Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filicjanka

Nie potrafie sobie z tym poradzić...

Polecane posty

Gość Filicjanka

Wczoraj rozmawiałam sobie ze swoim facetem ( jesteśmy 8 m-cy) najpierw o pierdołach a później on zaczął mówić o swojej byłej, konkretnie o ich ekscesach w łożku. Chciał być ze mną szczery - tylko nie wiem po co, jeśli chodzi o tę kwestię. Dziś nie potrafie sobie z tym poradzić, kiedy pomyślę, że całował, pieścil inną - w dodatku ją znam to mi się niedobrze robi. Przestałam mieć ochotę na jego pocałunki. Wiedziałam, że był wcześniej z kimś i to dość długo ale nie chciałam znać az takich szczegółów z jego zycia intymnego. Nie pytałam, bo mnie to nie interesowało - on sam mi opoowiedział a teraz nie wiem co z tą wiedzą zrobić :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo ja tez niechcacos ie dowiedzialam ze moj cos wyprawial ze swoja byla :o wsumie mial do tego prawo ale do konca sie do tego nie przyznal :o Ciezko mi to bylo przebolec ale coz ja tez swieta nie bylam wiec nie mam prawa miexc do niego pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co on z nia robil
napisz cos wiecej, uprawiali sex, anal, od tylu, francuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s.
opowiedz co Ty robilas ze swoim bylym w lozku :D ale tylko wtedy jesli chcesz go strasznie wkurzyc :D wiesz...meska duma. albo udawaj ze w ogole Cie to nie ruszylo. pokaz mu ze to co dawala mu w lozku jego byla to nic.... pokaz mu co Ty mozesz mu dac :D zaskocz go przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
u mnie jest ta różnica, że ja nie mam za sobą żdanych przeżyć z męzczyzną - on był moim pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
ale co on z nia robil opowiadał o wszystkim, jak sie zachowywała w trakcie stosunku, jak sprawiał jej przyjemność itp. s.o.s. Chciałabym Mu pokazać ze mnie to nie rusza - ale nie potrafie - za bardzo mnie to dotknęło. Wolałabym nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co on z nia robil
ja ci powiem tak: skoro tak cie to drazni to zerwij z nim poszukaj innego, albo prawiczka albo kogos bardziej dyskretnego, bo ten niestety jest zwyklym palantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
pain au chocolat powiedziałam, mu, ze nie jestem jego kumplem aby sie dzielił ze mną takimi informacjami. ale co on z nia robil Nie spodziewałam sie takiej reakcji po sobie. Jeszcze wczoraj było niby ok. Ale przez cała noc myslałam o tym. Jestem zazdrosna ale i poczułam się jakby "zdradzona" - choc przeciez nie zdradził mnie. Może cos nie tak ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co on z nia robil
zostaw tego palanta. szkoda nerwow. poszukaj kogos kto nie bedzie ci gadal takich glupot, bo ani to mądre, ani dobre, ani potrzebne. dobra ja spadam i radze ci mnie posluchac bo skoro facet mowi takie pierdoly to nie jest zbyt dojrzaly 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
ale co on z nia robil Dzieki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
Twój chłop jest głupkiem - taki wniosek zdecydowanie nie powinien mowic Ci o tym naruszyl Twoją, jej i koniec końców swoją intymność pewnie jest niedojrzaly postaraj się zdystansować, daj sobie czasu i po prostu zabroń mu poruszać kiedykolwiek wiecej ten wątek myśl o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
kjsahkjhd i tak przerwałam ten "jego wywód" bo nie chciałam słuchać wiecej. Źle mi z tym, bardzo źle. I nie potrafie sobie z tym poradzić. Czy moja reakcja na "te informacje" jest normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
może ja za bardzo przezywam? Ale jego słowa poniekąd zadały mi ból - a przeciez nie powinny. Bo to było wszystko przede mną. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
