Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porzucona...

chlopak mnie rzucil..

Polecane posty

Gość porzucona...

bylismy ze sobaprawie 3lata.. mamy po 19lat.. u nas czesto bylty klotnie i on tego nie wytrzymywal i mial dosc ostatnio poznal na necie dziewczyne.. z nia sie dobrze dogaduje itd.. w tamtym tygodniu powiedzial ze zrywa ze to koniec.. kiedy do niego pojechalam powiedzial mi prosto w oczy ze nie che ze mna byc powiedzialam mu powdzenia z tamta z placzem.. a on ze wie ze bedzie z tamta.. ja bardzo go kocham i wiem ze on mnie tez bo sam mi to mowil ale powiedzial ze nie pasujemyy do siebie i ze on nie zasluguje na mnie.. mam do niego juz nie pisac nic sie nie odzywac? mam znalesc sobie kogos tez? to bedzie fair?:( pomozcie mi :( strasznie sie zle czuje.. z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na obczyznie
Daj mu zyc, dziewczyno! Jesli Wam sie nie ukladalo, to czas pomyslec o nowym zwiazku. Lub o odpoczynku. Nie zmusisz nikogo do tego, by z Toba byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasam w zyciu tak bywa ale trzeba byc twardym i przez to przejsc z podniesiona glowa:) wiec glowa do gory i nie ogladaj sie za siebie a zobaczysz po czasie wszystko zacznie sie ukladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba to trzeba
przed tobą całe życie to drobnostka w porównaniu z całym życiem pracą dziećmi mężem domem jak się nie układa w narzeczeństwie to w małżeństwie tym bardziej a chyba nie chcesz mieć domu w którym mąż po czasie nie może patrze ć na żonę i tylko dzieci ich trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się z nim kłóciłaś? Trzeba było czasem odpuścić. Faceci już tacy są, mogą kochać ale jak z jedną babą nie potrafią wytrzymać to wymienią na inną. Dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może daj sobie i jemu troche czasu???.Niekiedy tak jest lepiej.Napewno nie poniżaj się mimo iż będzie Tobie cholernie cięzko. Możesz pokazywać jemu że Tobie na nim nadal zarzy ale w sposób delikatny.Jeśli to nie pomoże to może lepiej będzie jak szybciej zapomnisz,na nowo się zachoasz :)Życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na obczyznie
Bo mezczyzni na ogol to lenie i tchorze. Jak ich cos uwiera, wola wyrzucic, niz sprawdzic, czemu uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona...
wiecie .. moze macie racje moze racja jest to ze na stara milosc dobra jest nnowa.. on nie zaslugiwal na mnie zawsze to ja musialam sie starac a kiedy chcialam z nim pogadac nieraz na spokojnie i powiedziec co mi nie pasuje to zawsze robil z tego klotnie.. teraz spotykam sie z takim jednym i zobaczymy jak to bedzie.. chociaz kocham tamtego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×