Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość netpanienka w cyber skórze

Umówiłam się z facetem z czata na seks...

Polecane posty

Gość netpanienka w cyber skórze

Przyjedzie do mnie za pół godziny.... jakieś rady? trochę się boję. na co zwracac uwagę? Doradźcie mi, pierwszy raz tak się umówiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci
że na głupotę nie ma rady... A to pewnie jakiś zboczeniec...obcego do domu wpuszczać :O...zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po wszystkim koledzy przyjdą i nerke wytną hehe a Ciebie zostawią w wannie w lodzie tak jak to zrobili w hotelu w sopocie jakis czas temu bo panienka tak samo sie umówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpanienka w cyber skórze
jest, własnie poszedł wziąć prysznic. super jest, przystojny, ładnie zbudowany, przynióśł mi kwiaty i jest bardzo miły. super!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście dziewczyna nie zyje bo sie wykrwawiła przez noc a rano ją znależli dopiero jak sprzątali... to jest właśnie czat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wustaw sobie w komorce
numer pilicji ebys mogla szybko dzwonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci
Pewnie grzybka ci też podaruje albo inne paskudztwo... :O Ale ciesz się...bo przecież jest przystojny...kretynko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś tego nie żałowała...pokocha Cię....i odejdzie....a Ty będziesz płakać...zastanów się dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szooooooooooooooook
jakie kobiety sa naiwne i po......ne, a potem płacz i zgrzytanie zębami.wstyd mi za ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop z mazur zweite bis*
ale masz fantazje o 19.31 mial przyjsc za pol godziny a o 19,41 sie kapie, szbki jak blyskawica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalajhama
ale wy jesteście naiwni!!! prowokacja jak nic!!! gołym okiem widać!! on poszedł pod prysznic a panienka tak się denerwuje że siedzi na forum i to opisuje! żenujące autorko! nie masz co robić? jutro chyba klasówka z historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpanienka w cyber skórze
Przerazacie mnie.... zwłaaszcza że ja niepełnosprawna jestem. Ale on jest taki miły..... już powinine być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieję że to prowokacja...mam raczej sceptyczne nastawienie do takich randek...byłabym ostrożna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpanienka w cyber skórze
ależ on rucha, miałam już 3 orgazmy teraz poszedł sie umyc i zaraz przyjdzie, jak powiedział, zapakowac mi w druga dziurę. chyba go kocham. ps. wszystko nagrywam na kamerkę, jutro wrzucę, to ocenicie ps2. niezaspokojone zazdrośnice się skręcają, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpanienka w cyber skórze
On jeszcze nie przyjechał !!!!!!!!!!!!! Jest 4 kilometry od mojej miejscowości. Boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpanienka w cyber skórze
Właśnie dzwoniłam - zatrzymała go policja :( co robić................?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara bezimienna
jezu coscie sie tak nad nia pastwic zaczeli. facet jak tak zrobi to jest super odwazny a jak lasce chce sie sexu to od razu idiotka i puszczalska... Autorko,uzyj prezerwatywy i pamietaj zeby sie nie upic. No i baw sie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara bezimienna
dlaczego zatrzymala go policja??ktos sie chyba podszywa:P najleiej wyjdz po niego na dwor,zobaczysz jaki jest,jak ci sie nie spodoba to powiedz ze musisz pojsc do sklepu zeby na ciebie poczekal przed jakims tam blokiem i zostaw go tam., A jak fajny koles to zapros do srodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpanienka w cyberskórze
Nie przyjechał. Nie wiem czemu policja go zatrzymała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluplu
no i jak było z tym facetem z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×