jest normalna są różni ludzie i różne wrażliwości na niektórych coś takiego zrobi mniejsze na na drugich większe wrażenie ale zawsze jest to niemądre bo są pewne sprawy w związku, które nie powinny wychodzić poza ten związek ani w niego wkraczać znam to za doświadczenia - też bylam przez faceta raczona róznymi opowieściami o ex, męczyłam się, myślałam że powinnam tego słuchać - bo on ma prawo podzielić się ze mną... czym chce w sumie;) i moze nawet uważałam to za powód do dumy - że jest ze mną taki szczery ale w głebi bardzo się męczyłam, zaczęłam porównywać się z nią itd nie myślałam o sobie i swojej psychice dopiero potem zaczęłam rozumieć, buntować się przeciwko temu, czytać - z tych różnych lektur też wyszło bardzo wyraźnie: opowiadanie aktualnym partenrom zbyt wiele intymnych szczegółow z poprzenich związów to wielki błąd masz prawo ostro na to zareagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mu
to naturalne co odczuwasz...jest twoim pierwszym facetem...nie masz doswiadczenia z innymi...i traktujesz jego i sex powaznie....ale pomysl sobie, ze na niej "trenowal" ..zeby potem dac ci maksymalna rozkosz.....moze to nie jest mile dla niej, ale jej tu juz nie ma....a to, co z nia przezywal, tego juz nie cofniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufel jasnego pełnego
Nie ma dla mnie nic bardziej odrażającego, niż facet, który opowiada intymne szczegóły komukolwiek i o kimkolwiek. Nie byłabym z kimś takim nawet 5 minut. Możesz mi odpowiedziec na pytanie? Jak sie będziesz czuła, kiedy ze sobą zerwiecie (wykluczyc tego przecież nie można, prawda) i będziesz wiedziała,że nowej dziewczynie opowiada ze szczegółami o waszym seksie? Opisz twoją budowę anatomiczną, powie jej, jakie odglosy wydajesz, a może obśmieje twoje wady sylwetki? Pytam, kobieto, JAK się będziesz czuła?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
mala mu Dzieki za chec pocieszenia:) kufel jasnego pełnego Ale czy to jakies pretensje do mnie? JA nie kazałam mu o niej mówic, wrecz przeciwnie, nie chciałam słuchać. Nie wysmiewal sie z niej, opowiadał tylko jaka była, i jak im było ze sobą. Chciał byc szczery , nie chcial miec przede mną zadnyc tajemnic i chyba stad ten "jego wywód".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
kufel jasne pełnego - to co napisalas jest b. wazne, ale moim zdaniem male szanse aby trafilo teraz do naszej mile autorki :( bo pewnie jest tak zakochana że nie wierzy by kiedykolwiek coś takiego mogło się stać, prawda? ... nie obrażaj się autorko, że tak o Tobie mówię, ale naprawdę chyba aż za bardzo przypominasz mi w tym mnie pora żebyś przestała zastanawiać sie czy masz prawo coś czuć jeśli czujesz ból to go czujesz i już i masz obowiązek - nie prawo a obowiązek - o siebie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
"Chciał byc szczery , nie chcial miec przede mną zadnyc tajemnic i chyba stad ten "jego wywód"." aha... :/ tak, tak... skąd my to znamy on Tobą manipuluje, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
kjsahkjhd Nie, nie obrażam się. Biorę pod uwagę ( i to mnie zaskakuje ) ze przeciez możemy sie rozstać. Kocham go - ale nie widze aby mna manipulował - moze tego nie dostrzegam? Mimo moich uczuć do niego , pozostal mi tez zdrowy rozsadek. A wasze rady, z pewnościa mi sie przydadzą. Po prostu nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta....28
