Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goość

Rzucilem Picie!!!!!! I Co Dalej!!!!??????

Polecane posty

Gość dłub słonecznik -dynie albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
imponujesz mi, naprawdę, bo wiem jakie to trudne, nie z autopsji ale mam kogoś pijacego w rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale czym???? wkurwia mnie wszystko i mam dość tego Bylem dzis na terapi tzn probowalem w niej uczestniczyc ale nie potrafilem ich sluchac tam to banda baranow. ale to oszolomy. dalem im zjebke i wyszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picie to jest życie
wróć do tego cuuudownego stanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
ta banda baranów przynajmniej się wspiera... sam nie dasz rady, potrzebujesz wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
a jak długo piłeś i od kiedy nie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrururyu
Chciałam zażartować żebyś to oblał ale to trochę nei na miejscu... Więc tak serio. Zasługujesz na coś wyjątkowego. Może zaplanuj co sobie zafundujesz w weekend w nagrodę? Może wypad na quady, na jazdę po jakimś torze gokartem, może strzelankę z broni pneumatycznej, może naukę jazdy konnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picie to jest życie
poddaj się....bo nie dasz rady!!!! nie pijesz dopiero 5 dni.Mówie Ci......NIE DASZ RADY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
noo to już 4 godziny masz za sobą :) żeby skrócić męki najlepiej połóz sie spać może włóżku jakis film se obejrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
cieszy nas to naprawdę, ze jestes dobrej myśli. Ale POTRZEBUJESZ WSPARCIA. Jutro pójdziesz do pracy i coś cię wkurzy. Albo sasiad cię zaleje. Albo co innego... To w takich momentach najgorzej jest wytrwać i to wówczas bardzo sie przydaja takie bandy baranów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
a co masz nie dać rady :D wiesz chyba ile uroków życia by cie omineło, gdybyś dał się zniewolić nałogowi :) Dobrej i spokojnej nocy Ci życzę, bo ja już do łózka muszę się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolga jestem troszke innego zdania. łatwiej jest tu porozmawiac i tak naprawde to i tak wszystko zalezy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Tak Trzymaj!!!!! Jutro bedzie nowy dzien a moje motto na kazdy nadchodzacy dzien bedzie: DZIŚ NIE PIJE!!!!!!! I tak codziennie bede sobie powtarzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picie to jest życie
nooo 15 lat to dość długo.Jesteś pewny że chcesz to zakończyć??? byliście zaręczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uznalem ze juz dość juz sie wanienka opróznila i juz nie mam co pic.... Dość dość dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
łatwiej, masz rację. I dlatego gorzej. To prawda, ze wszystko zależy od ciebie. Ale pamiętaj, że będziesz miał też chwile słabości. Podtrzymująca dłoń nie wyjdzie z netu, ona powinna być realna. Tak sądzę. Ale życzę, zebyś dał radę oczywiście... Co cię skłoniło do takiej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ................./
rzuciłem picie pojutrze minie dwa dni bez picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
wiesz co zmobilizowałeś mnie do odchudzania, to też jest bardzo trudne. Kuźwa jak ty wytrzymasz to ja chyba też dam radę. Od dawna przymierzam sie do diety strukturalnej ale nie mogłam zacząć, będę o tobie mysleć pijąc koktaile. Trzymaj za mnie kciuki. Odezwę się jutro jak mi minął pierwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK OK!!!! Trzymam kciuki:) Uciekam spac. JUtro bedzie ok mimo ewentualnych chwil slabosci, jeszcze mam wspanialych przyjaciol jeszcze nie zdazylem wszystkiego zepsuc i zapic. w pore sie obudzilem. Pozdrawiam i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzymaj
Hej, jak tam minął ci dzień? Bo ja to mogę powiedzieć, że połowiczny sukces odniosłam, ogólnie trzymałam się jadłospisu, ale po południu na ploty poszłam do koleżanki i trafiłam na moment jak ona ciasto wyjmowała z piekarnika, no i pożarłam całkiem słuszy kawałek :P Ale suma sumarum jestem zadowolona z pierwszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arash
nie pije juz trzeci dzien oby tak zostalo picie alkoholu to calkowita glupota i niszczenie sobie watroby lepiej zjesc cos zdrowego niz pic alkohol a co do palenia papierosow to sadze tak samo papierosy to samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam stłuczenie wątroby
od kilkuletniego systematycznego browarowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×