Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

brak pomysłu na menu parapetówkowe.....i brak kasy

Polecane posty

Witam i proszę o pomoc-w najbliższą sobotę muszę zrobić parapetówkę , a za bardzo nie mamy z mężem kasy na jakieś wystawne żarcie. Ma być sama najabliżasza rodzina, jakieś 12 osób. Planuję zrobić jajak faszerowane,chipsy, paluszki.......może frytki..... poradzcie czym mogę ich zapchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik24
oj paluszkami to ty ich nie zapchasz.najlepiej zrob jakąs sałatke to tak drogo nie wychodzi, moze koreczki sledziowe krórych objetosc powiekszysz ogorkiem kiszonym. Ja zawsze robie kanapki np, na krakersach są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest mozliwe
zapros gosci i powiedz, zeby wejsciowka jest alkohol. jeden wydatek z glowy. jedzenia nie rob duzo bo bez sensu i nieestetycznie. zrob pare malych przekasek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest mozliwe
frytki totalna klapa. po co? niezdrowe. postaw oliwki, jakies orzechy, zrob salatke warzywna i zawin w ruloniki z szynki i sera zoltego. mozesz zrobic zeberka i skrzydelka na ostro- do tego bagietke. starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest mozliwe
chipsy i paluszki sa ok, dokup orzeszki slone z puszki. albo moze kup dobry chleb, zrob sama smalec i postaw dobre ogorki kiszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę powiedzieć gosciom zeby wejsciowką był alkohol- bo zostało mi go sporo po weselu....... takze odpada..... ooooch ja jak nie cierpie takich imprez!!!! ps.dzięki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 2 wyjścia.Pierwsze że przesuwasz imprezke kiedy będziesz miała kasa lub drugie robisz ja z tego na co Ciebie stać.Ja osobiście nie bawiłabym się w przxesuwaniu imprezy,liczy się klimat który zrobią goście a nie uginający się stól :) Ale frytki to bym sobie darowała :D Można naprawde wyczarować super dania za grosze! tak więc proponuje : *sałatke chociażby najtańszą jaką robie to jaja na twardo+por+ seler ze słoika w zalewie+ananas+kukurydza+majonez *jajka faszerowane *możesz ugotować na pół twardo brokuły,marchew,kalafior i połorzyć na półmisku do tego dip *koreczki *z pieczarek wyjmujesz ogonek i faszerujesz mielonym a potem panierujesz w bułce i smażysz *możesz zrobić zapiekanke makaranową lub ziemniaczaną szybkie i smaczne danie *można zrobić na krakersach kanapki z czym kolwiek a potem posypać pietruszką lub szczypiorkiem do tego troche niezdrowego jedzonka typu paluszki,chipsy,orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup kilka duzych cebul pokroj w srednio grube plastry i podziel na krazki. posól i odstaw. wez 2 jajka dodaj troche piwa i ubijaj dodajac make. przypraw wegeta i jakimis ziolami. ciasto musi miec konsystencje gęstszą niż nalesniki. na patelni rozgrzewasz olej. krazki cebulowe maczasz w ciescie i na patelnie. tym sposobem powstaje fulll zarcia :) do tego zrób sos czosnkowy. śmietana (homogenizowana najlepiej), 2 ząbki czosnku przeciśnięte przez praskę, bazylia, sol, pieprz i 2 łyżeczki majonezu. do tego jakas salatka albo najlepiej 2 tanie i masz z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasia--------Później podrzuce pare tanich przepisów z ksiązki pt,,kuchnia za trzy grosze\" Naprawde bardzo tanio i smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Wam serdecznie za wsparcie duchowe i teoretyczne:) wymysliłam sobie jeszcze sałatkę z tuńczyka.prosta i tania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasia----------Pamiętaj że liczy się trafne dobrane towarzystwo+ jakaś fajna muzyka w tle+zawsze można postawić na pięknie udekorowany stół a napewno będzie super czego Tobie życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tergeaf
Zrób sporo jakichś kanapek, ze 2 najtańsze sałatki kup w Biedronce czy Lidlu chipsy, paluszki, może jakies orzeszki, cukierki. Może upiecz jakiś prosty i niedrogi placek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz juz alkohol
to napisze, ze wejsciowe jest jedno danie, ktore trzeba wziasc ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz juz alkohol
mozecie tez wspolnie upiec pizze, a kazdy przyniesie jakis skladnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość originals marines
Mysle, ze niedrogo wyszloby Cie zrobienie pizzy domowej... do tego mozesz zrobic ze dwie salatki, pieczywo czosnkowe, ktore na imprezach szybciutko znika ze stolu, ew. barszcz czerwony z pasztecikami wlasnej roboty, jajka w majonezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×