Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta31*

Nadwaga a partnerstwo

Polecane posty

Gość Kobieta31*
Z drugiej strony trudno wymagac od ludzi, a szczególnie od mężczyzn:P,,żeby dostrzegali urodę ubrana w zbędne kg. Ja to rozumiem. Mam nadzieję, że uda mi się schudnąc, jestem na dobrej drodze. Co nie zmienia faktu, że chciałabym poczuć sie pewna swej kobiecości juz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, bede brutalna! Jak masz wiecej niz 100kg to na litosc Boska chcesz pasc na zawal albo na cisnienie w mlodym wieku? Masz swiadomosc ile to Twoje serce musi sie napracowac? Jestes mloda laska, wez sie za siebie i SCHUDNIJ nie dla urody ale po to by zyc! Taka nadwaga to samobojstwo na raty, jak palenie papierosow! Mialam tylko ok 15-18 kg nadwagi i cisnienie tak mi skoczylo ze sie przestraszylam bo chce pozyc jeszcze co najmniej 30 lat (mam 48) i w trzy miesiace zgubilam 15 kg! MNie to nie przeszkadzalo az tak - nie powiem ze czulam sie super komfortowo ale bylam bliska zaakceptowania siebie taka jaka jestem, nie robilam szumu wokol tuszy. Pomyslalam wtedy - to mam pasc na jakis wylew po tym jak rzucilam palenie zeby byc zdrowsza? Zamienil stryjek siekierke na kijek... Teraz mimo iz nie mam nadwagi codziennie przynajmniej 10 min cwicze na stepperze (sluchawki na uszach, film ogladam - tak robie wieczorem w weekendy, stary idzie na piwo a ja na stepper, wrzucam dobry horror i jedziemy - do konca filmu), jak jest ladna pogoda ide na grzyby czy na spacer, staram sie duzo ruszac bo pol dnia spedzam za kierownica. Niestety, prowadze taki tryb zycia. Stepper czy rowerek to calkiem sensowny przyrzad bo mozna czytac, ogladac film czy sluchac muzyki, nawet siedziec na necie i cwiczyc jednoczesnie. Odkrylam ostatnio spacery z kijami - to sa takie kijki jak do nart i tak samo sie na nich \"chodzi\" - pracuje wtedy twoja gorna czesc ciala, nie tylko nogi i pas barkowy. W sumie chodzi nie tylko o schudniecie ale o kondycje. Nie sa konieczne jakies karkolomne, meczace cwiczenia. Tylko regularnie, unikac slodyczy w nadmiarze, jesc niewiele w okreslonych odstepach czasu a jak jestes glodna to pic wode jak wielblad. Woda oczyszcza. Nie pic piwa i duzych ilosci alkoholu. Mozna troche od czasu do czasu bo wszystko dla ludzi. Ale piwa unikac bo jest bardzo kaloryczne i pobudza apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
oneill.... jeśli chodzi o relacje tusza-zdrowie nie trzeba mnie uświadamiac. Mnie chodzi o samoakceptację:) ja juz mam wizyty u lekarzy za sobą i kilka udanych prób odchudzania, oraz powrtou do wagi. Wiem, co mi zagraża, wiem jak to wszystko działa, wiem:). a chodzenie z kijkami to moje marzenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
jak się nazywa ten sport????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
o własnie, dziekuje:)🌻 myśle, ze to byłaby dobra forma aktywności dla mnie, bo nie obiąża stawów jak bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermeleginda
Może ja sie wtrące :) od 4 klasy podstawówki do 2 gimnazjum była gruba 10kg nadwagi nie miałam nigdy chłopaka zdespeowana w stosunkowo krótkim czasie zgubiłam te zbedne kg ale to i tak nic nie dało :P przez kolejne 3 lata byłam chuda i jeszcze bardziej nieszczesliwa , z czasem zaczęłam pracowac nad charakterem , usposobieniem z pesymistki bez przyjacół stałam się dusza towarzystwa :) czuje sie akceptowana , naprawde ciesze sie tym co mam chociaż wiele brakuje mi do ideału , no i mam :) chłopaka i studiuje to co planowałam , wyznaczam sobie pewne cele i staram się je zdobywać .. z usmiechem na twarzy bez zbednego marudzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
bravo hermeleginda:) czyli jednak lubienie siebie jest bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto31 zdradz na ile wazysz
