Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artianka

JUTRO MAM ZAMIAR KUPIC LAPTOPA. JAKIEGO POLECACIE?

Polecane posty

Gość Hp Pavilion dv 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam dell vostro 1500
zajebisty sprzet polecam, potrafi wszystko szkoda tylko ze nie umie przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mowi mi to duzo. ile kosztuje jaki procesor, pamiec? HP ma dobre laptopy? Heh no wlasnie szkoda ze takie komputery dobrej kawy nie zrobia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ....
TOSHIBA Satellite;) i jestem zadowolona, a cena 3000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ....
cytuje:P Artianka ile wasze sprzety kosztowaly? Wiec pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale to bylo pytanie do tych ludzi co napisali posty z nazwa swojego laptopa i nie podali ceny. w sumie nic konkretnego. bo nazwa niewiele mi mowi. Nie ma tu jakiegos informatyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnaś przejść się do jakiegoś sklepu komputerowego, to ci powiedzą co za taką kasę możesz mieć, mój szef kupował ze 2 lata temu to informatyk doradzał laptop firmy ACER, ale wg mnie ważne też jest jakie są podzespoły (jakich firm, parametry), bo np. jak szef teraz powiekszał ram to informatyk stwierdził, że nie popisali się z jakością pamięci a za tą kasę dużo nie nawymyślasz, ale zależy do czego ci jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam sobie Toshibe Satellite. Komputer potzrebny mi jest do celow prywatnych.zadnych biurowych czy jakies graficznych. Na razie jestem zadowolona. idzie juz pare ladnych godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq_23
acer to najwiekszy szit, mocno awaryjny, a najblizszy serwis jest w czechach... to pisalam ja - informatyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ca
ja mam Fujitsu Siemens AMILO PRO i jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie mi tez prosze
ja jestem kopletnym laikiem w tych sprawach i musze sie wybrac do sklepu po laptop. Boje sie, ze mi wcisna cos co sie nie sprzedaje jak sie zorientuja ze nic nie wiem na ten temat:( Potzrbeuje laptopa zeby normalnie korzystac z netu, uzywac skype i dzwonic przez komp do rodziny ( ja mieszkam w irlandii) i czasem cos sciagnac.. Nie trzymam wielu rzeczy w kompie. Prosze powiedzcie mi podstawowe paramatry o jakie mam pytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie wystarczy Ci każdy sprzedawany obecnie laptop :) Przyda Ci się nagrywarka CD, z DVD a najlepiej nagrywarka DVD, RAM nie mniej niż 512Mb, 1024Mb będzie optymalnie. Jeśli nie będziesz trzymać filmów na kompie to dysk 60GB będzie idealny i \"rozwojowy\" Procesor min 1,5GHz, ale teraz ok 1,7 to standard nawet w tanich lapkach :) Warto, żeby komputer obsługiwał standard WiFi, bo nie wiadomo czy kiedyś nie przyjdzie Ci do głowy łączyć się z netem bezprzewodowo :) Najlepiej jeśli obudowa będzie czarna matowa, bo srebrna w tańszych laptopach się błyskawicznie rysuje i pod nagdarstkami farba się ściera po ok roku i masz czarne plamy. Ogólnie do Twoich potrzeb co byś nie wzięła będzie ok :) Acer wbrew pozorom nie są kiepskim wyborem, bo w cenie do 3000 są porównywalne jakościowo z Fujitsu-Siemensem, Toshibą czy Asusem. Za to za taką samą sumę zauferują więcej i lepsze parametry niż konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Procesor 1,6 GHz Celeron M 1024 GB pamiec dysku twardego 120 GB Ma WiFi nagrywarke DVD. Kosztowal 2300 kupilam go w Galerii Krakowskiej w Karen Notebook. W Saturnie byl taki sam tylko gorsze parametry mial a cena ta sama. Jestem zadowolona bardzo Mam pytanie czy mam go odlaczac od pradu na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk faktycznie stac czlowieka
tak bo niepotrzebnie pobiera energie. I kabel tez wyjmij z gniazdka bo tez pobiera energie nawet jak nie jest podlaczony do laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie mi tez prosze
Dzieki bardzo! Jade dzis sie rozejrzec za sprzetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×