Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sushinnnnnn

praca w Eurobank

Polecane posty

Gość były,..pracownik
Wierzę, że rzeczywiście zorganizowaliście się w związek zawodowy. Zalążek związku pojawił się w Departamencie Kredytów Trudnych, ale stosunkowo szybko pozbyto się pracowników uchodzących za przywódców rozwiązując z nimi umowę o pracę. Jeden z nich pozwał ich do sądu pracy za nieuzasadnione rozwiązanie umowy o pracę i oczywiście wyszedł z tego zwycięską ręką uzyskując wyrok I i II instancji (Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy) stanowiący tytuł wykonawczy. EB wypłaciło mu odszkodowanie. Związke to doskonały pomysł i warto wdrożyć ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek zawodowy
Ja czyli ten niepokorny człowiek co zakłada związek jest na tzw prezesowskim wypowiedzeniu czekam na sprawę w sądzie ale ponieważ zależy mi na związkach i doradcach walcze o przywrócenie. Pozdrawiam Grzegorza K:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal w EB - reg. poludniowy
czekamy z niecierpliwoscia na tego mejla odnosnie zwiazkow do "wszyscy"!!! jezeli juz bedzie cos zorganizowane to wiem ze zapisze sie spora liczba pracownikow :-) CZEKAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reg_Cen
A co stawiasz sobie za priorytet i pierwsze zadanie zz? Tyle jest tu do załatwienia, że nie wiadomo w co ręce włożyć: wysokość i podział planów sprzedażowych, delfiny, stroje służbowe, które kupujemy za własne pieniądze, mobbing (o tym tylko słyszałam, na szczęście), premia a raczej jej brak, brak podwyżek od 2007 roku (w Lukasie jest większy zamordyzm, ale ludzie,gdy sprawdzą się, mogą mieć podstawę nawet 4500zł!!!!!!!!!!!!!), kumoterstwo delikatnie mówiąc, ignorowanie przepisów bhp, godziny pracy (czasem nawet 5 razy w tygodniu po 10 godzin, w centrach handlowych dłużej!), brak wynagrodzenia za nadgodziny, przesuwanie kobiet po urlopie macierzyńskim na niższe stanowiska i obniżanie im pensji, sprzeczne informacje płynące z góry, kary finansowe za błędy m.in. audytu w poprzednich miesiącach dla nowych pracowników placówki itd. Długo można by wymieniać, ale to moje prywatne zdanie. Nie dziwię się ludziom, że nie chcą podawać swoich danych osobowych. Nie mamy pewności, że nie jesteś M.H., K.K. albo innym panem :) Poczekamy na maila adresowanego do "wszyscy" i zobaczymy :) Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnego zamknięcia miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @były..pracownik
Eh... sytuacja lubi się powtarzać... jak ja chciałem założyć związek zawodowy to mi wypowiedzili umowę o pracę, ale Sąd Pracy uświadomił im, że głupio zrobili... prawomocny wyrok mam w teczce ;-) Przede wszystkim ważne jest oświadczenie o powołaniu związku zawodowego, bo cóż po tym, jeżeli pozostaje on jedynie w zamyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszce tam jestem
pracuję tam długo ... może za długo ? trzyma mnie tam kredyt hipoteczny i rodzina na utrzymaniu:( cóż takie czasy:( cieszę się z powstania ZZ, nareszcie ktos dopiął swego Gratulacje!!!! może wreszcie przestanie rządzić kumoterstwo i włażenie w d.. DS, moja historia pracy w EB NAPEWNO dotrze do ZZ bo już się zapisełem :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związki
były pracowniku a może chcesz opowiedzieć mi swoją historię?:) ja chętnie posłucham, wyciągnę wnioski bo rozprawa już niedługo. jakbyś chciał pogadać to podaję maila zz_eurobank@interia.pl, nazywam się Ksenia i założyłam związki w EB:) a twoja historia, jak również sygnatura akt bardzo mnie intryguje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiai
