Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DESPERADA

KLUB DESPERADO czyli koniec z racjonalnymi dietami !!!!!!!

Polecane posty

-kiszona przed kawką - prawie nic -zupa jażynowa 100 -ciasteczko z marmoladką i sezamem 60 -kanapka z mielonką 150 -galaretka 100 to razem 410 kcal + prawie nic :-P A czy mało w obwodach pospadało?? hehe no a ile może pospadać w tydzień? mi tam odpowiada, na oko widać, że ubyło :-) ale jak Cię zdemotywowałam, to przepraszam :-) mnie moje postępy motywują, bo widzę róznicę i chcę wiecej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjai
desperansa gdybys schudla w dluzszym czasie to obwody by si bardziej pospadaly, ale i tak jest ok;) brzusio masz pewnie piekny;) trzymam kciuki za jutrzejsza wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjai
desperansa gdybys schudla w dluzszym czasie to obwody by si bardziej pospadaly, ale i tak jest ok;) brzusio masz pewnie piekny;) trzymam kciuki za jutrzejsza wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos malo
chodzi o to ze ja schudłam głupie 3 kg to mi pospadało 6 w cyckach i 6 cm w pasie.ale mi to więcej czasu zajęło. chyba sie tylko odwodniłaś. no nic! pewno jeszcze schudniesz.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba dobrze, że mi 6 nie spadło w cyckach, za to w brzuszku za to by sie przydało :-) nie odwodniłam się na pewno, może już taka moja natura :-) Moim zdaniem dużo zeszło, bo mi kostki wystają, których jeszcze niedawno nie było widać. Mi z cycków na szczęście jakoś mało spada, np. jak ważyłam 52 kg to miałam w biuście 88 cm, czyli mniej niż teraz o głupie 2 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się. będę nad tym pracować. a co do limitu kalorycznego, to zamierzam go trochę podnieśc stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie ciągnie mnie :-) odkąd wyznaczam sobie z góry, co będę jadła to nie mam z tym większych problemów. No, czasem musze sobie czegoś odmówić, ale czasem jem też choć nie mam na to ochoty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki! ja ide spać i zostawiam topik w Waszych rękach może nawet do niedzieli, ponieważ jutro duzo pracy przede mną i nie wiem, czy znajdę czas na kafe. No postaram się z rana przy kawce zajrzeć :-) ale nie wiem, czy mi się uda. dobranoc!! śpijcie SMACZNIE :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mało heh dopiero teraz się zastanowiłam - 3 kg i po 6 cm??? nie pomyliłaś się?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,ale sie rozpisałyscie !!! Desperada jest szybka jak błyskawica :)) ,oby nam nie znikneła całkowicie. ;)) U mnie pełna mobilizacja,zdopingowała mnie moja kuzynka ,którą wczoraj zobaczylam :)) .Miesiąc temu urodziła dziecko i brzuszek ma płaściutki i zgrabniutki,cała schudła ,a w ciazy utyła naprawdę sporo..Wstyd mi ,że ja bezdzietna ,a wyhodowałam sobie takie coś:(( (tzn .całe moje ciało ) A co się dzieje z Ksai????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,ale sie rozpisałyscie !!! Desperada jest szybka jak błyskawica :)) ,oby nam nie znikneła całkowicie. ;)) U mnie pełna mobilizacja,zdopingowała mnie moja kuzynka ,którą wczoraj zobaczylam :)) .Miesiąc temu urodziła dziecko i brzuszek ma płaściutki i zgrabniutki,cała schudła ,a w ciazy utyła naprawdę sporo..Wstyd mi ,że ja bezdzietna ,a wyhodowałam sobie takie coś:(( (tzn .całe moje ciało ) A co się dzieje z Ksai????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos malo
nie pomyliłam :) cycki 98 na 92 pas 70 na 64 biodra 97 na 95 (tu tylko 2 cm:P) waga z 59 na 56 - w miesiąc :) pozdrawiam! na pewno tez ci sie uda . buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciek
cos malo a jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos malo
170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciek
