Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trrere

Jak rozkochać w sobie jeszcze bardziej mężczyznę?

Polecane posty

Gość trrere

Wiem, że podobam się komuś. Chciałabym jednak przekonać się czy to tylko przelotna miłostka czy może szansa na coś więcej? Czy macie jakieś pomysły, by rozkochać w sobie bardziej mężczyznę? Albo co zrobić by zobaczyć czy facetowi na mnie zależy czy tylko się bawi? Niedługo wybieram się na imprezę, gdzie będę znała tylko jego. Będą tam też jego znajomi i koledzy ze studiów. Jak najszybciej przekonam się, że on chce czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuć przejadek
pokaz ze tobie tez zalezy... nie czekaj az poprosi cie do tanca , ama go bierz za lapke..zawsze mozesz sie w tancu blizej przytulic...faceci lubia widziec w kobiecie ta iskre ktora mowi " krecisz mnie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolllo
udawanie obojętności napewno nie pomoże...skończyły się panie czasy prosperity...faceci znają swoją wartość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrere
hmmm, ok, na pewno wypróbuję! A może jeszcze coś dorzucicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze trzeba dac facetowi szanse zdobywania:-) byc miłym ale nie narzucac sie:-) i nie pokazywac za bardzo ze ci zalezy:-) bo jak mu sie rzucisz do stop to nie bedzie mial o co walczyc:-) daj mu szanse byc mysliwym;-) troche obojetności nie zaszkodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Twój chłopak.
Koniecznie zrób mu loda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie udaje niedostepna :) do pewnego momentu oczywiscie ;) potem pokazuje ze mi zalezy, ale w bardzo dyskretny sposob. i nigdy sie nie narzucaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrere
czy narzucaniem może być proponowanie mu spotkania bo np ja mam ochotę? tak jak dziś? zadzwoniłam do niego że chciałabym jutro się z nim zobaczyć i chcę by mi dał znać czy mogę przyjechać czy nie. czy to jest narzucanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolllo
katasia, pseudo_nim to juz nie te czasy jak bym zobaczyl cien olewania czy proby udawania niedostepnej to sorry gregory.... Teraz nie walczy sie o kobiety.... albo kobieta jest zainteresowana albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozkochałam poprzez zamowienie rytuału milosnego u Samaela na magicznerytualy.pl I teraz ukochany nie zauwaza innych kobiet oprócz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ci w te twoje reklamy uwierzy:P wypchaj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swego czasu zostałam sama po 4 latach związku z mężczyzną którego wciąż kochałam. Czułam ogromną pustkę. Jestem dojrzałą kobietą. Samotność mnie przerażała. Zamówiłam na niego urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl – wrócił, a wraz z nim moje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na własnej skórze przekonałam się, że magia działa naprawdę i denerwują mnie negatywne komentarze. Sama korzystałam z http://magia-anielska.pl ale wiem, że są też i inni którzy potrafią pomóc. Nie róbcie wszystkim negatywnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×