Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daisy1_85

czemu on się tak zachowuje?

Polecane posty

Jestem z chłopakiem kilka miesięcy i jest naprawdę miło, ale nie rozumiem jego zachowania. Najczęściej spotykamy się u mnie i spędzamy czas w domu. Wiele razy mówiłam mu zebyśmy gdzieś wyszli. Ale on woli w domu siedzieć. Podobna sytuacja jest z imprezami. Np nie przyszedł na moje imieniny, bo nie chciał poznać moich znajomych, tak samo ja nigdy nie miałam okazji poznać jego znajomych, a bardzo bym chciała. Czy on się mnie wstydzi? Chce ukryć przed światem? Ale czemu? Napiszcie co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku skończ już z tym BMI masz na tym punkcie jakiś kompleks. A co do chłopaka to z nim porozmawiaj niech ci powie dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ale nie ma co się przejmować musi tylko go ośmielić żaden problem a ty człowieku od BMI jakie masz IQ i dlaczeo mucha ma większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom --> niektórych ludzi nie da się zmienić i on zawsze może byc dzikusem, nie da sie wyciągnąć na żadną imprezę, najchętniej będzie siedział w domu przed TV i będzie unikał kontaktów z ludźmi więc jeśli autorce takie życie nie odpowiada a widać że nie bardzo to trza podjąć kroki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy tak mają ...ja też nie lubię chodzić na imprezy ale to nie znaczy że się wstydzę po prostu nie lubię więc nie wiadomo jak to jest z nim pozatym wszystko zależy ile są razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała , że kilka miesięcy :P kurde ja nie wiem jak można tak się wstydzić i że do znajomych nie bo coś tam, na imieniny nie bo coś tam :O ja bym z takim nie mogła :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria a ja nie rozumiem jak można powiedzmy samemu pójść do pubu na piwo i poznać tam jakichś ludzi :D różne życiowe doświadczenie, nie pozwolą nam się zrozumieć :P za to ja pewnie nie mógłbym stale gdzieś latać :D no właśnie... jest z \"nią\" kilka miesięcy więc całkiem możliwe że przez ten czas ani razu nie widział jej znajomych to w sumie dla niego obcy ludzie... a równie dobrze można dorobić inną teorię bardziej podejrzliwą :P dlaczego nie zaprosił do swoich znajomych albo nie chce poznać jej :O pewnie trzeba z nim jakoś szczerze pogadać... bo tak to sobie można spekulować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ale zakładam że raczej to kwestia nieśmiałości a może i po części układu międy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierki krówki
facet traktuje cie jak kochanke i tyle. nie licz na milość czy na wspólną powazną przyszłosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierki nie przesadzaj facet raczej nie wie czasami jak się zachować.....mnie też na początku związku cięzko było się przełamać do znajomych żony ale jaoś powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On na pewno nie jest dzikusem, ma swoich znajomych, rozumiem ,ze nie lubi chodzić do klubów i nie zmuszam go do tego. Również nie uważam , zeby traktował mnie jak kochankę, nie spotykamy się w jednym celu. Próbowałam z nim o tym rozmawiaćm o tym , żebyśmy czasem gdzieś wyszli, ale on stwierdził, że mamy różne potrzeby. Chyba nie umiem z nim o tym rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×