Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 3+1

Chciałam tylko zdementowac plotki

Polecane posty

Gość mama 3+1

Dotarło do mnie,że jestem w piątej ciąży i różne takie. Gratuluję wyobraźni:P Mam cudnego synka, który teraz pochłania mnie niemal bez reszty. W dzień mało śpi, jest bardzo towarzyski, więc nie daje się ignorowac:P Radzimy sobie dobrze, pozdrawiam życzliwych, reszta niech pocałuje mnie w sam kant dupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3+1
acha. To ja - była mama trójeczki. Nigdy tu nie występowałam jako mama czwóreczki, to jakiś kolejny pomyleniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trójeczki 🌼 :) pozrawiam cie :) nie przejmuj sie głupimi wpisami , to tylko zazdrosnice , zakompleksione osoby sie wpisują Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc :) a wlasnie niedawno sobie myślałam o Tobie czy wszystko ok bo się nie odzywasz czy to tylko nadmiar obowiązków maciezyńskich cieszę się razem z Toba ze zdrowego bobasa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 3+1
zamelduj to koniowi on ma duży łeb to cię wysłucha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz sie zaczyna nie mają odwagi napisac pod swoim stałym czarnym nickiem załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3+1
gabi 🌼 Haris - tak ogólnie to szkoda mi czasu na marnowanie czasu tutaj:D Może porą zimową z nudów pozaglądam, nie wiem. Chociaż widzę,że tu się nic nie zmieniło. Dalej co drugi wpis to jakiś debil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 3+1
spadaj gabi :O dziecko haris ma 8 lat...kiedyś pisała o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onomatopeja - pytam czy masz jakies wyobrażenie mojego potomka, tzn, jaką grupe wiekową obstawiasz mama - co racja to racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 3+1
mama 3+1--->sama jesteś debilką że dałaś sobie natrzepać tyle dzieciarów :O...nie wiesz co to antykoncepcja?....żeby w tych czasach zaliczyć wpadkę to naprawdę trzeba być debilem :O..(tylko nie pisz że chciałaś tego dziecko,bo stare krowy które zaliczyły wpadkę zawsze tak piszą bo wstyd im się przyznać że mają nieudolnego męża który nie wie kiedy się wycofać :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 3+1
gabi---> a sobie lej..mam cię w dupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów sie zaczyna.... Pozdrawiam mamo 3 Nie zwracajcie uwagi-bedzie efekt jak u dziecka - szybko sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 3+1
julii---> o i znowy ty z tym swoim wielkogłowym dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, elo elo!!!!!!! qrde, jak miło CIę widzieć!!! :-D super że się odezwałaś, :-D Pozdrawiam całą Rodzinkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trójeczki - pozdrawiam serdecznie i powodzenia :) niech sie maleństwo dobrze chowa zaglądaj czasem bo brakuje mi Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hiltonki
najwyzej masz 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa wywłoko od kiedy jestesmy na ty a jak juz piszesz do mnie to wyrazaj sie ,, idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×