Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hania_30

Krzyczace niemowle-jak poradzic sobie z kolka?

Polecane posty

Gość gość
samsimpleks krople w aptece w niemczech bez recepty, 3 dzieci i kolek nie bylo u zadnego z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenderlyy
u nas herbatka ekologicza sie sprawdzila - firma Holle - mozna chyba w aptece dostac albo lepszych supermarketach, w stylu Almy czy piotr i paweł wydaje mi sie ze widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko cierpiało przez nietolerancję laktozy. Podawałam mu wtedy kolaktaze. Szybko złagodziła jego objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kolki, to u naszego maluszka jest znacznie lepiej, czyli go tak nie męczą odkąd dajemy mu kropelki acidolac baby na ustabilizowanie flory bakteryjnej w brzuszku. Do tego masujemy brzuszek i robimy ciepłe okłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8996
Bardzo szybko łagodzą krople esputicon. Kilka kropelek podawanych regularnie pi pożegnaliśmy kolki już miesiąc temu. Bez płaczu i nieprzespanych nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska458
Kup esputicon w kropelkach jest idealny dla takiego maluszka na kolki. Dajesz tylko raz na dobę wiec na pewno będziesz pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolmaska22
Moim zdaniem warto jest zastanowić sie nad zmianą czegoś w karmieniu. Na kolki na przykład bardzo dobre jest mleko specjalistyczne Humana Anticolic. Sama miałam podobny problem ze swoją córką i na prawdę jej ono pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, najlepiej maluszka dużo nosić i lulac -bliskość rodziców bardzo uspokaja dziecko. Naszym maluchom na kolki pomagały też ciepłe termoforki na brzuch i kropelki esputicon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×