bo ja mam podobne wymiary.. ale 1 cm mniejsza jestem. a jak schudlas? jaka dieta? i czy cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos malo
normalnie schudłam:) jadłam zdrowo, 5 razy dziennie - małe porcje. dużo warzyw i owoców,chlebek słonecznikowy,białe serki i jogurty oraz czerwona herbatka i woda. nie jadłam po 18stej i tyle:) czasem jakaś słodka przekąska. nie ćwiczyłam specjalnie - po prostu więcej chodziłam piechotą - nie podjeżdżałam wszędzie tramwajem czy autobusem, no i tańczyłam w domku albo na imprezkach :D . samo tak poszło. nie myślałam o tym jakoś specjalnie, bo nie byłam nigdy głodna - zanim sie obejrzałam minął miesiąc - no i właśnie tyle schudłam. 2 cm na jeden kg. teraz pracuje nad pupą bo mi najmniej schudła - tylko dwa cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwakiedyś
Cześć dziewczyny!!!! A ja znowu od nowa....Od jutra...:(czy już będzie tak zawsze? Dwa dni u rodzinki i obżarstwo gotowe, przynajmniej u mnie:( ale Wasze postępy sa bardzo ale to bardzo motywujące, teraz dopiero na święta BN jadę do domu to myślę, że z Wami dam rade się powstrzymac:) juz się zaopatrzyłam w serek wiejski nna jutro:))))))))) 12 godzin pracy, mam nadzieję, ze zjem mało i zdrowo Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spać nie mogę... :-o Dziś zjadlam trochę więcej niż te 500 kcal, ciekawe co jutro waga pokaze :-P ale zrobiłam to z premedytacją, żeby nie przesadzać. Jutro znów 500 a potem sie zobaczy. coś mało heh my to się w ogóle sporo różnimy i to w dziwny sposób, bo ja jestem niższa i przy takiej samej wadze mam o dziwo mniejsze obwody, a powinno być odwrotnie... także i w przekładanie się kg na cm może być u nas różnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
a na jakiej dietce schudła twoja kuzynka? i ile kg? jateż sieodchudzam i szukam inspiracji .Powodzenia dziweczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
a na jakiej dietce schudła twoja kuzynka? i ile kg? jateż sieodchudzam i szukam inspiracji .Powodzenia dziweczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
a na jakiej dietce schudła twoja kuzynka? i ile kg? jateż sieodchudzam i szukam inspiracji .Powodzenia dziweczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
a jaka diete stosowaa twoja kuyznka? ile schudla w miesiac? szukam motywacji. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
a jaka diete stosowala twoja kuzynka? potrzebuje motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez spac nie moge... moj facet oglada horror na tvn a ja musialam usiasc tylem do tv bo nie lubie horrorow ... tzn boje sie pozniej :D Co do diety to zjadlam oprocz tej mandarynki woreczek ryzu z filetem z kurczaka i troszke sosu slodko-kwasnego. Jutro jedziemy z mezem na zakupy do Poznania. Mam nadzieje ze znajde cos ladnego dla siebie ...i oczywiscie w rozmiarze 36! ...nie, nie to niemozliwe zebym weszla w 36 :( Ide jeszcze na Vitalie poczytac pamietniki! Dobranoc, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciązy to niektóre laski same z siebie chudną szybciutko i wracają do sylwetki z przed ciąży :-) - pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozazdroscic
desperansa co robisz jak jestes glodna? bo przy 500 kcal chyba masz takie chwile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dzien dobrze minal, zjadlam tylko to co bylo w planie.....ale niedawno wrocilam do domu i zobaczylam tlusciutkie fryteczki ( taki odrzut na talerzu, komus juz sie nie chcialo :P ) i zjadlam chyba ze dwadziescia albo i wiecej....a spac juz ide, chyba nigdy nie schudne, heh. A wzrostu mam 165cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem głodna, to - jem to, co zaplanowałam - piję 0.5 lita wody z cytryną albo kawę - zajmuję sięczymś Ale przyznam, że jeszcze taki wilczy głód to mnie nie dopadł, wiec nie było jakoś specjalnie ciężko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×