Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość gość
Firma jest dobra i w porządku, tylko nie można się obijać. Ot tyle tak na prawdę. Jak chcesz pracować i starasz się, to mozesz liczyć na przyszłośc w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca we franczyzie getin banku masakra... podstawa najnizsza krajowa 1599 zl netto. Porażka. Plany nie do zrealizowania bo brak bazy i olx trzeba obdzwaniac porażka. 8 miesięcy tu pracuje i na szczescie dostalam lepsza propozycje cale szczęście bo klienci sie na okrągło czepiali skad mamy ich nr itp. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1985
Witam, mam pytanie odnośnie podpisywania "lojalki" . Przeczytałam na wcześniejszych forach, że taka obowiązuje. Chodzi o pokrycie kosztów szkolenia w sytuacji rozwiązania umowy przed upływem (tu były różne dane: 3miesiące, 6 m-cy, 9 m-cy i 12m-cy). Proszę o info czy w dalszym ciągu stosują takie metody w Getin Banku. Byłam na dwóch rozmowach i nie zostałam poinformowana o takich praktykach. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, było spoko. Już 2 miesiąc jestem na stażu, wszystko się podoba, ludzi mili. Uważam, że to jest dobry początek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz

Pracowałem w Getin przez 2 lata. Było fajnie, kasę dostawałem zawsze w terminie. Pracownicy i szefowie bardzo mili ludzi, oczywiście, że czasami było trudno, ale jeśli chodzi o rozwój to dzięki Getinu, dostałem cenne doświadczenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karl

W getin dobrze się pracuje. Dużo szkoleń, dzięki którym zdobywasz wiedzę teoretyczną, którą możesz od razu wykorzystać w praktyce. Getin stawia na rozwój pracowników. Śmiało idź na szkolenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×