Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość Getinka
Getin -- pewnie dlatego nie miałam, że pracuje w Centrali i już z 2 lata wiec już chyba szkolenia nie będe miała . Miałam szkolenie tylko 3 dniowe :) Pewnie inaczej by sprawa wyglądała, jakbym pracowała na placówce jako opiekun lub doradca. Nie żebym była ciekawa ale Getin możesz napisać na jakim stanowisku pracujesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro w centrali to mnie to nie dziwi - poco Wam takie szkolenia - to typowe szkolenia dla placówek (te o których pisałem), Ty miałaś z pewnością inne :) Wolałbym nie podawać stanowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getinka
Getin -- ok rozumiem, ja też tutaj wolę, za dużo o sobie nie pisać Pewnie jakiś menedżer placówki jesteś ;) hihi być może nawet ze sobą rozmawialiśmy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana85
Czesc Ja byłam w pt 14.03. na rozmowie w nowo otwieranej placowce Getin banku, i na odpowiedz mam czekac az do 5 kwietnia. Powiedziano mi wybiorą 2 osoby, ktore przejdą czterodniowe szkolenie w Katowicach. Wg mnie jest to za krótko, pracowalam w innym banku, i zanim zaczelam pracowac na kasie to 2 m-ce przyglądałam sie jak pracują inne. W tej placówce maja byc zatrudnione tylko 2 osoby, ktore beda robic wszystko (kasa, doradztwo, kredyty...) I tego wszystkiego mają sie nauczyc w 4 dni w K-ach?? Powiedzcie mi jak wyglada wynagrodzenie w Getin banku na stanowisku o ktorym ja pisze. (chodzi mi o podstawe bez premii) Pozdrawiam i czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
Dajana85 pare stron wczesniej ewelinakoko pisala ile bedzie dostawac na stanowisku doradcy, o ile dobrze pamietam to bylo to 1400 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana85
dzieki:) Czytałam tak urywkowo Wasze wypowiedzi ale nie wszystkie bo za duzo tego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
Smacznego i Mokrego Wszystkim:) Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ja rowniez sie dolaczam do zyczonek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arala jak wrazenia po pierwszym dniu pracy? wiesz juz czy jedziesz na szkolenie do katowic?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko-- ehhhh no niestety nie moge sie pochwalic wrazeniami,bo sprawa sie niestety nieco przeciagnie z powodu badanek lekarskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
a co do szkolenia w Katowicach to tez mi nic jeszcze nie wiadomo,ale to sama zapomnialam o to zapytac. A Ty Ewelina wiesz juz ktorego dokladnie jedziesz na szkolenie? bo z tego co pamietam prace zaczynasz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arala ja tez jeszcze nic nie wiem, dzis podobnie jak Ty bylam na badaniach a pozniej w placowce, dostałam tylko dokumenty do wypelnienia i nic wiecej, ale poznałam juz dziewczyny tam pracujace i atmosfera wydaje sie byc dosyc luzna.... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko-- fajnie masz, dzis juz zaliczylas taki pierwszy dzien w pracy :) zdaj relacje co i jak ;) u mnie niestety mala obsowa do przyszlego tygodnia,ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nudy w pracy, musze sie caly czas uczyc, pisac testy i za dwa tyg. jade na szkolenie. W placowce raczej luzy, menadzer jest ok. pracownicy tylko troche narzekaja i co niektorzy chyba chca zrezygnowac z tej pracy, ale nie wiem jeszcze z jakich powodow (wnioskuje, ze maja ambicje na wyzsze stanowiska) Musze czekac na otwarcie placowki, gdzie mam pracowac i mam duzo czasu na nauke, takze caly proces przygotowania mnie do obslugi klienat bedzie przebiegal bardzo wolno.... ehhh moze to i dobrze arala napisz co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko-- wiesz niby wolno,ale moze i lepiej jak tak na spkojnie, bez pospiechu bedziesz sie zapoznawac z praduktami,procedurami, systemem komputerowyem i innymi sprawami :)bo kiedy dokladnie otwieraja te placowke, w ktorej bedziesz pracowac? a u mnie na razie bez zadnych zmian, czekam sobie spokojnie do poniedzialku,zeby zaczac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wromm
Czy na stanowisko ksiegowej w getin leasing we wrocławiu jak powiem 2500 brutto to nie bedzie przesada??? Dodam że spełniam wszystkie wymagania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
Witam wszystkich. Ja dostałam właśnie zaproszenie na stanowisko doradcy klienta w Getinbanku w 20tysięcznym miasteczku pod Łodzią. Mam nadzieję, że nie bede żałowała. Na dzień dzisiejszy czekam na termin szkolenia i na zaświadczenie o niekaralności z sądu. Pierdoła jestm bo nie zapytałam o zarobki, ale widze po waszych wypowiedziach że ok 1200 netto to zarobię. Zovbaczymy. Z przyjemnościa dołączam do tegop forum, mam nadzieję że mnie przjmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
jesli będzie więcej to super, tylko się cieszyć. na dzień dzisiejszy jestem jeszcze na stażu w biurze kredytowym. A staż wiadomo murzyn za marne grosze. a tu warunki od 9 do 17 wolne soboty. Getin z tego co zauważyłam, jestes tutaj najbardziej doświadczoną osobą z największa chyba wiedzą o getinie. Dlatego pytam czy mają jakieś widełki jeśli chodzio pensje w getinie? jeśli chodzi o plany to podejrzewam, że sa. A co jeśli sie nie wyrobi w/w planów? Z góry dzieki. ps. A o co chodzi z tymi egzaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widełki są, plany ... jak nie zrealizujesz w pewnym stopniu to nie dostaniesz premii :) o co chodzi z egzaminami ?? Jestes najpierw przez jakis czas w placówce - ile - nie m na to reguły różnie - do okresu szkolenie - około miesiąca. Zanim pójdziesz na szkolenie wiedzę teoretyczną nabędziesz w placówce, a to \"szkolenie\" kończy się egzaminem :) ale spoko - dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
dzięki.czyli reasumując w mieście ok. 20 tys. mieszkańców jaką moge mieć podstawę? I jeszcze jedno pytanko? czy ewentualny dostęp do osobistej poczty czy korzystania np. z gg w czasie przerwy jest? tak tylko profilaktycznie pytam. Nie chodzi o to że maniakiem komunikatora jestem, ale czystaciekawośc mną kieruje. dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie będziesz miała dostępu do internetu - ale to nie reguła. Podstawe - zalezy jaką sobie wynegocjujesz tak na prawdę. Przyjęte jest że stopniowo sa podywżki przy przedłużeniu umowy o pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
dzięki za odpowiedzi bedę sobie do was tu zaglądac wymieniac sie odświadczeniami... tymczasem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
w ogóle to jeśli o mnie chodzi to ja najpierw mam jechac na to szkolenie na 4 dni do Katowic. Od wt. do pt. A dopiero potem do placówki. A możliwe jest że ta placówka bankowa należy do prywatnego właściciela, który ma podpisane z getinem pełnomocnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
wstępny termin szkolenia 15 kwietnie... jeszcze tylko po materiały się udac... i poinformowac szefową że rezygnuję ze stażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
Getin Czy moge do ciebie napisac na meila ew. podałabym ci gadu mam kilka pytań. Bedę zobowiązana. Pozdrawiam i miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×