Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutn dzisiaj

Facet i foch ?

Polecane posty

Gość smutn dzisiaj

Niby to domena kobiet, ale coraz więcej facetów się obraża...teraz mamy ciche dni, nie odpisał na smsa trwa to już 4 dni....Spytałam kiedyś dlaczego tak robi...odpowiedział....że wy nas tego nauczyłyście....... Widzicie szanse na związek gdy obydwoje puszczają fochy i od drugiej strony wymagają by pierwsza podała rękę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam capivit hydrocontrol
zwiazek to sztuka kompromisow, jak ktores pierwsze nie wyciagnie reki, to bedzie po zwiazku, ot tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutn dzisiaj
narazie się "przeczekujemy" nikt nie wyciaga reki poprostu czekamy jak obu nam przejdzie i nawet nie wyjasniamy tego co zaszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila Ulotna
fochy fochami ale nigdy u mnie w zwiazku nie bylo "nieodzywania sie" przez 4 dni;/ to chyba lekka przesada..tak przynajmniej ja sadze.Najwiecej nie odzywalismy sie chwilke ...niedawno liczylismy czas to jak pscialam focha to on wytrzymal tylko 10 min i juz przyszedl do mnie i przytulil i az sie oboje "wzruszylismy" ze tak bardzo sie kochamy i nie powinno by czegos takiego miedzy nami jak klotnie czy fochy;/ :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko z kardamonem
Moj facet ma srednio co 2 dni focha na mnie :-) o to, ze jak gdzies stalismy w grupie to odwrocilam sie do niego plecami, o to, ze po przyjsciu do pracy (pracujemy razem, tylko on przychodzi troche wczesniej i razem mieszkamy) nie przyszlam sie z nim przywitac, o to, ze lepiej gada mi sie z przyjaciolka niz z nim, o to, ze zapomnialam mu powiedziec o czyms tam (nic istotnego) o to, ze umowilam nas na spotkanie ze znajomymi bez jego wiedzy i o wiele innych rzeczy. Moj sposob na to, jesli on sie do mnie przestaje odzywac ja tez sie nie odzywam i czekam az mu przejdzie. Mozna sie przyzwyczaic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopek mazurski
stwierdzilismy ze jestemy za starzy zeby z siebie glupkow robic i taka instytucja jak ciche dni nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×