Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scz

szukam stylistki z włocławka lub

Polecane posty

dziewczyny która pomoże mi w doborze ubrań i zmianie fryzury może dzięki temu bym się lepiej poczuła i byłabym pewniejsza siebie proszęo jakieś namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z włoclawka,,,,ale raczej nie znam zadnej stylistki.ale znam dobrego fryzjera,,,wiem gdzie fajnie zakladaja pazurki( mocne i podobno naturalne--ja mam zalozone przez ta pania i innym sie podoba) i wiem gdzie jest fajny sklep z oryginalnymi ubraniami i niedrogi na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że ktoś odezwał się z włocławka bardzo bym prosiła o adres tego fryzjera a jeśli chodzi o ciuszki to poznałabym kogoś kto pokaże i powe jakie rzeczy nosić a czego lepiej unikać a może ty coś wiesz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu mowie ze JESZCZE nie byla u tego fryzjera,ale moje znajome sa zachwycone.siadaja i mowia \"prosze tak zeby do mnie pasowalo\" zaklad jest na ul.POW na gorze. a jezeli chodzi o ubrania......hm w tym sklepie sa modne ubranka a kobitka ci doradzi(piekarska,we wnece po prawo jak sie z 3maja wchodzi)maly ale fajny sklepik.(kiedys byly tam rzeczy za 4 zl ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 lat a ty?jak będę w mieście to napewno tam zajrzę a może napiszesz mi coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nr gg 7123688.pytalam o wiek bo moze nie kazdemu podobaja sie takie ubrania co ja tam upatrzylam.mam 26 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwania idą bardzo ciężko wczoraj wieczorem próbowałam wejść na gg ale nie mogłam połączyć się z tobą wpisałam cię do kontakyów i nie wiem co robię nie tak mam pytanko masz dzieci ? jeśli tak to w jakim wieku? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,chwilowo ostro namieszalam z gg,pokasowalam cos.poczekam az brat wpadnie i naprawi i wtedy dam ci znac.numer gg bedzie ten sam. mam coreczke 19 miesieczna-martyna.dlatego na kafe siedze ok 11-14 i po 19 bo ona wtedy spi.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie na POW
ten fryzjer??? bo nie kojarze. pan czy pani? duzo bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizej placu wolnosci.na dole jest żabka a na gorze fryzjer.pani obcina.nie wiem ile bierze,ale rozsadnie raczej :) w sobote ide na pazury to wypytam sie dokladnie o tego fryzjera.a wieczorkiem sie tu wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie na POW
dobra, dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 córeczki 5 i 7 lat mój nr gg4720792 ja raczej siadam przy komputerze wieczorkiem ok 21 a jak mam czas to w dzień też zajrzę napisz mi swoją stronę pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z nowymi wiadomosciami o fryzjerze.miesci sie w tym budynku PRZED zabka.trzeba zapisac sie u dziewczyny(facet tez tam jest).strzyzenie +ułożenie ok 45 zl.uwazam ze warto bo sporo osob jest zadowolonych z rezultatu.ja jeszcze chwilke pochoduje moje wlosy i tez tam pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×