Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tinky Winky

Wyborcy Tuska i PO - NIE CIESZCIE SIĘ !!!

Polecane posty

Gość Wygraliśmy Wygraliśmy
:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka zona Jarka
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem! Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w świecie Tusk wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa...kkk
Juz wam się polepszy heh Tusk cudotwórca i kasy ma jak lodu żeby Polskę z tej nędzy wyciągnąć, kolejny zakłamany patryjny palant który w gadaniu jest dobry.Zobaczymy czas pokaże co on takiego potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka zona Jarka
co on takiego potrafi!? potrafi krasc i mataczyc pokazał to w 1991 roku W "Nocnej Zmianie " ale skad te dziei moga to pamietac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanklub zakutych pał
dotarł i na ten topik gratulacje ciągle piszecie to samo, ciągle te same linki...to nudne i ciągle obrażacie ludzi, którzy chcą z wami gadać...... na szczęscie niektóre sie zorientowały i zadrwiły z was i olały wasze bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka zona Jarka
ja dzis sie bardzo ciesze bo wróciłam z nocki i dowiedziałam sie ze beda zwolnienia bo prywatyzacja szpitala wisi na włosku z 700pielegniarek w naszym szpitalu zostanie moze 300 cud normalnie cud bedzie jak ja zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka zona Jarka
tak ciezko mi to zniesc wam tez byłoby ciezko na moim miejscu z wizja bezrobocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan oddzialu zamknietego
a ja sie ciesze ze nowy premier nie bedzie zwyczajnym, prostym, cynicznym, sfrustrowanym chamem a byc moze nawet pedalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura...wiecie co oznacza prywatyzacja? tylko tyle, ze szpitale zostana przejete przez prywatnych inwestorów, więc poprawią się warunki-proste. Co do tego jak nas tusk będzie reprezentował na arenie międzynarodowej. Na pewno lepiej niż kaczyński, który na lewo i prawo szafując słowami: honor, patriotyzm sabotował szczyty UE i doprowadzał do ich zerwania. Polska cofała się w zawrotnym tempie.Mówił, że gdy będzie tak robił to będzie sie liczono z polska, okaże sie jej szacunek. Owszem liczono się, bo wiadomo było, ze te pieprzone polaczki przyjadą i zawetują każdą propozycję dla samej idei wetowania. To było jego pojęcie szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Nie mogę wyjśc z podziwu że dla niektórych sytuacja, w której krajem rządzaj dwaj chorbliwie rządni władzy bracia bliźniacy uważana jest za normalną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuje, że tyle a tyle ludzi zdecydowało tak a tak, ale wydaje mi się, że to był wybór nastolatków, którzy głosowali na PO bo to jest modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
dokładnie,to młodzi głosowali na PO którzy nie zdaja sobie sprawy z polityki i polegaja tylko na tym co słyszą w mediach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spowiedź PiSowca
Tych wyborów nie dało się wygrać. Koalicja z Giertychem i Lepperem ściągnęła na PiS wielkie odium, których rezultatem była mobilizacja biernych dotąd wyborców, głównie młodzieży. Gdy w lokalu wyborczym zobaczyłem elektorat z kolczykami w nosie, nie miałem złudzeń, że ta runda w walce o IV RP należy do wroga. Wbrew komentarzom, porażka nie jest druzgocąca. Tylko dziewięć punktów procentowych przewagi PO, więcej posłów, 5 mln głosów. Najboleśniejszy cios to Senat: ponad połowa dla PO, nie wszedł prof. Legutko. Na pociechę mamy całkowitą anihilację Samoobrony i LPR-u, no i mierny wynik postkomuny i demokratów. Wkrótce nastąpi to, co następuje po każdych wyborach: rozczarowanie. Będzie ono tym większe, im bardziej pachniała ludziom kiełbasa wyborcza Platformy. Już widzę te masowe powroty emigrantów z Anglii, te tysiące kilometrów obiecanych autostrad, już widzę tę Irlandię, którą nam Tusk w Polsce zbuduje. Zawód jest nieuchronny, a za cztery lata, jak sądzę, frekwencja wróci do czterdziestoparoprocentowej normy, która daje PiS-owi duże szanse na zwycięstwo. Przywódcy Prawa i Sprawiedliwości powinni jednak głęboko przeanalizować błędy kampanii, a nie chrzanić o "Faktach i Mitach". PiS musi poprawić swój wizerunek wśród inteligencji i znacznie wzmocnić struktury na wsi i małych miastach. Rozczarowanie wiejskiego elektoratu współrządzącym PSL-em na pewno będzie temu sprzyjało. Konieczne są przetasowania wśród liderów; dobrze byłoby, gdyby na pierwszym planie byli Zyta, Religa, Ziobro, Cymański, czy Ujazdowski, a nie Gosiewski, Suski, Fotyga, czy Kurski. Ci ostatni są balastem, który raczej odstrasza niż zjednuje sympatię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
Spowiedz PiSowca---> popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosowałem na Tuska
ale w cuda nie wierzę, liczę tylko na sprawne zarządzanie państwem, no i mam nadzieję (pewnie płonną) że Tusk ma jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ma jaja nie mam wątpliwości sądząc po głosie. Natomiast co do sprawnego zarządzania państwem sądząc po przeszłości rzeczonego wątpię bardzo by sie tym wykazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×