Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o pomoc to ja mama

sluz- galaretka w kupie niemowlaka - POMOCY!

Polecane posty

Gość prosze o pomoc to ja mama

Dzis moja 5 mies cork anie mogla zrobic kupy, dlugo stekala, plakala.. w koncu sie udalo.. ale dalej sie napinala wiec po kupce wlozylam jej jeszcze czopka glicerynowego bo myslalam ze chce zrobic jeszcze ale nie moze. Po kilku godzinach puscila baka i wyproznila sie ale to nie byla kupka tylko przezroczysty sluz -galaretka o zapachu kupy. Martwie sie bardzo.. pierwsza mysl ze to byl rozpuszczony czopek.. ale przeciez gliceryna nie zmienia sie w galaretke:( moze to bylo cos z jelitek?? tak bardzo sie martwie prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niekarmisz jej mlekiem krowi
m? ja mam nietolerancje laktozy i jak nieraz sobie pozwole na zwykle mleko to tez mam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niekarmisz jej mlekiem krowi
albo moze ty pijesz mleko krowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdela
MÓWIE CI JAKO MAMA JEDŻ NA POGOTOWIE!!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc to ja mama
karmie piersia na pogotowie?? ale dziecko nie m goraczki ani nie placze, spi sobie smacznie teraz.. do lekarza pewnie sie z tym udam.. ale pogotowie to chyba przesada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
może być nietolerancja laktozy ale to lekarz musi orzec. jak będzie jeszcze taka kupka to ją zabierz do alergologa. może być śluz z jelit - przy zatwardzeniu tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rozumiem Cię...., proponuję, abys zadzwoniła do najbliższego szpitala na oddziała pediatryczny, zwyczajnie powiedz, ze masz taki problem juz w informacji, powinni pomóc, przynajmniej powiedza o co chodzi. Jesli to nie poskutkuje ... sama nie wiem ... z tym jechaniem do szpitala, musisz zadzwonic takie jest moje zdanie. Jesli powiedzą ze masz zaczekac do rana i iść do pediatry w przychodni to chociaz trochę się uspokoisz. Mam głęboka nadzieję ze wszystko jest ok. Moja Córeczka tez robiła kupy sluzowe, ale takie trochę sluzu-reszta kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
ile tego sluzu )objętościowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cos z jelitami
nie napewno ale mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000000000
jak bylam mala to z opowiesci mojej mamy wiem ze tez robilam takie kupy jak opisalas zjezdzili ze mna wszystkich lekarzy i zaden nie pomogl przeszlo samo a juz wszystkiego probowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shine22
u mojej córki był to objaw skazy bialkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie śluz w stolcu może być objawem i alergii i infekcji i niedożywienia i wielu, wielu innych. W opisanej przez Ciebie sytuacji jeśli tej galaretki było mało - to był to po prostu rozpuszczony czopek - po kilku godzinach ma dokładnie taką konsystencję i typowe jest to,ze wydostaje się wraz z gazami lub wraz ze stolcem - ale Twoja córeczka wypróżniła się wcześniej wiec czopek wyszedł sam. Jeśli objaw nie powtórzy się, a tym bardziej nic nowego nie pojawi się, dziecko nie będize gorączkować, stolce będą prawidłowe to nie ma powodu do paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Jeżeli to tylko jedna taka "kupa" to tak jak pisze doris.Niema się co martwić,jeżeli powtórzy sie następna kupa ze sluzem to wtedy do lekarza. Mój lekarz zawsze mówił ,że śluz może się pojawić raz na jakiś czas,ale jeżeli co kupa widzisz ten sluz to wtedy trzeba interwencji lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×