Witam, Postanowiłem na każdym możliwym forum przedstawić moje doznania i doswiadczenia z euro bankiem. Pracowałem w windykacji we wrocławiu. Jesli to windykacją nazwać można bo był to śmiech na stali- przynajmniej na przestrzeni ostatnich miesięcy2011 do 2012. Atmosfera żadna. Nie dbaja o pracownika- owszem mają pakiet medyczny ale brak bonów świątecznych itp. A premie...nawet jak wyrobisz to możesz nie dostać bo obcinają za bzdury i zdarza się że lider nie wyśle wniosku o Twoja premię. Ponadto ciagłe odsłuchy z średnio przeszkolonym zespołem ,,jakości". Który zaniża twoje wynikiz rozmów np za slówko ,,CO" i to nie tylko ,,co" wypowiedziane do klienta na zasadzie ,,co chcesz" albo samo ,,co" tylko ,,co" pod każdą postacia nawet w zdaniu ,,co mogę poradzić" ,,co mógłbym dla pana zrobić". Sporo jest tych ,,zakazanych słówek":P. Ciągła presja z która jeszcze się nie spotkałem jeszcze nigdzie. Praca albo na portfelach (windykacja) albo na predku (system który sam wybiera numery). Człowiek wychodził z pracy zmęczony gorzej niż po fizycznej robocie ( mam w takiej również doświadczenia więc wiem co mówię). Rozchisteryzowana liderka sąsiedniej grupy Pani L. która odzywała się do swoich pracowników gorzej niż do psów, z wiecznymi humorami zależnymi od nastroju wielce szanownej pani. Potrafiła nawet mówić że pracownik jest głupi bądż niekulturalny sugerujac iż rodzice owej kultury go nie nauczyli. Nie potrafiła nic wyjaśnić, ciagle nie miała czasu. Przedstawiala swoje śmieszne pogl ądy na temat życia... Żenujące. w zyciu niespotkałem się z takim brakiem kompetencji, brakiem poszanowania drugiego czlowieka oraz jego czasu. I tak się zastanawiam kto ją awansował na stanowisko na którym zupelnioe sobie nie radzi? Ciagle oczekiwała pomocy i z tego co zasłyszałem rozdzielała swoje zadania między pracowników. Którzy złamanego grosza nie widzieli za dodatkowe zajęcia... Idąc do tej firmy liczyłem sam nie wiem na co...ale na pewno myślałem że z moimi umiejętnościami a co najważniejsze po wyrobieniu targetu podawanego do połowy miesiąca ( chyba po to zeby sprawdzić jaki nam dać wysoki zeby za wiele osób premii nie robiło...choc bywało i tak że po zakończonym miesiacu czekając na wyniki dowiadywalismy sie że np zwiekszaja targety bo się pomylili itp...)będe super zarabiał, a praca da mi satysfakcje i jak do poprzednich będe do niej chetnie chodził i starał sie z nadzieja że ktoś mnie dostrzeże... MYLIŁEM SIĘ WE WSZYSTKIM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy pracownik EB
Cześć :) Czy związek zawodowy powstał już w końcu w Eurobanku czy jest w trakcie zakładania. Chciałabym się zapisać i aktywnie w nim działac. Natomiast obawiam się, że w momencie gdy on jeszcze formalnie nie powstał, to moje stanowisko w sprawie dołączenia do związków może spowodować zwolnienie mnie z pracy. Dajcie szybko znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik EB
pisz do zz_eurobank@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik EB
a tak wogole to dlaczego pracownik nowy, ktory przychodzi do pracy w eb zarabia wiecej nic pracownik pracujacy juz kilka lat????? ZADANIE DLA ZZ -> wprowadzic siatkę wynagrodzeń do regulaminu wynagrodzeń!!! panujace od maja nowe stawki wynagrodzen obowiazuja tylko MOBow, LOBow, DSow i innych, ktorzy sa zbedni i nie robia nic dla sprzedazy. szare myszki zapieprzajace na sprzedazy nie dostaly NIC!!! nowi pracownicy maja wyzsze podstawy niz pracujacy juz dluzszy czas... PORA SZUKAC NOWEJ PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agif
Hej mam pytanie ile zarabia się na stanowsku LOB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos okolo
3500, 4000, 4500 i w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwy były pracownik EB