słuchaj masz i musisz lubic siebie bo inaczej nici z odchudzania, z ciałem nie wygrasz jak bedziesz sie nienawidzic, kochajac swoje ciało chcesz dla niego jak najlepiej czyli schudnać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
dokładnie tak!!!!o to mi chodzi od samego początku:) szanuję ciało, lubię je, więc pragnę dla niego jak najlepiej:)nie jest moim wrogiem, nosi mnie przecież, dostarcza przyjemnośc:P, chcę dbać o nie. A zaniedbałam sie z róznych względów, ale nie o tym jest topik:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łaj tam. Pewność siebie. Pfff. Więcej kobiety widzę w zakompleksionych, szczupłych myszkach, niż w pewnych siebie i swojej atrakcyjności ( haha :D ) grubaskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ..........
rózne punkty widzenia:)ja dostrzegam w zadbanej grubasce kobiecość i wdzięk🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że....
podobają mi się wyłącznie szczupłe kobiety, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwaga może być przyczyną braku powodzenia ale nie musi, są rózne gusta i guściki, poza tym liczy się uroda, charakter, poczucie humoru itd itp. Dla jednych dziewczyna o wadze 70 kg na 170 jest ok, inne przy tym wzroście ważą 55 kg i czują się grube i nieatrakcyjne. Twoi znajomi mają trochę racji, będziesz atrakcyjna gdy będziesz się tak sama czuła. swego czasu ważyłam 73 kg (mam 161 cm wzrostu), potem schudłam do 62 i choć dalej nie byłam szczupła to czułam się świetnie w swojej skórze i nabrałam pewności siebie, która mi została mimo że przytyłam 5 kg. I ciągle mam powodzenie u facetów, mam wspaniałego, przystojnego chłopaka. Bardzo możliwe, że żeby poczuć się dobrze we własnej skórze będziesz musiała schudnąć trochę, ale sama idealna waga nie zagwarantuje ci związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
:)..ja tez myślę, że bez utraty wagi nie mam szans na partnera. Ostatecznie przez ostatnie lata nic się nie zmienia...i jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
Ja jestem bardzo ladna kobieta nie chce sie tutaj chwalic no poprostu jestem !!!! a moj facet ma 105 kg i kocham go najbardziej na swiecie za co za wszystko!!!!!! figura i ladnosc to bardzo powierzchowna ocena poprostu kobieta czy facet musza miec to cos !!! w sobie a ladnosc to ja moge sobie schowac !!!! i czasami denerwuja mnie wstawki ty go zostawisz znudzi ci sie itd jestesmy razem 5 lat i oby tak zawsze!!!!! w szkole sredniej mialam kolezanke tez gruba i co jalepsza jajcara jaka kiedykolwiek poznalam usmiech na twarzy rozwala kazdego !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
tylko czemu mam wrażenie, że te przypadki szczęśliwych grubasek to jednak rzadkośc....a może ja zwyczajnie nie mam szczęscia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
kazda zmora trafi na swego amora !!!!tak mawia moj tato !!!!daj sobie luz , idz na silownie na basen korzystaj z zycia i sie doluj na takim forum!!!!po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
:D... tylko czasem doskwiera mi samotnośc, mam już 31 lat... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
obecnie mieszkam w Anglii i tutaj jest norma ze kobiety waza 70 w zwyz !!! nosza miniowki a brzuchy im wisza !!! i co myslisz ze sie przejmuja to tylko w polsce jest nagonka na chudosc i ladnosc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta31*
tak wiem, że jest inaczej. Moja koleżanka namawia mnie na wyjazd do USA, mówi, że tam wreszcie ułoże sobie życie :D ale póki co zyje w Polsce i niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
to wyjedz kobieto Polska to zacofany kraj !!!! zasciankowe poglady na wszystko !! pamietaj ze jak cie ktos pokocha to to co masz na wierzchu szybko spowszednieje liczy sie wnetrze czlowieka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×