Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daleki

I co o tym myslec?

Polecane posty

Gość Daleki

Jakis czas temu rzucila mnie moja milosc (podzielilem sie z moimi przezyciami na kafe). Dzisiaj zadzwonila do mnie i powiedziala, ze nadal mnie kocha i strasznie teskni. Nie chcialo mi sie z Nia rozmawiac i odpowiedzialem, ze juz nie "ma nas" i nie mamy o czy rozmawiac. Ale "serducho" walilo mi strasznie. Caly czas mam Ja w sercu. Wiem, ze byla przez jakis czas z innym "gosciem" to dobija mnie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaamannnnt
chce cie tylko przeleciec ta babka wiec rada: przeleć ją skoro chce, a zaraz potem ją rzuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi 72
znasz to powiedzenie ... nie warto wchodzić 2 razy do tej samej wody ..., ale to twoja sprawa i twoja decyzja, bo to twoje i tylko twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki
Przcierpialem to rozstanie (tak mysle) i mam Ja gdzies ale serce podpowiada mi zupelnie cos innego. Nie da sie wymazac tylu cudownie spedzonych wspolnie chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klina klinem...
poznaj kogoś innego i zapomnij...odgrzewane niesmaczne, chyba że niestrawność Ci nie przeszkadza. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie pomidorową
Uwierz mi, że to bez sensu. Problemy zawsze zostają te samo, a skoro się rozstaliście to z jakiegoś powodu.... Ona w tym czasie miała innego, Ty zapewne nigdy jej tego nie wybaczysz (i wcale się temu nie dziwię) i oboje będziecie się męczyć. Zdarza się, że sięludziom udaje, ale przeważnie nic się nei zmienia. Mamy tylko jedno życie i nie warto go marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki
Macie racje, zycie jest zbyt krotkie aby pamietac o porazkach. Musze patrzac na to co bedzie a nie na to co bylo. Tylko szkoda tych wspolnie spedzonych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie pomidorową
Pewnie, że szkoda. Poczucie zmarnowanego czasu, uczucia, które się wpakowało w związek i które ktoś po chamsku podeptał są straszne. Są ludzie, którzy umieją przejść nad tym do porządku dziennego i zyć, są też tacy, którym brakuje sił i męczą się niemiłosiernie. Mam nadzieję, że należysz do tej pierwszej grupy i dasz sobię radę. Bo wiem co przeżywasz i wiem co możesz przeżyć jeśli do siebie wrócicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki
Najgorsze w tym wszystkim, ze byla pierwsza kobieta, ktora pokochalem. Mialem wczesniej kilka dziewczyn ale Ona miala "to cos" i obawiam sie, ze kolejna, ktora poznam bede porownywal do Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie pomidorową
No niestety może tak być. Ni będę Cie oszukiwć, że wszystko będzie dobrze, że zapomnisz i szybko ułożysz sobie życie. Ale mam nadzieję, że ułożysz sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się nie zgadzam
Powinieneś to dokładnie przemyśleć -co spowodowało to rozstanie -czy kochasz tą kobietę -czy będziesz umiał sobie poradzić z tym co się stało jak nie byliście razem Wypowiadacie się ludzie,oceniacie kogoś na podstawie kilku zdań. Ja myślę że czasem trzeba kogoś stracić żeby go docenić/błąd pewnie ale kto ich nie popełnia. nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki/są tacy co weszli i są szczęśliwi wiele lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki
Kocham Ja - to dyktuje mi serce, Byla z innym - to dyktuje mi rozum. Co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sproboj... ale nie wierz ze bedzie tak jak kiedys... pewnie jak sprobujesz to zrozumiesz ze czasu sie nie cofnie i niektorych rzeczy nie da sie naprawic nawet jesli sie oboje postaracie :) chyba ze rozstaliscie sie z powodu jakies glupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki
Generalnie to juz mi to "wisi". Wy,kobiety i tak nie zaslugujecie na prawdziwa milosc. Nigdy niczego zlego nie zrobilem przeciwko niej - i co potraktowala mnie jak....... no wlasnie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudno tobie ...
radzic cokolwiek na podstawie tych kilku słów, które napisałeś. Na twoim miejscu raczej nie wchodziłabym do tej samej wody, bo przeciez nie wiesz co jej strzeli do glowy za 2, 3 m-ce, a przecież nie chcesz być dla niej tym rezerwowym ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopie tego ...
kwiata to pół świata :-D Daj sobie spokój, ona wie, że nie jest tobie obojętna i wykorzystuje to, nie licząc się z twoimi uczuciami. Poszukaj sobie inna, która ciebie będzie kochać i wtedy zobaczysz co to znaczy być kochanym i kochać , powodzenia :) PS Każda miłość jest pierwsza, ta jedyna niepowtarzalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich głupich
rozumiem, że była równocześnie z Tobą i innym gościem i to Cię tak trapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ............
Jak widac to ona ma wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie serce i pomieści w nim ciebie i ............. jeszcze kogoś... Na twoim miejscu powiedziałbym jej spadaj, ona nie wie co to miłość, szkoda na nią twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×