Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 37- latka

SPA- GDZIE MOZECIE POLECIć, SPRAWDZONE, DOBRE W POLSCE

Polecane posty

Gość gość
w Janowie jest spa z prawdziwego zdarzenia, bardzo dobrze wyposażone, a nie że sauna i masaż tylko, jak to się zdarza czasem :)

Gość malutka119
My często też jeździmy do Janowa Podlaskiego. Mamy stosunkowo niedaleko, a ja bardzo lubię to spa. Zawsze też jemy tam kolacje, bo jedzenie mają pyszne!

Gość NinnaO
ja jestem z Krakowa i jak mam ochotę na jakiś ciekawy zabieg lub masaż to najczęściej wybieram się do kliniki Belize na ulicy Kazimierza Wielkiego 52. Świetne miejsce, bardzo rozbudowana oferta zabiegowa i rozsądne ceny. Zabiegi bardzo skuteczne ale to pewnie zasługa nowoczesnego sprzętu i doświadczonego personelu :)

Gość malutka119
O tak, to spa jest super :) Byliśmy tam na masażu, wróciliśmy bardzo zrelaksowani :D

Gość gość
widzę, że nie tylko ja pokochałem Janów Podlaski ;) polecam to miejsce serdecznie!

Gość Janurka
Ja polecam nowość w branży Wellness & SPA jakim jest Floating która wpływa super na ciało i umysł. Sól Epsom działa cuda. Na śląsku można skorzystać w Salonie Floatingu w Tychach jest tam również też sauna ganbanyoku (sauna skalna) www.float.tychy.pl fb FloatTychy

Gość gość
Ja to zwykle takie jednodzienne spa sobie robię i chodzę do studio sante po prostu. To w warszawie jest. Bardzo, bardzo fajne miejsce, można porządnie wypocząć.

Gość Majka

Ja znalazłam ciekawa ofertę na ekstra wypoczynek w Konstancinie w Konstancińskim Centrum Hydroterapii EVA Park Life & Spa. Oprócz zabiegów spa, basenów solankowych,  można skorzystać z tak zdrowotnych tężni w sercu Konstancina. 

Polecam jechać do Hotelu Dosłońce SPA. Profesjonalne gabinety, a nie jakaś dziura. Mi najbardziej podobał się masaż balijski i co mnie zaskoczyło, wykonywała go rodowita Balijka. 

Zgadzam się z niki-334 Hotel Mercure Dosłońce, zarówno spa, jak i sam hotel godne polecenia. A Balijki wykonujące masaże właśnie w tym spa to prawdziwe profesjonalistki, jeśli ktoś lubi egzotyczne klimaty, ale nie tylko to na prawdę warto się wybrać. Ja osobiście polecam masaż balijski, tajski i masaż twarzy Kumkumandi 🙂

Gość atlantyda

Co prawda nie Spa ale miejsce gdzie można się rewelacyjnie zrelaksowac na masażu tantrycznym- Studio Masażu Dewi w Krakowie. Dla mnie raj na ziemi http://studiodewi.pl/

Gość oliwiaS

Wpisz sobie w google Rezydencja Luxury Hotel . Zobaczysz będziesz zachwycona pobytem, tam. Cudownie urządzony, elegancko i z klasą. Kuchnia rewelacyjna, SPA co tylko zapragniesz i do tego cudowny ogród.

Gość gość

W Zapiecku można odpocząć, świetne miejsce, często do nich wracam. Już chyba ze trzy wakacyjne sezony u nich spędzaliśmy z dzieciarnią. Poza tym że czysto, przyjemnie i przyjaźnie, to też wyżywienie na duzy plus, głodnym się u nich nie będzie chodziło. Super baza wypadowa do Czech czy Niemiec. Dokładny namiar masz na pensjonatzapiecek.pl.

Gość Lunka

Ja nie byliście jeszcze to w na granicy polsko czeskiego śląską w Bohuminie jest taki hotel Pod zielonym dębem i na taki wypad weekendowy jest idealny moim zdaniem. Fajna lokalizacja, okolica tez bardzo ciekawa, a sam hotel jest w pieknej kamienicy umieszczony i mają tam super restaurację i piwne Spa 🙂

Gość gość

Ze swojej strony to podpowiem Międzywodzie, bardzo urokliwe miejsce nad Bałtykiem. Nocowałem tutaj w kilku ośrodkach ale najlepiej wspominam Gryf (mają swój portal gryfmiedzywodzie.pl). Praktycznie w samym centrum, parę kroków do plaży a muszę przyznać że plaża jest bardzo ładna, czysta, z piaskiem a nie kamieniami na których można sobie rozciąć stopę.

Polecam to miejsce ( zarówno na krótkie jak i długie podróże)

http://dworkolesin.pl

Bardzo dobra lokalizacja, piekne otoczenie nad jeziorem.

Pyszne jedzenie, można wykupić sobie tam o wiele taniej pobyty w ramach których ma się zarówno jedzenie jak i zabiegi spa

Bardzo mili pracownicy.

Pierwszy raz miejsce odwiedziłam z okazji firmowej konferencji, tak nam się podobało ,ze postanowiliśmy się tam wybrać po pewnym czasie z mężem na przynajmniej kilka dni. Szczególnie, ze mieszkamy jakieś 100 kilometrów od miejsca. 

Gość dariaanna

Byliśmy na majówce w całkiem niezłym spa na mazurach - hotel nazywa się Zalesie Mazury. Mąż mnie trochę zaskoczył tym wyjazdem, ale powiem tak - warto było dać się zaskoczyć. Sam hotel naprawdę ładny, pokoje czyste i wysprzątane, a obsługa sympatyczna. Na brak atrakcji narzekać nie mogłam bo a to poszliśmy na spacer, a to poszłam sobie do strefy piękna. Generalnie - idealne miejsce na relaks

Gość gość

Wybierając hotel na wakacje nad Bałtykiem zwracam uwagę na to, żeby było komfortowo, był basen i spa na deszczowe dni i plac zabaw dl dzieci. Musi też być blisko do morza. To wszystko dostałem jak odwiedziłem gryfmiedzywodzie.pl i z całą pewnością polecam to miejsce na wypoczynek dla rodzin.

Gość gość

Wypoczynek w Gdańsku właśnie dzięki bazie noclegowej jest bardzo przyjemny. My nocowaliśmy w hotelu Gryf w okolicach Stoczni i było spoko, łatwe dotarcie do różnych miejsc, przy hotelu też parking i restauracja.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.