Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche niepewna

Śluz zabarwiony krwią - kiedy poród?

Polecane posty

Gość troche niepewna

Ledwo co - ale jest, ukazał sie. Dotąd mialam duzo bialo-zoltego śluzu, a dzisiaj zobaczylam ze ma male niteczki krwi w sobie i kolor bardziej pomaranczowy niz zolty. Czy do porodu blisko? Czop mi nie odszedl, moze to on? No i sex byl wczorsaj w nocy wiec moze to od tego? Jestem kilka dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mięso
No to właśnie ten czop ci odszedł lub odchodzi. Lada moment będziesz pewnie rodzić. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze udanego rozwiązania :) Napewno lada moment zacznie się akcja :) To prawdopodobnie czop gdyż ona wcale nie musi być przezroczysty/żółtawy,jak najbardziej może być z domieszką krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche niepewna
a czy ktos mial tak, ze mimo tego sluzu i tak jeszcze chodzil z brzuchem iles dni? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi taki czopek wylazł wczoraj - tzn. nie wiem czy to czop czy nie czop - po prostu śluz z krwią, ale nie nitkami tylko jakby sluz normalnie zmieszał z krwią. Do tego wczoraj miałam skurcze a dziś nic. Porodu ani słychu ani dychu - a też jestem po terminie tyle, że tylko 1 dzień. Więc wątpie czy początek akcji. A masz jakieś skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam pytanie dotyczące tego sluzu. Jestem w 33 tyg. ciążyi od kilku dni ten śluz jest bardziej obfity. Do tej pory wkładka była prawie czysta a teraz muszę ją zmieniać bardzo często. Czy powinno mnie to niepokoic. Napiszcie czy u was ten śluz też pojawił się tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche niepewna
wlasnie nie mam nic; zadnych skurczy, kilka dni temu bolal mnie brzuch jak na okres, ale juz jakos nie boli:( robie, co moge by wywolac porod a tu zadnych zmian :-0 teraz pisze na lezzaco i cos mnie ćmi, znaczy brzuch jakby muli troche ale moze to od lezenia na tym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche niepewna
u mnie duzo bialego sluzu zaczelo sie kilka tyg. temu, ale raczej ok. 38 tyg. jak pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettrrtr
Hej. Ja miałam taki śluz i zaczęłam rodzić (to znaczy skurcze pojawiłymi się)po 5 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak intensywnie ci odchodzi, bo mi sie tak siapilo cala noc i lekko brzusio mnie pobolewal jak na @ przy tym i nad ranem dostalam temperatury i nudnosci wiec pojechalismy do szpitala a tam w progu chlusnely mi wody i dostalam takich skurczy ze juz wiedzialam ze zostaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na tym topiku się trochę podbudowałam, bo z waszych wypowiedzi wynika, że urodzę pojutrze - wczoraj odszedł mi czipek, ale nie mam żadnych skurczy(byków) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa13
a mi przed porodem odszedł i tego samego wieczora pojechałam rodzic.To pewny zwiastun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek czop i mocne krwawienie :O wiec szpital ...obserwacja ...niedziela 22 akcja porodowa ...na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×