no oko juz widac ze to nadwaga i nie tam sama osoba co przed slubem nie mowie ze gruba jest stosuje jakies diety, ale cwiczyc nie chce woli tutaj siedziec a zalic to gdzie sie mam chyba na babskim forum bo niby co z kumplami wiecie moja nie moze schudnac po ciazy beda sie smiac jak juz tego nie robia pewnie tak rower odpadaja bo zimno i z dzieckiem trudno jedyne co pozostaje to spacery ale ja nie licze na nie nie znacie jakiejsc super dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba Julko wszystko przed tobą, ja zaczęłam chudnąć jak maluch przestał mnie jeść, czyli jak skończył 8 m. Powolutku zaczynam wyglądać coraz lepiej.A 30 latek i parę jeszcze,mam przeżytych. :-) Może kaloryfer na brzuszku też jest do osiągnięcia? teraz wierzę ,ze to możliwe bardziej niż przed urodzeniem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutki maja strupki
nie pekaj koles daj jej troche czasu az odzyska forme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka dróżnika
czesto jest tak, że kobieta nawet by chciała sie poruszac, ale nie ma siły, bo całodzienne nieńczenie dziecka ja wykańcza jak była wcześniej szczupła, to raczej nie należy do flejtuchów, tylko przykłada wagę do wyglądu może jak ją odciążysz w obowiazkach, to znajdzie energie na jogging czy siłownie poza tym poczekaj az dziecko zacznie chodzic, chcąc nie chcąc olata sie jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka dróżnika
myszko, ale kazde dziecko jest inne ja dzieci nie mam, ale mam dwie kolez.anki z dziecmi u jednej był ryk cały dzień, jak tylko dziecko na chwilę zdjeła z ramienia, to od razu katastrofa - u drugiej dziecko pojadło, położyła je i zasnęło - i tak do kolejnego karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×