Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemka0

Jestem atrakcyjna lecz.....

Polecane posty

Gość problemka0

.... lecz na zewnatrz! a gdy sie rozbiore czar prsyka, male piersi, to najwiekszy problem, bo cialo juz nie tak kobieco wyglada, juz nie tak atrakcyjnie jak na poczatku.... a do tego problemy z tradzikiem na skorze ciala, nie sa to jakies wielkie ale.... Wiem, ze przy prawidziwej milosci to nie jest doprawdy wazne dla nikogo i nikt takimi rzeczami nei zawraca sobie glowy. A jednak za pierwszym razem takiej dziewczynie jest bardzo ciezko sie przed facetem otworzyc... Panowie... powiedzcie czy to moglo by was zrazic do dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
problem!afceci slinia sie na moj widok,ale jak sie rozbiore,to te male cycki mnie wnerwiaja,no!wiem,ze to siedzi w mojej psychice dlatego z tym walcze,wiem,ze tak naprawde cycki to nie wszystko :D a pewnie zaraz jakis madry sie odezwie,ze wszystko,a miseczki A,to do przedszkola :P problemko nie martw sie,faceci cie kochaja taka jaka jestes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga problemko
nie zapszataj sobie glowy takimi rzeczami,jak facet sie zakocha to nie bedzie mu przaeszakadzalo,przaeciez z facetem idzie sie do lozka jak sie go kocha i on kocha ciebie. ja mam 40kg nadwagi i slabe wlosy,i kaszke na nogach i plecach a moj maz jest bardzo przystojny i dobrze zbudowany,i twierdzi ze piekniejszejk kobietty odemnie nie widzial...wiec czym sie martwisz.milosc to wszystko tlumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
a na plecach tez mam drobna taka 'kasze',ale nie widac tego tak bardzo,tylko czuc pod palcami,a poza tym zima idzie,wiec sie nie ma co rozbierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
eh,komiczne,zdziwilbys sie :Onaprawde fajna babka ze mnie,a te cyce to nie cyce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemka0
dokladnie to samo mam i wiem, ze piersi to nie wszystko ale cale cialo traci na wartosci! i nie tylko przez piersi jak juz napisalam... kolejnym utrapieniem jest nadmierne odwosienie tych nieziemskich miesjc... gdy ogole jest tego jeszcze wiecej!! nie mam sily juz na ten problem! golenie co dnia jest strasznie meczace i nie takie proste jak sie wydaje zwlszcza w tych miejscach:O wiec to tez facetom nie przeszkadza, oj chyba juz tylko nielicznym, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
wiec woskiem potraktuj bobra!zobaczysz,ze to najlepsza metoda,tylko wez jakies 2 panadole albo nurofeny przed,bol nie jest az taki straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemka0
mam ten sam problem ja cie doskonale rozumiem ;) cho cnie mam zadnej nadwagi, i facetom sie podobam, to jednak, mi bardzo przeszkadza i boje sie ich reakcji na odkrycie mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemka0
tak do nogi tym traktuje, a i tak zajebistyyy bol... a to miejsce? ale mam tez i dookola tego bobra... tragedia!!! przed kosmetyczka wstyd, a co mowic facetem. ino jak tu sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nie przesadzajcie dziewczyny, na wszystko są sposoby (zmiana faceta też się do nich zalicza) ;) a jeśli chodzi o wygląd - a kto powiedział, że musimy być \"idealne\" ? Wystarczy, że będziemy ... piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemka0
Najbardziej sie wstydzę bujnego owłosienia, nie tylko w okolicach łonowych. Zarost mam tak bujny, że muszę się codziennie golić, nie wspominając już o moim miejscu intymnym, bo tam można chodzić jak po dywanie. To jeszcze mogłabym jakoś znieść, ale muszę dodać, że zaatakowały mnie również wszy, nie wiem czemu, przecież myje się raz na miesiąc w rzece. Nie wiem co ze sobą zrobić, chyba wstąpie do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece
ja mam z kolei odwrotny problem- ładne duże piersi, zgrabną figurę, gładziutką skórę. Ale- nieładną twarz :( i co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
no,kurcze,musisz sie po prostu przemoc;-)ja ci cos powiem,ja jestem bardzo szczupla,filigranowa,nie dosc,ze mam male cycki,to jeszcze na dodatek,zebra tak smiesznie uformowane,ze wystaja :Ona szczescie moj facet tego 'nie widzi' i jest git,wiec jest tak jak mowi klaudka,zmiana faceta,z reszta wiem,ze oni nas kochaja takimi jakimi jestesmy:-)oczywiscie zdazzaja sie wyjatki,ale to hamy grubianskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Dziewczyny, nie wyszukujcie sobie sztucznych problemów, nikt nie jest idealny , poza tym to jest fajne, że każda z Was wygląda inaczej:) , wrednie by było, gdyby wszystkie kobiety wyglądały jak modelki , przynajmniej są gusta i guściki :) Mnie bardzo podniecają kobiety z tak zwanym naturalnym zatostem i dla własnego dobra daj spokój z tym goleniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece
Do tego jak kocham się z chłopakiem to on zawsze chce od tyłu. A jak już frontalnie to karze mi zawsze zakładać torbę na głowę. Do tego mam cycek jeden większy od drugiego, czasami jak chodzę nago po mieszkaniu to je sobie przydeptuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
abece----zamien sie ze mna na zebra;-)i twarz;-)poza tym nie ma brzydkich kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Zostało mi to chyba z dzieciństwa, bo matka nosiła wąsy. Wzorem ideału jest dla mnie moja suczka rasy Chow-Chow, ta to dopiero ma owłosienie, zanim dotrę członkiem w wiadome miejsce muszę przebrnąć przez las włosów, ale bardzo to lubię, suczka zresztą też. Przepraszam, muszę już iść, właśnie widziałem przed chwilą fajnego owczarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeCyckiToMojeDrugieImię
:D nie przejmuj się, też mam małe piersi, a mój ukochany twierdzi, że bardzo go podniecają i uwielbia je pieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeCyckiToMojeDrugieImię
A powiedziałem, że jestem gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeCyckiToMojeDrugieImię
tak, ale za to mój facet jest lesbijką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
hahahahaha , chyba podszywacz/ka sprzedaje żyletki z podwójnym ostrzem i bardzo chce produkt zareklamować :) Poza tym podszyw bardzo mnie się podoba, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeCyckiToMojeDrugieImię
Co nie zmienia faktu, że jesteśmy tej samej płci. Pieszczoty zaczynamy od klocka na klatę, nic tak nie urozmaica gry wstępnej jak zabawa klockami. Polecam, sam zresztą czasem to zjadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece
p... podszywacz. Nie masz nic innego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece
też mam ten sam problem---> nie musze, bo tez mi widac żebra, plus wystające łopatki..:o co Ty na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece
Oho, chyba chłopak przyszedł, lecę po torbę, tak czy siak się przyda. Jeśli nie zdążę założyć na głowę to przynajmniej nie zwymiotuje na dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
dziwie sie,ze ludzie moga byc tacy przebrzydli,bleeeh,nawet kijem bym takiego nie tknela,chyba ich bardzo to podnieca,skoro im takie rzeczy do glowy przychodza,bo zabawne to to raczej nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
Z kijami to ja robię co innego, ale o tym po 23-ciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie ten sam
oj abece,nie mysl o tym:)wiesz co,ja ci powiem,ze im starsza jestem tym mniej sie tym przejmujejako nastolatka,moje zeberka strasznie mnie irytowaly,a teraz jakos ich juz nie zauwazam,ale ale postanowilam,ze sobie je spiluje(one naprawde dziwnie wystaja) jak odloze troszke kaski.poswiece sie,a co,dla samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×