Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DESPERADA

KLUB DESPERADO czyli koniec z racjonalnymi dietami !!!!!!!

Polecane posty

Gość hehss
desperanso, daj Ci boze zebys schudla ile chcesz i zebys obyla sie bez jojo. ale szczerze- ciemno to widze.... sory ale jesli nie dopadnie Cie anoreksja, bulimia albo 2 in 1to naprawde jestes ta 1 na 100 dziewczyn, ktore maja ta silna wole i bedziesz sobie zyła normalnie.... zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos malo
wymiary mi też spadają. Dla porównania: 25.10 02.11 91 biust 90 72 talia 69 91 biodra 89.5 54 udo 53 niecałe 37 łydka 37 168cm wzrostu:) jak napisałaś na 1wszej stronie. to tylko 2 cm różnicy - to nawet nie widoczne bez centymetra.wiec "znacznie sie nie różnimy" i wcale nie masz mniejszych wymiarów np w talii :) - zważywszy ze ważymy tyle samo czyli 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 166 cm wzrostu, co skorygowałam później :-) nasze wymiary to spora róznica, szczególnie w biodrach i biuście ( po 7 cm ). Wiadomo, każdy jest inny, z tym że zwykle niższe mają wiecej cm przy takiej samej wadze :-) Nieważne.... hehss dzięki :-) ja wiem, że to trudne i ryzykowne, podjełam się tego świadomie i będę robić wszystko, żeby wyjśc na tym dobrze :-) Bulimia mi nie grozi :-) Anoreksja?? chyba za bardzo się jej boję ,zeby stracić kontrolę. Najbardziej prawdopodobne jest to jo-jo dlatego zamierzam bardzo się pilniować :-) zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się mnie pytał co za diete stosowała moja kuzynka po porodzie.Szczerze mówiac to nie wiem,ale widzialam jak karmila dziecko piersia.Widzialam jej goły brzuch i był superpłaski :)) ,ach marzenie mieć taki!!!Szczęściara z niej! Myślę ,że to raczej zasługa dzidziusia ,którym sie zajmuje całymi dniami.Diety na pewno ostrej nie stosowała bo karmi piersią,ale schudła dużo bo w ciąży była okrąglutka,przytyła bardzo.Sama nie wiem jak to jest,moja inna kuzynka jest juz 2 lata po porodzie i nie zgubiła brzucha wcale ,wygląda jakby była w 5 miesiącu :((.I to nie znaczy ,że o siebie nie dba.Odchudzała się wiele razy ,ciagle ćwiczy i nic ,zero rezultatów.A ta taka laska miesiąc po porodzie!Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Dzień dobry, miłe panie :) Melduje się osóbka, która od wczoraj zaczęła dietę 500 kcal, a do tego ma w planach ćwiczyć minimum 1,5-2 godzinki dziennie. Czy to wystarczy, aby dostać zaszczytny tytuł członka KLUBU DESPERADO? :) Może trochę więcej o mnie... Mam 20 lat, 168 cm wzrostu i (niestety... :() 80 kg żywej wagi. Wiem, że zapuściłam się strasznie, ale na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że to wynik zajadania problemów, których w moim życiu ostatnio nie brakowało. Teraz postanowiłam jednak odciąć się od tego epizodu grubą kreską i wreszcie o siebie zadbać. W końcu "nigdy nie jest za późno zacząć tak jak chce się żyć..." :) Zależy mi, żeby w ciągu najbliższych dwóch miesięcy schudnąć jak najwięcej. 