wiesz co? a ja mysle że chodzi o to za jaką się masz kochankę. Np. mój pierwszy chłopak gdy wspomniał o swojej ex - byłam przerażona, płakałam, nie mogłam znieść mysli że on coś z inną... wyobrazalam sobie dokladnie (Teraz już wiem czemu, sama uwazalam się za średnią kochankę) Potem miałam kilku facetów... Obecny czasem mówi mi o tym jak z ex było w łóżku, czasem ja sama pytam. Nie odczuwam żadnej przykrości z tego powodu. Wiesz czemu? Bo wiem że jestem perfekcyjna w łóżku. Bo wiem że żadna inna nigdy nie robiła mu tak loda jak ja, żadna nie lubiła analu, żadna nie była tak bezwstydna. Czuję się pewna i gdy on mowi o ex - i tak wiem że byłą gorsza w łóżku. ;) Dla porówniania: mam kompleks na punkcie brzucha (nie jest płaski). I gdy on mówi o lasce z płaskim brzuchem - jest mi przykro. Ale gdy np. mówi o lasce z łądnym biustem, myslę sobie " i tak nie ma ładniejszego niż mój" (bo uwielbiam swój). Moim zdaniem więc - nie bolałoby Cię to, gdybyś się czuła całkowicie pewna w roli kochanki. Tak tez moim zdaniem mozna tłumaczyć mężczyzn którzy szukają dziewicy - nie czują się pewni jako kochankowie. Kiesyś dla mnie bardzo ważne było, aby facet miał mało kobiet. Przeraźliwie bałąm się porównań. MNój obecny miał przede mną ok. 20 kobiet i mnie to cieszy. Lubię być porównywana, bo wypadam lepiej na ich tle. Mam nadzieję że w miarę składnie to wyjaśniłam. :) Nie miało Cie to obrazić czy urazić. To tylko przykład typu - jesli wiesz że jesteś inteligentna, to nawet gdy ktoś powie że jesteś głupia - szczerze się roześmiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
"Kocham go - ale nie widze aby mna manipulował - moze tego nie dostrzegam?" myślę że dowodem na to jest fakt, że za swoje uczucia wywołane jego złym zachowaniem obwiniasz siebie i zadajesz sobie pytanie czy masz prawo się tak czuć on pozostaje w Twoim odczuciu "bez skazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
"Marta....28" czy nie sądzisz że jest nieco pokrętną teorią by swoje poczucie wartości w związku uzależniać od tego czy dobrze robi się loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
i... czy gdybys dowiedziala sie ze Twoja poprzedniczka byla zawodową prostytuką, ze specjalizacją "robienie loda" wpadłabyś w kompleksy i poczułabyś się mniej wartosciowa dla swojego faceta? pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filicjanka
Marta....28 Co prawda nie mam doswiadczenia, nie uwazam sie za extra doswiadczona kochankę bo on jest moim pierwszym facetem z którym wspołzyłam. Nie czuje sie źle dlatego, ona byla lepsza w lozku ode mnie..czuje sie zle bo on ja dotykał, piescił i jeszcze o tym mi opowiedział. kjsahkjhd to nie tak. Nie uwazam go za chodzacy ideał. Zranił mnie, i on o tym wie. Jestem na niego wsciekła, zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsahkjhd
więc powiedz mu o tym jasno, wyraźnie, bez umizgów i krętactwa "Chciałabym Mu pokazać ze mnie to nie rusza - ale nie potrafie - za bardzo mnie to dotknęło." - bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek jacus
ja lubie opowiadac swoim dziewczyna jak bylo z ex lubie je upokarzac i sprawiac ze cierpia psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet bez wyobraźni i tyle - są rzeczy, na które się po prostu opuszcza kurtynę milczenia ale wiesz, trudno jest mi sobie wyobrazić sytuację, że ja nie chcę, żeby facet mi opowiadał takie rzeczy, a on wciąż mówi, mówi, mówi -no nie ma takiej mżliwości, żeby mnie na siłę \"nakarmił\" czymś takim. Jeśli się naprawde nie chce, to mówi się STOP i już. Widocznie jednak nie sprzeciwiłaś się na tyle zdecydowanie, a teraz zrozumiałaś, że nie dajez sobie z tym rady. Wniosek z tego, że koniecznie musisz popracować nad asertywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mu
ja mysle..a nawet jestem pewna , ze o tak dokladnie tego wszystkiego nie pamietal....i czesc poprostu dodal, zeby zrobic troche akcji:) ...moze sam akt mial w glowie , ale szczegoly...to sie zapomina!!! ...nie ma sie co przejmowac...a nastepnym razem powiedz mu...ze jesli cos takiego bedzie jeszcze raz ci opowie , to ty sprobujesz z innym i tez mu z checia opowiesz jak bylo:)...to tak dyplomatycznie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×