Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doris22

prezent dla ukochanego- perfumy, czy bluza?

Polecane posty

Gość doris22

mysle nad prezentem(juz na swieta) dla mojego ukochanego. mam na razie 2 propozycje- jakis fajny perfum, albo jakas ladna bluza. perfum moze bylyby lepszy, ale on ostatnio wlasnie mowil, ze by chcila jakas taka bluze, a jeszcze kiedys ze fajnie od kobiety dostawac takie "ciuchowe" prezenty, bo faceci nie lubia po sklepach chodzic, a tak jak juz dostana ubranie na prezent to ich sie w tym wyreczy:) poza tym juz troche razem jestesmy, kiedys dostal juz ode mnie wode toaletowa, a ciucha jeszcze nie:) co bedzie lepsze, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już dostał kiedyś perfumy to teraz kup mu bluzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj gad
jak mozna mowic "perfum" ?!?!?! czy istnieje wogole taka odmiana w jezyku polskim? - to okropne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oł maj gad
Nie czepiaj się innych, bo sama poełniasz błędy ;P Piszę się W OGÓLE, a nie wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłabym mu bluzę na Twoim miejscu. Ostatnio zamawaiłam kilka fajnych ubrań na stronie karoka.pl Przesyłka przychodzi bardzo szybko i jest spory wybór ubrań. Jetsem pewna że znajdziesz cos tam dla swojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli niedawno dostał, bądź kupił sobie perfumy to lepszym pomysłem będzie bluza. Bluza zawsze się przyda, na allinside.pl są ciekawe i modne bluzy, a co więcej po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym allinside naprawdę fajne rzeczy mają na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jednak jak na prezent dla ukochanego to lepiej kupić perfumy lub może jakiś zestaw perfum. Duży wybór perfum znajdziesz na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ Tam porównasz sobie ceny znajdziesz najtańszą. Bardzo wygodnie oraz szybko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×