Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaranagajama

jak ubrać faceta do teatru? dwudziesto kilku letniego?

Polecane posty

Gość muussiicc
po dewociarsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
tak jak sie idzie do teatru czyli elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktos
a jak ktos ma wstręt do garniaczków, to co ma założyc ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc np marynarka i golf
nawet do dzinsow,jak kogos garniak brzydzi. Albo np czarne spodnie i czarna koszula- tez ujdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymańska
a gdzie ten teatr ? bo teatr w Rzeszowie a teatr w Warszawie to różnica :) w mniejszych miastach ludzie sie bardziej odstrzelają myslę, ze garnitur to przesada - niech założy spodnie, choćby dżinsy, tshirt czarny i marynarkę albo spodnie i koszulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromitujecie sie.
nie kompromitujcie sie. Chodzenie do teatru ( obojetne w jakim miescie ) w dzinsach i t-shircie to objaw braku wyczucia, albo niewiedzy. W takim stroju to mozna do kina. Do teatru w garniturze. Obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
W garniturze do teatru? :O To chyba jakies prowincjonalne zapatrywania ludkow, ktorzy nigdy w nim nie byli . Chodze na spektakle co najmniej raz w tygodniu i sztywniakow w garniturkach raczej ciezko tam znalezc :) Ubierz sie elegancko, ale zarazem swobodnie. Tyle na ten temat, nie jest to jakis wytworny przybytek, bez przesady . Legendy na temat snobizmu tej instytucji tworza najczesciej osoby, ktore nigdy tam nie byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez zależy od osobowości mężczyzny i tego co lubi. wiem że moje kochanie wskoczyło by w garnitur albo w marynarkę bu lubi nosić garnitury. jednak jeśli czuje się w nich źle to nie ma sensu. koszula (nie koniecznie czarna) dżinsy (nie obtargane i wytarte) i nie sportowe obuwie. po prostu do teatru nie idzie się w bluzie i w białych adidasach tylko elegancko co nie musi oznaczać garnituru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam, wyobraziłam sobie ten trud związany z ubieraniem tegoż faceta jesli ma np. 190 cm wzrostu... A na poważnie to klasyczne dzinsy i marynarka np. sztruksowa plus koszula wystarczą, oczywiście dobre buty, najlepiej skórzane - też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×