15- 20 kg byłoby super!!! Myślicie, że to realne? W styczniu zaczynam nową pracę i chciałabym wyglądać jak najlepiej, tym bardziej, że wśród moich nowych kolegów będzie naprawdę mnóstwo fajnych facetów ;) Nie ukrywam też, że pewnie jak każda obecna tu kobietka chciałabym fajnie wyglądać na sylwestra :) Mam nadzieję, że będzie się nam tu miło razem dietowało i wszystkie osiągniemy nasze wymarzone cele :) I UNIKNIEMY JOJO! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Jako wkupne podaję kilka fajnych, niskokalorycznych przepisów na sałatki, którymi zajadałam się gdy byłam na diecie 1000 kcal :) Można je zabrać do pracy w pojemniczku i już II śniadanie mamy z głowy :) SAłATKA NR. 1- WIOSENNA~ 150 KCAL -1 jajko na twardo -pomidor -ogórek -2 rzodkiewki -2 łyżki kefiru -1 łyżka musztardy SAłATKA NR.2- Z CYKORII~ 155 KCAL -cykoria -2 łyżki kukurydzy z puszki -4 śliwki suszone -1/3 kubeczka jogurtu naturalnego SAłATKA NR.3- Z TOFU~ 215 KCAL -2 cienkie plasterki tofu -ogórek -papryka -duży pomidor lub 2 małe -por -3 łyżki kiełków -2 łyżki koperku -1 łyżeczka oliwy z oliwek SAłATKA NR.4- ORZECHOWA~ 150 KCAL -sałata (ilość dowolna :)) -pomidor -papryka -2 łyżki orzechów włoskich SAłATKA NR.5- OWOCOWA~ 145 KCAL -0,5 jabłka -0,5 kiwi -0,5 pomarańczy -1 łyżeczka miodu -1 łyżeczka soku z cytryny SAłATKA NR.6- Z KURCZAKIEM~ 210 KCAL -150 g gotowanej piersi z kurczaka - sałata -brzoskwinia lub pomarańcza -1 łyżka rodzynek -cynamon Jeśli będziecie zainteresowane innymi pomysłami na niskokaloryczne dania dajcie znać :) Buziaki na dzień dobry :* :* :* A ja już zmykam, bo zaplanowałam sobie godzinną przejażdżkę na rowerku stacjonarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis i jutro bede na diecie 600kcal+duzooo ruchu a od pon. 700. Waga mi spadla o 0,4kg !!! a myslalam ze raczej nic nie spadnie ;) wczoraj zjadlam ok 1200kcal :P jest super :D jutro juz bedzie 53,... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze dziewczyny, tylko dużo pijmy (mineralki oczywiście) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka gratuluję i oby tak dalej :-) limonka no pewnie, że z takimi planami dostajesz czonkostwo :-) Rzeczywiście ważysz sporo, ale grunt, że chcesz coś z tym zrobić :-) Nie wiem ile uda Ci sę zrzucić do sylwestra, ale na pewno niemało, a każdy kg w dół cieszy, tak jak każdy w górę smuci :-) Nawet jakl osiągniesz wynik mniejszy, niż zakładaąś to to zawsze będzie COS! Ja dziś na wadze ponad 57 więc moja stopka znów nie będzie aktualizowana :-) Ale już kiszona za mną, teraz popijam kawą i lada moment pozbędę sie tej nadwyżki :-P W lusterku ujrzałam dziś płaski brzusio bez wciągania go - piękny widok. Wiem też, że może być on jeszcze ładniejszy :-) Kurcze, strasznie zaniedbuję te ćwiczenia, które planowałam wykonywać. Wczoraj np. kręciłam tylko 15 min hula-hopem i 45 min rowerkiem. Obiecuję sobie wiec zwiększając limit kalorii zwiększyć też wysiłek fizyczny, żeby podkręcić metabolizm :-) No, kawka za mną. Teraz zabieram się ostro za pracę umysłową :-) am sporo do napisania, a przedtem jeszcze wiecej do przeczytania. Mogę wiec, jak już wczoraj pisałam, nie znaleźć dziś czasu na kafe. Najwyżej pojawię się jutro :-) choć nie wiem, czy wytrzymam dobę bez śledzenia waszych poczynanń :-D zobaczymy.. pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka i dziękuję za zamieszczenie przepisów - mi sie pewnie przydadzą, bo właśnie czasem nie mam pomysłu co zjeść w tym limicie 500 kcal :-) możesz podać też jakieś przepisy na niskokaloryczne przekąski niekoniecznie warzywne?? na jakeiś śniadanka?? :-) i pytanie do wszystkich - co sądzicie o diecie z grupą krwi?? Waszym zdaniem to ma sens?? czy mają c daną grupę krwi powinnam unikać konkretnych produktów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) ja niedawno wstalam, zjadlam na sniadanko znowu tego tosta(uwielbiam tosty :P) no i jeszcze malego batonika :( ale to tylko 50 kcal na szczescie. Zaraz jade do miasta, musze kupic sobie jakis plaszczyk ale marnie to widze bo ostatnio nic fajnego nie widzialam...a jak fajny to ze 300 zl kosztowal, szkoda mi tyle kasy wydac...no coz, zobaczymy. Mam nadzieje ze cos upoluje :) Nie bedzie mnie wiec pare dobrych godz w domu, wiec jeszcze tylko wieczorkiem zjem jakis jogurcik i bedzie git :) Bo przyznam ze wczoraj tez skusilam sie na garsc frytek...:( bedzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozazdroscic
sledze twoje postepy... i zycze powodzenia w dalszej walce. deperansa a ile dzis wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę pod pretekstem szukania materiałów :-P dziś ważyłam 57.3kg. ( przed wizytą w kibelku :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limonki
podaj nam jeszcze duzo przepisow.Mozesz tez podac swoj jadlospis diety 1000 kcal na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis poszalalam z dobrym jedzeniem:p zjadlam do tej pory: Ś:owsianka IIŚ: jablko + 4 michalki+troszke pistacji+2 orzechy brazylijskie+rzadek czekolady gorzkiej z orzechami licze na to ok 550kcal... wieeeeeeeeeeec dzis juz w ramach pokuty :P jem tylko obiado-kolacje o godzinie 16-17 (chude mieso w warzywach) i bedzie oki :) a jesli bede glodna to poratuje sie zielona herbata,inka,woda lub ostatecznie marchewka :D jutro musi byc ponizej 54kg !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Ech... Uprzejmie uprasza się wszystkie obecne tu odchudzaczki, aby zorganizowały mi zbiorowy lincz! Cały dzień tak ładnie mi szło, aż tu godzinkę temu w kuchni zapachniało mi świeżo upieczonym przez mamę sernikiem... Cóż mogę powiedzieć... Połowy sernika już nie ma :( Jestem na siebie wściekła! Pocieszam się tylko, że jutro też jest dzień :) :) :) Zaraz dodam więcej przepisów na dania w wersji light skoro jest na nie zapotrzebowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ;) melduje ze plaszczyk zakupiony, nawet niedrogo i bardzo mi sie podoba :) co do diety to zjadlam ok 600 kcal, bo skusilam sie na kanapeczke ale zdrowa bo z razowego chleba i salata. Byloby wiecej tych kcal bo wziela mnie ochota na cos slodkiego, ale na szczescie niec w domu nie bylo :) i bardzo dobrze. Jutro tak jak zaplanowalam nie jem nic, tylko wieczorem ten nieszczesny obiad z rodzina. Ale nie sadze zebym zjadla wiecej niz 700 kcal. Boze tak bym chciala zmiescic sie w rozmiar 38, mam juz dosc tej 40. Musze chocby nie wiem co schudnac do 12 grudnia do rozmiaru 38!!!Musze Musze Musze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, nie martw sie i nie poddawaj. Trudno, zjadlas ten cholerny sernik ale swiat sie nie zawalil. Nie rezygnuj z diety, moze zrob sobie dzien na samych plynach..owocach...jak uwazasz. Zycze Ci silnej woli (sobie rowniez) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