dziękuję Bogu,że mnie tak pokierował i zwolniłam się sama. Odzyskałam zdrowie, spokój wew. i jestem szczęśliwa. Czego doświadczyłam w Eurobanku= poniżenia , upodlenia mojej godności. O tym co przeżyłam można by napisać książkę. Najgorsze jest w tym jednak to,że nawet gdy wszystko wyszło na światło dzienne, to i tak nikt z tym nic nie zrobił. Mobbing na potęgę za przyzwoleniem przełożonych. Na szczęście to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo się cieszę , że przeczytałam wszystkie posty dotyczące owego banku:) naprawdę ... złożyłam aplikacje na stanowisko Doradcy i dzisiaj przeprowadzono ze mną " wnikliwą " rozmowę : dlaczego?, jakbym sprzedała? itp. Poproszono mnie o przygotowanie dość prostej prezentacji, zmuszającej jednak do zapoznania się z ofertą owego banku. Już wiem , że nie zmarnuje wieczoru i zrezygnuję z dalszego procesu rekrutacji. Nie mam najmniejszego zamiaru , jako pracownik bankowy z 12 letnim doświadczeniem ( przerwanym na 2 lata w celu najważniejszym na świecie- wychowywaniu synka :)) sprzedawać długopisu czy zszywacza!! Nie wspomnę o wypowiedziach dotyczących stosunku do pracownika kadry kierowniczej. 10 lat w KB i żałuję że mnie tam już nie ma . Chwilka w Polbanku i też zdecydowanie nie polecam. Mam naprawdę ogromne doświadczenie bankowe , także tylko ta instytucja mnie interesuje , ale nie za cenę mojej godności. miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkietaStudenkaUE
Szanowni Państwo, jestem studentką piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Obecnie piszę pracę magisterską, której tematem jest mobbing w środowisku pracy. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie -> http://moje-ankiety.pl/respond-33823.html . Ankieta przeznaczona jest dla pracowników sektora bankowego i ma na celu zbadanie zjawiska mobbingu w tych organizacjach. Poniższy wywiad jest anonimowy, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.Dziękuje za udział w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Euro bank jest ok. Chociaz na forach pracy jak gowork.pl/opinie_czytaj,3580 jest tez sporo negatywnych wypowiedzi. Ja bym się jednak nimi tak bardzo nie przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
To w końcu jak jest w Eurobanku? Warto się tam zatrudnić czy nie? Znalazłam kilka ogłoszeń z tego banku na http://praca.money.pl/eurobank,firma,16331.html i zastanawiam się nad wysłaniem CV. Pracowałam już kiedyś w banku i wydaje mi się, że miałabym szansę na przyjęcie. Bardzo was proszę o opinie czy opłaca się wysyłać CV czy lepiej odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik Eurobanku - praca jest bardzo dobra o ile ktoś lubi kontakt z ludźmi, nowy dyrektor regionalny póki co dał się poznać tylko i wyłącznie z dobrej strony, pieniądze są mobilizujące do pracy i do wykonywania planu, jedyne co jest demobilizujące to manager placówki, przez którego na wolnym ma się wyrzuty sumienia, że nie jest się w pracy, przez co nie da się wypocząć i jest się mniej produktywnym w dni pracujące, bo zaczynając pracę modlisz się o koniec dnia, dodatkowo ta osoba uważa i to są jej słowa (kodeks pracy go nie obowiązuje, krzyki i brak panowania nad emocjami oraz brak szacunku dla pracowników w sądzie wyjaśniłby jako sposób na motywację swoich podwładnych), a już nie wspomnę o tym, że jest to szałaput który nie potrafi zorganizować sobie pracy (większość czasu spędzając na telefonie, pod koniec dnia narzeka że nic nie zrobił bo nie miał czasu) - jedyne rozwiązanie bank powinien mieć anonimowe ankiety dotyczące pracy swoich pracodawców, proszę uwierzyć, że dobrego pracodawcę każdy będzie zachwalał bo nigdy nei wiadomo kto przyjdzie z zewnątrz, zdesperowani i poniżani pracownicy napiszą całą prawdę - woj. podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsługa klienta, realizacja nierealnych planów sprzedażowych, rozliczanie bankomatów i wpłatomatów, bieganina z ulotkami... Praca w tygodniu po 11 a nawet i po 13 godzin. W weekendy 12 lub 10 h samemu na obsłudze. 