Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprzątanie_Kraków

Sprzątanie_Kraków

Polecane posty

Gość Sprzątanie_Kraków

Witam. Jestem osobą pracującą i szukam pracy dodatkowej. Jestem uczciwa, solidna, niepaląca. Sprzątam, myję okna, prasuję, ukaładam w szafach. Stawka godzinowa do uzgodnienia. Pracę mogę wykonywać tylko popołudniami, po godz. 15.30. Osoby zainteresowane moimi usługami proszę o email. Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzątanie_Kraków
Podnoszę Mam jeszcze wolny dzień, ale proszę o kontakt osoby z Centrum miasta. Szkoda mi trochę czasu na dojazdy. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzątanie_Kraków
Podnoszę, szukam osoby zainteresowanej stałą współpracą, raczej z centrum miasta. Sprzątanie mieszkań, mycie okien, pieczenie ciast i tortów okolicznościowych. Proszę o kontakt e-mailowy. Pozdrowienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzatanie7
Dokładna i uczciwa studentka oferuje swoje usługi w zakresie: - mycia okien 10zł/sztuka Oprócz tego podejmę się sprzatania domku jednorodzinnego-najchętniej w soboty. Mam doświadczenie w sprzątaniu, na stałe sprzątam obecnie u 2 rodzin. 1zł/m2 Cena jest kwestią umowną w zależności od zakrsu obowiązków. Jestem osobą schludną, zadbaną oraz zwracam uwagę na dokładne wykonanie powierzonej mi pracy. sprzatanie7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzątanie_Kraków
Podnoszę, szukam osoby zainteresowanej stałą współpracą, raczej z centrum miasta. Sprzątanie mieszkań, mycie okien. Oferuję również pieczenie ciast i tortów okolicznościowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na e mail: halina.c@interia.eu Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×