KOKTAJL KAWOWY Z KAWAłKAMI BANANA- 160 KCAL -szklanka jogurtu naturalnego o% -0,5 małego banana -0,5 łyżeczki kawy rozpuszczalnej Wszystko razem zmiksować. JOGURT Z MANDARYNKą- 130 KCAL -mały jogurt naturalny (150g) -2 łyżeczki otrąb mandarynka PAPRYKA NADZIEWANA SEREM- 120 KCAL -0,5 dużej papryki -1/4 kostki chudego twarogu -1 łyżka mleka -0,5 pomidora -koperek/szczypiorek/natka pietruszki Twaróg rozgnieść widelcem, dodać mleko, a następnie pokrojonego w kostkę pomidora i posiekaną zieleninę. Twarożkiem nadziać paprykę. KASZA GRYCZANA Z SEREM- 200 KCAL -1/3 torebki kaszy gryczanej -0,5 serka wiejskiego light. Wymieszać razem. Ja dodaję jeszcze pomidora i koperek. SAłATKA Z KUSKUSEM- 235 KCAL -3 łyżki kaszy kuskus, przygotowanej zgodnie z zaleceniami producenta -cykoria -brzoskwinia -pomarańcza -1 łyżka pestek słonecznika -1 łyżeczka oliwy z oliwek -1 łyżeczka musztardy To jedna z moich ulubionych :) CHłODNIK OGóRKOWY- 150 KCAL -szklanka kefiru -0,5 dużego ogórka -koperek Ogórek zetrzeć na tarce, koperek posiekać, wszystkie składniki wymieszać. KANAPKA Z JAJKIEM- 135 KCAL -kromka chleba pełnoziarnistego -jajko na twardo -2 liście sałaty SAłATKA ZE SREM ;) - 185 KCAL -pomidor -papryka -gruby plaster sera żółtego OMLET Z PAPRYKą I PIECZARKAMI- 205 KCAL -1 jajko -1 łyżka otrąb -1 łyżka mleka -4 pieczarki -0,5 papryki -1 łyżeczka oliwy z oliwek Podsmażyć pieczarki i paprykę na tłuszczu, jajko rozbełtać z mlekiem i otrębami. Masą jajeczną zalać warzywa, smażyć aż omlet się zetnie. SURóWKA MARCHWIOWO-JABłKOWA I MAśLANKA- 135 KCAL -2 marchewki -0,5 jabłkowa -szklanka maślanki Marchewki i jabłko zetrzeć i wymieszać. Zjeść, popijając maślanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Dziękuję Madziu za wsparcie :* Wiem, że świat się nie zawalił, ale źle mi ze świadomością, że schrzaniłam... :( No nic! Błądzić jest rzeczą ludzką :) Od jutra zaczynam nową walkę, bez porażek! Wierzę, że w końcu osiągnę sukces, czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonka, nie ma za co i rowniez dziekuje :) Wiem jak to jest ulec na diecie slodyczom. Sama w ciagu ostatnich 2 miesiecy zaczynalam diete codziennie...A dzis dopiero moj 2 dzien...wiec droga przede mna daleka ale musi mi sie udac w koncu. Zwlaszcza ze czasu tak malo...a Ty ile chcesz schudnac???Ile masz wzrostu?? I jaka dietke stosujesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Jeszcze kilka przepisów :) CHRUPKIE KANAPKI- 180 KCAL -2 kromki chleba chrupkiego -2 liście sałaty -2 plastry sera żółtego -4 plastry pomidora 4 kotlety sojowe+ 200 g fasolki szparagowej (albo brokułów czy kalafiora jak ktoś woli)- 200 KCAL 4 mandarynki, grejpfrut, 2 wafle ryżowe- 210 KCAL RZODKIEWKOWY TWAROżEK- 185 KCAL -10 dag chudego twarogu -1 łyżka jogurtu -5 rzodkiewek -szczypiorek Twaróg rozgnieść widelcem, szczypiorek posiekać, a rzodkiewki pociąć w plasterki. Wszystko wymieszać i zjeść z 2 kromkami pieczywka chrupkiego. RULONIKI Z SZYNKI- 150 KCAL -4 liście sałaty -4 plasterki szynki drobiowej -4 łyżeczki serka homogenizowanego naturalnego -0,5 małej papryki -ogórek kiszony Ogórek i paprykę pokroić w paski. Na każdym liściu sałaty ułożyć po plastrze szynki, posmarować serkiem, ułożyć paski warzyw i zwijać w roladki. Fajna alternatywa dla kanapek :) SAłATKA GRECKA- 220 KCAL -1,5 papryki -2 małe pomidory -mały ogórek -0,5 cebuli -1/3 kostki sera feta liht -1 łyżeczka oliwy z oliwek 3/4 szklanki maślanki+ pomarańcza- 140 KCAL SAłATA Z MANDARYNKAMI- 170 KCAL -liście sałaty -5 małych mandarynek -0,5 małego kubka jogurtu naturalnego KURCZAK Z ANANASEM- 155 KCAL -10 dag piersi z kurczaka -3 plastry ananasa -1 łyżeczka oliwy z oliwek Kurczaka i ananasa pokroić w plastry i podsmażyć na oliwie z oliwek. Uwielbiam połączenie drobiu i owoców :) SZYBKA SAłATKA Z CYKORII- 130 KCAL -cykoria -3 plasterki szynki drobiowej -3 pomidory OMLET Z ZIELONYM GROSZKIEM- 280 KCAL -1 jajko -2 białka -1 łyżka mąki pszennej -2 łyżki mleka 2% -10 dag groszku z puszki -1 łyżeczka oliwy z oliwek żółtko oddzielić od białka. Wszystkie białka ubić na sztywną pianę. Dodać do niej mąkę, żółtko i mleko. Na patelni rozgrzać tłuszcz, wylać na niego masę jajeczną, na wierzchu rozsypać groszek. Smażyć aż omlet się zetnie. KANAPKI Z SARDYNKAMI- 190 KCAL -2 kromki pieczywa pełnoziarnistego -0,5 małej puszki sardynek w pomidorach -0,5 papryki -liście sałaty RYż Z WARZYWAMI- 200 KCAL -1/3 torebki brązowego ryżu -1/3 papryki żółtej -1/3 papryki zielonej -1/3 papryki czerwonej -cebula -czosnek -1 łyżeczka oliwy z oliwek Ryż ugotować. Na oliwie z oliwek poddusić czosnek, cebulę i pokrojone w paski papryki aż zrobią się miękkie. Dodać ryż, wymieszać. BANAN PIECZONY Z JOGURTEM I ORZECHAMI- 210 KCAL -duży banan -1 łyżka orzechów włoskich -cynamon -0,5 małego opakowania jogurtu naturalnego Banana obrać, owinąć folią aluminiową i piec przez 15 minut w temperaturze 200 stopni. Jeszcze gorący owoc rozgnieść widelcem, wymieszać z jogurtem i cynamonem i posypać orzechami. JOGURT Z KAWAłKAMI MELONA- 150 KCAL -szklanka jogurtu naturalnego 0% -0,5 szklanki posiekanego w kostkę miąższu melona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Już odpowiadam :) Mam 168 cm wzrostu i ważę 80 kg :/ Na dobry początek chcę zrzucić 15 kg, a moim marzeniem jest pozbycie się 25 kg tłuszczyku. Wybrałam dietę 500 kcal+ 2-3 godziny ćwiczeń dziennie. Potrzebuję szybkich efektów :) Gdy już dojdę do tak bardzo przeze mnie upragnionej wagi 55 kg zamierzam powoli zwiększać kalorie, żeby broń Boże nie stać się ofiarą efektu jojo! Przez pierwszy miesiąc zamierzam jeść 600 kcal, przez kolejny 800 kcal, później przez pół roku 1000 kcal, a później już do końca życia 1200 kcal. To tyle jeśli chodzi o mój ambitny plan... Zobaczymy jak będzie się on miał do rzeczywistości ;) Teraz Twoja kolej Magdo :) Wzrost, waga, cel, wybrana dieta...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ambitny masz ten plan nie powiem :) ale zycze Ci powodzenia :) A ja..174 cm wzrostu, 75 kg :(...nosze rozmiar40/42 a marzy mi sie 38. No ale chce wazyc tak z 65 kg i bede szczesliwa :) Ale chcialabym to osiagnac do 12 grudnia, kiedy na swiet jade do domku...troche to mission impossible ale moze sie uda :) Moja dieta to 300-500 kcal. I cwiczenia oczywiscie, chociaz dosc leniwa jestem...Zwaze sie w poniedzialek, jak bede pierwsze efekty to juz nic mnie nie zniecheci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
