Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrudniona

ile zarobie jako recepcjonistka w firmie międzynarodowej?

Polecane posty

Gość zatrudniona

wymagania jakie mi stawiaja to komunikatywny angielski (jestem na poziomie średnio zaawansowanym ,czy to wystarczy?), obsługa maszyn biurowych ito. Firma duża,dość znana. Mam niedługo rozm. kwalifik. Jak myślicie ile mogłabym zarabiać? ( dodam że to Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto mozna sie
zdziwic idac do duzej firmy na stanowisko recepcjonistki i oczekujac kokosow.Srednio daja 1200zł na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrudniona
dzieki.Tak też myślałam. Tzn jeśli dadzą mniej niż 1200 na ręke to nie biore jej ( musze płacić 400 zł za mieszkanie bo wynajmuje) wiec sie nie bedzie pewnie obłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto można sie
mniej niz 1200zł netto to sie nawet nie opłaca, bo w wawie cięzko jest życ za niższe pieniadze wynajmujac mieszkanie, bilet miesieczny a do domu do rodziny tez trzeba pojechac i kolejna kasa.Nie wspominajac o sytuacjach gdzie nagle kasa jest potrzebna-choroba, naprawa jakiegos sprzetau itd mozna wyliczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto można sie
poza tym po to sie pracuje zeby mozna bylo sobie czasem cos kupic albo odłożyc a nie zeby wegetowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrudniona
w sumnie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaa
ja też parcuje w międzynarodowej firmie i recepcjonistka dostaje 1200 brutto!!! ale siedzie i tylko odbiera telefony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziegdzie
a ta praca to moze we wrocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×