Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslacyy

odleglosc na przeszkodzie zwiazku ........

Polecane posty

Gość myslacyy

mam okazje sprobowac stworzyc wspanialy zwiazek z wspaniala kobieta, jest jedno ale :( odleglosc 400km :( boje sie ze, to jednak nie wyjdzie, boje sie ze nie wyjdzie i ja skrzywdze, boje sie ze logistyka mnie zmeczy po pol roku :( nie wiem co poczac, jestem w kropce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co powiesz na
odleglosc 2 tysiecy km? moi znajomi tak zyja od 2 lat, jescze rok tak musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp34
nie ma sie co zastanawiac, wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia....
niezdecydowany chlopiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrramba
nie lubie niezdecydowanych facetow:o I jeszcze takich ktorzy zdrabniaja slowa. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tylko chcesz...
10 lat w zwiazku. Na poczatku bylo jakois 400km, teraz od kilku do 20 tys. kilometrow. I caly czas jakos sie udaje :P Tylko trzeba chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
radze bys sobie teraz juz odpuscil niz ona ma pozniej cierpiec bo Ci sie odwidzi, ja wlasnie jestem po takim zwiazku wszystko bylo pieknie ale chyba odstraszyla go odleglosc i strasznie sie wycierpialam, a wszystko to ze faceci chyba za zadko staraja sie pomyslec glową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko
zalezy, od tego jak silna wiez Was laczy, a ze to boli... to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsska
wybieraj : "wspaniały zwiazek ze wspaniała kobieta" czy odległość? Odleglosc zawsze mozna zmniejszyć, zawsze pojsc na jakis kompromis...ale jesli od nieej wlasnie uzalezniasz swoj zwiazek to cóż widać ze albo niedojrzaly jeszcze jestes albo niezdecydowany - a takich facetów nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi półroczna odległość 1000 km bardzo pomogła w związku. Oboje zrozumieliśmy, ze brakuje nam siebie. Nie zniechęcaj się, bo z takim nastawieniem to może nic nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana-a-a-a-a-a
nie zastanawiaj się tylko powiedz tej dziewczynie co czujesz i że chcesz spróbować. musisz się tego podjąć. mnie i faceta, którego kocham też dzieli odległość ponad 400 km .... tylko, że on zrezygnował. poddał się...;( a ja tak bardzo chciała bym z nim być... więc walcz o to uczucie chłopaku - to będzie najlepsze rozwiązanie. a jeżeli ona też coś do ciebie czuje to żadna odległość tego nie zniszczy... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×