A tymczasem jeszcze kilka przepisów... ;) JOGURT Z KAWAłKAMI BRZOSKWINI- 170 KCAL -1 szklanka jogurtu 0% -średnia brzoskwinia FASZEROWANA PAPRYKA- 210 KCAL -1 papryka -10 pieczarek -jajko -0,5 cebuli -0,5 namoczonej w bulionie grahamki -kilka łyżek bulionu -przyprawy -zielenina Wszystkie składniki poza papryką wymieszać (oczywiście jeśli trzeba należy je rozdrobnić np. pieczarki). Masą nadziać połówki papryki, zapiekać około 15 minut. KURCZAK Z CUKINIą (BAKłAżANEM) I POMIDORAMI- 230 KCAL -10 dag piersi z kurczaka -0,5 cukinii -pomidor -1 łyżeczka oliwy z oliwek -2 ząbki czosnku -sok z cytryny Kurczaka, cukinię i pomidora pokroić w kostkę, czosnek przecisnąć przez praskę. Usmażyć całość na oliwie, skropić sokiem z cytryny. No dobra... Starczy na razie, bo tylko Wam apetytu narobię :) W razie czego proście o jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Twój plan też do najłatwiejszych nie należy ;) Ale jestem pewna, że damy radę i już wkrótce wszystkie hollywoodzkie piękności będą nam mogły pozazdrościć figury :) A powiedz jeszcze... Używasz jakichś balsamów ujędrniających? Boję się, że mimo ćwiczeń moja skóra przy tak szybkim spadku wagi będzie wyglądała... hmmm... średnio ciekawie :P Na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w całą serię anty- celluitową. Serum na noc, żel na dzień... Czego to ludzie nie wymyślą :) Ooo! I jeszcze jedno pytanko mi się przypomniało :) Bierzesz jakieś witaminki? Ja trochę się boję jak ta dieta odbije się na moich włosach, paznokciach, skórze... Po cichu liczę na to, że nie będzie tragicznie, ale wolę dmuchać na zimne i już od pierwszych dni łykam jakieś multiwitaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka1987
Słodka Czekoladko... Ale mi narobiłaś ochoty na michałki!!! To jedne z moich ulubionych słodyczy. Brakuje jeszcze tylko, by ktoś napisał, że się objadł ptasim mleczkiem :) Ojejku! Niepotrzebnie to napisałam. Mam ślinotok :) :) :) Ech... Nie mogę się już na nic skusić... Starczy grzechów jak na jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka, ja uzywam balsamu z nivei dla suchej skory bo taka mam :P ale on bardzo nawilza, nic innego nie uzywam. A co do witaminek to nic nie lykam...ale moze powinnam, mam ladne wlosy szkoda by ich bylo...przyznam ze nie pomyslalam o tym :) Blagam tylko nie piszcie o slodyczach na tym forum! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwakiedyś
Siemka!! ja dziś zjadłam dwa serki wiejskie light, grahamkę i pomarańczę... jestem trochę głodna, ale popijam cały czas wodę i jest ok:) jutro znowu cały dzień w pracy, dlatego do poniedziałku nawet nie myślę o ćwiczeniach bo nie mam na nie siły po 12 godzinach stania. Hej i ja dziękuje za przepisy:)nareszcie pysznie i mało kalorii!!! ja też chcę schudnąć ok 10 kilo do świąt, trzymam kciuki za wszystkie DeSPERATKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×