Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moje Alter Ego

Czego pragna kobiety?

Polecane posty

Gość ciekawee
poczucia bezpieczenstwa przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnusny
miłości szacunku, bezpieczeństwa wyrozumiałóści i tak moza pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcenie, i pragnienie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a nią żyje człowiek. Pomarzyć można, ale całe życie na marzeniach to klapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem czy mogę się wypowiadać za całą populację ale ja pragnę poczucia bezpieczeństwa, miłości, szacunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety z reguły pragną tego wszystkiego czego pragną mężczyźni. Co do marzeń, to raczej można je nazwać - oczekiwaniami: oczekiwaniami na cud, a w cuda wierzą tylko nieletnie dzieci. Dobrze, że \"nie masz zamiaru tylko marzyć\" bo to pierwszy krok do zderzenia się z rzeczywistością, a ona jest pozbawiona złudzeń.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Odnosze wrazenie, ze chcesz mnie uczyc... Z rzeczywistoscia dawno sie zderzylam i to dosc bolesnie. A marzenia... Sa po to, zeby je realizowac :) I tym sie roznimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna drażliwa
grażka_b, jak nie czaisz tematu, nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat \"czuję\", jako coś o czym pisano już tysiące razy. :D tak naprawdę sama w to nie wierzysz co piszesz. Bo czy marząc o mężczyźnie [a o to chyba Ci chodzi] i siedząc na tej kafeterii w nieskończoność osiągniesz coś innego poza odleżynami na [za przeproszeniem :D] tyłku ? Nie ! Pomaganie marzeniom w rzeczywistości, sprowadza się do tego, żeby działać, a nie kwilić o czym się marzy i uważać, że cud się zdarzy [hehe, chyba naprawdę zostanę poetką :D] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domku z widokiem na rzekę
i fajnym facetem w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum
Irena Santor - Odrobinę szczęścia w miłości O czym marzy dziewczyna Gdy dorastać zaczyna Kiedy z pączka się zmieni w kwiat Kiedy śpi gdy się ocknie Za czym tęskni najmocniej Czego chce aby dał jej świat… Odrobinę szczęścia w miłości Odrobinę serca czyjegoś Jedną małą chwilę radości Przy boku kochanego Stanąć z nim na ślubnym kobiercu Nawet łzami zalać się Potem stanąć sercem przy sercu I usłyszeć… kocham cię Każda odda z ochotą Nawet srebro i złoto I brylanty i wszystko co ma Bez namysłu najszczerszej Niech ktoś wszystko zabierze W zamian za to niech tylko da… Odrobinę szczęścia w miłości Odrobinę serca czyjegoś Jedną małą chwilę radości Przy boku kochanego Stanąć z nim na ślubnym kobiercu Nawet łzami zalać się Potem stanąć sercem przy sercu I usłyszeć… kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no nie wiem czy to Santor pierwsza śpiewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum
też nie wiem - ale na pewno ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
onomatopeja - może dlatego oklepane że prawdziwe? dlatego tyle razy powtarzane? żeby Ci na tej Syberii tyłka nie odmroziło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzysowa Narzeczona
Konkretnego rżnięcia i pieniędzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja naprawde
pragne poczucia bezpieczenstwa ,nie mam tego. chodz jestem matka i zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja naprawde
pragne jeszcze bezpieczenstwa swoich dzieci i zeby byly zdrowe i szczesliwe. no mozecie sie juz smiac...ze to oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakby co zabierz ciepłe walonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×