Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysza twoja

zazdrosc

Polecane posty

no wlasnie nie wiem,ale wiem ze niee zdradzilby mnie bo wie ze duzo stracilby gdyby to zrobil ale on nie jest z tych.Ale ma bogate zycie towazyskie szczegolnie plci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, ja zdałam sobie sprawę, że zazdrość mnie spala, w niczym mi nie pomaga, a on...........i tak zrobi co zechce. Wiem już, że człowiek, który kocha prawdziwie nie daje powodów do zazdrości. Z każdym innym daj sobie spokój. Nie mówię o zazdrości chorobliwej......bo to się leczy i jest w stanie zniszczyć najlepszy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotyka sie z kumpelami i mi tego nie nowi.Dzwoni i tez to ukrywa,lubi flirtowac z innymi a nie ze mna....cholera,zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam,zawsze powtarza ze juz nie bedzie ina troche to skutkuje.Mowi tez ze ma taka nature ze pieszczotliwie sie odnosi do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... jasne. moze po prostu, powiedz stanowczo ze sobie tego nei zyczysz. ze na dluzsza mete nie chcesz byc w takim zwiazku, pokaz mu ze moze Cie stracic, moze wtedy cos sie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to bylo juz grane,ostatnio powiedzialam mu ze mysle o wyprowadzce bo nie moze byc tak,i co powiedzial ze moze jak sie oddzielimy to wroci wszystko do normy jak kiedys,sama nie wiem bo co bo bedzie mial wolny czas na pogaduszki z nimi,jestem taka zla przezs to i zdolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, Każdy człowiek ma prawo do kontaktów z innymi ludźmi. Jeśli będziesz mu robił o to wymówki, to z całą pewnością nie utrzymasz go przy sobie. Zwieje przy pierwszej lepszej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jemu odpowiada taka sytuacja, bo ma Ciebie na stale, a inne na boku.... zastanow sie czy jest dalej sens ciagnac to dalej skoro z jego strony nie zapowiada sie na zmiane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jak pisze do nich to:slonce,kochanie,nie moge tego zniesc,a ja zeby wzbudzic w nim zazdrosc klikam na necie dosc dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Im dalej w las tym więcej drzew. Z tego co napisałaś wnioskuję, że to już nie ma sensu. Ja mówiłam dokładnie tak jak on, byle tylko dał mi święty spokój. W końcu usłyszał prawdę. Mam nadzieję, że Ty jej nie usłyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co mam o tym myslec poprostu nie moge przebolec ze on tak moze,ze bedac ze mna potrafi z kims innym cos krecic,zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×