2 wolne dni pod rząd to chyba tylko w święta. Manager placówki z klapkami na oczach, zapewniający wytłumaczenie dla siebie poprzez notoryczne raportowanie praktycznie wszystkich czynności w ciągu dnia. Doradca zdany tylko na siebie musi tłumaczyć dlaczego nie wcisnął większego kredytu emerytce. Ogólnie bank dąży do nawiązania długotrwałej relacji z klientem poprzez zajechanie go kredytami, kartami, limitami itp. nad czym czuwa mało rozgarnięty manager od pilnowania słupków sprzedaży. Premia uzależniona od wszystkiego poza własną sprzedażą... Krótko: stres, odpowiedzialność, tłumaczenie się fałszywym przełożonym oraz brak wolnego czasu... Ot i EB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc piotrek
Proszę Państwa, Mam pytanie- ile na początku dostaje podstawy Doradca Klienta Detalicznego? Mam na myśli województwo lubelskie. Czy ktoś mógłby podać mi kwotę? Staram się właśnie o pracę i chcę mieć świadomość tego, ile w ogóle mam podać jako swoje oczekiwania finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nędzą2222
Jak przyszłam do pracy 6 lat temu to była moja praca marzeń no właśnie była.... plany sprzedażowe coraz wyższe, jak już na końcu msca ucieszyłam się, że wyrobiłam plan nagle dostawałam inf, ze za to mi obetną, za to, za tamto i z 1500 brutto premii robiło się 200 a nawet i mniej. Ciągle dzwonienie do tych samych klientów, nagabywanie ich, te chodzenie z cięzką siatką na ulotki MOB, który ma niższe wykształcenie ode mnie. Ta praca z dnia na dzień stała się moim koszmarem. Dużo by opowiadać, ciekawe czy Ci wyzej Prezesi wiedzą co w ogóle dzieje się w oddziałach, czy gdyby to wszystko ujrzałoby światło dzienne byłoby lepiej? Taki MOB nie przychodziłby sobie na 10 i nie wychodził o 15? A w między czasie latał po mieście na obiadki i do fryzjera? Czy naprawdę nikt wyżej nie kontroluje tego mobbingu w oodziałach? Dlaczego MOBy nie chodzą na ulotki dlaczego nikt ich nie sprawdza? Mój potrafi iść za mna na ulotki i sprawdzać czy wrzuciałam do skrzynki wysyłać mnie tam gdzie mieszkają znajomi, a sama siedzi w pracy moze z 2 godz jakby odliczyc te latanie. A jak siedzi co robi? opycha sie wisi na tel i obgaduje wszystkich innych Mobów ze strefy, mówi czym postraszyła swoich ludzi( ,,swoich'' jak w obozie). Dlatego wciąż zadaję sobie pytanie dlaczego my jestesmy rozliczani z kazdej minuty, raz miałam przeziębiony pecherz lał deszcz i mimo to kazano mi isc na ulotki w pracy na drugi dzien dostawałąm opierdziele ze co 15 min chodze siku. Tylko dlaczego nikt Mobów nie kontroluje? Ja miałam siedziec do 17.30 Mob siedziała do 3 poczym kazała mi sprawdzac swoją poszte jakby ktos wyzej napisał. nie polecam nie idzcie tu pracowac. Wielu z was zada sobie pytanie to dlaczego tu jeszcze pracujesz moja odp brzmi bo mam hipotekę z frankiem boje sie zmienic pracę a tu poki co mam na czas nieokreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrewtuopilra1974ltdzw
26 dnia każdego miesiąca jest wypłata 29 dostajesz premie a 10 nadgodziny i nadliczbowe jeżeli któryś z tych dni wypada w weekend lub święto to oczywiście przelew dostajesz odpowiednio na dzień lub dwa wcześniej Jasne http://url.callsteam.com/H4X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wypłate dostaje ostatniego dnia miesiąca zawsze, a 26 premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekrutacyjnarewolucja.pl, znajdziesz tam pracę wartą Twojej uwagi, narzekasz na teraźniejszą? Zmień to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×