Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewunia_22222

MAM DOŁA

Polecane posty

Gość ewunia_22222

MArzę o prawdziwej, namiętnej milości. W zwiazku mi sie sypie, nie ma juz tego "czego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam życie osobiste w rozsypce od bardzo długiego czasu, a włąściwie moje zycie osobiste nie istnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_22222
Fehu rozumiem Cie! dzis mialam mysli aby rzucic to wszystko, studia(licencjat juz mam), faceta, spakowac sie i wyjechac stad jak najdalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokłądnie dzisiaj tak samo myślałam!!! Też mam licencjata, a teraz jestem na uzupełniających i też chcę rzucić i wyjechać, żeby cały ten horror zostawić za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie napewno nie jest problem. jak kochajacy niby maz moze wyjechac za granice i zostawic zone w depresji wiedzac o tym??!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie chcę się mądrzyć ale...: Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty To też nie diabeł rogaty Ani miłość kiedy jedno płacze A drugie po nim skacze Bo miłość to żaden film w żadnym kinie Ani róże ani całusy małe duże Ale miłość kiedy jedno spada w dół Drugie ciągnie je ku górze Innymi słowy - doceńcie to co macie i przestańcie śnić o księciu z bajki, bo on nie istnieje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sad lady Wiem,że łatwo jest pisać \"nie martw się\", \"na pewno wszystko będzie dobrze\" itp, ale jestem pewna,że nie wyjechał po to żeby Cię zostawić, tylko żeby zarobić pieniążki dla Was. A może mogłabyś do niego pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_22222
właśnie strzeliłam sobie palcóweczkę przez bieliznę, może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_22222
ale czasem mozna pomarzyc o ksieciu z bajki :) patrzac na szczescie moich kolezanek to one znalazly swoich wymarzonych... Fehu tez jestem na studiach uzupelniajacych, ktore sa tak beznadziejne ze az plakac sie chce.... Witam Cie sad lady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, każdy sposób jest dobry :) Jeżeli pomoże to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_22222
glupim podszywacza dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pierwszych wykładach przestałam chodzić, jakaś dziewczyna powiedziała,że da mi notatki, ale jakoś mam pod górkę żeby do niej zadz. Moje studia są tragiczne!!!!!!!!!!!!!!!! W środę mam znowu zjazd i teraz już muszę iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_222222
ale w sumie, mi to nie przeszkadza, lubię te przerwy podczas przerw w wykładach, zawsze można sobie skoczyć do kibelka i zmarszczyć freda - nie wspomniałam, że jestem transem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do FEhu . dzisiaj zlozylam wniosek o nowy dowod i nie moge do niego pojechac, na dowod czeka sie miesiac.do tej pory wroci ale znowu wyjedzie i wtedy z nim pojade ale co to za zycie, bede mieszkala w jakis slamsach i martwila sie o to co tu zostanie. chce mieszkac w Polsce i z mezem. a jak niedaj Boze dziecko zachoruje? Witaj ewunia 222. nie zazdrosc kolezankom . pozory mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sad lady... nie zazdroszcze im mezczyzn, po prostu az milo na nich patrzec i na ich milosc. Ja tez marze o tym zeby byc tak szczesliwa, ale takich facetow to mozna znalezc tylko ze swieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po burzy zawsze wychodzi słońce więc nie dołować się tylko szukać radosnych stron życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym to my wszystkie marzymy, ale niestety kazdy ksiaze po pewnym czasie zamienia sie w ropuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Smigam spac..jutro praca i zajecia. NAwet nie mam co liczyc na sms bo moj T jak zwykle nie ma nic na karcie:( Trzymajcie sie!!!!!!1 Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
to moze jutro bedzie lepiej ...nie trac nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×