Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia4 dzieci

szukam starszej pani do opieki nad dziecmi

Polecane posty

Gość mamusia4 dzieci

szukam starszej pani do opieki nad dziecmi,praca z zamieszkaniem...osoby ch\ętne prosze pisavc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem.......
Chce Pani starsza osobe do 4 dzieci ? Zastanawiam sie nad sensem i mozliwościami takiej osoby ? Rozumiem doswiadczenie ,wiedza i umiejetności jednak w tym przypadku jest to małe przedszkole ! Osoba starsza nie ma tyle siły by zajać sie nalezycie aż 4 dzieci !! Osobiście zajmowałam się 2 dzieci w wieku 9miesiecy i 3 latkiem (2 siostrzyczki ) wiem ile to wymagało pracy , prosze wybaczyć jednak nie sadzeby pani oferta była przemyslana. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia4 dzieci
w zupelnosci masz racje...tylko ze... ta opieka miala by byc nap. w nocy kiedy ja pojde na noce do pracy,wtedy dzieci spią a tak na codzien to oczekuje tylko pomocy , bo tak jak piszesz samej jest mi ci\ęzko,wiec nie licze na to ze ktos mi posprzata,ugotuje i zajmie sie dziecmi bo bylo by to niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia4 dzieci
pewnie ze moge...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyta bo nie wiem ...
ok . To brzmi rozsądnie , bo myslałam , ze pisze ktoś nawiedzony . Nie obraż sie ale kaj ktos oczekuje opieki własciwej to 4 dzieci jest przedszkolem :o Po za tym nie wiadomo nic o dzieciach w jakim sa wieku itd... Piszesz bardzo oględnie . Nie napisałas na jaki okres czasu ? Nie podajesz miejscowości itd... Nie mówiąc o mozliwości kontaktu. Wybacz ale niedojrzałeby było z mojej strony pisać Tak zgadzam się i niewywiązywac się ze swoich obietnic . Ja to nie rząd :D Powinnas podać jakiś kontakt do siebie ...Tak łatwiej znajdziesz kogoś :) pozdrawiam i przepraszam jeśli się uniosłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia4 dzieci
masz racje ze nie podalam szczegolow ,poprostu bylam ciekawa czy ktos wogole sie tym ogloszeniem zainteresuje,wiec podaje wiecej szczegolow :) dzieci sa w wieku 10,7,4,i niecale 2 lata...dwoch chlopcow i dziewczynki mieszkanie zapewniam duzy pokoj z wyzywieniem wynagrodzenie do uzgodnienia moj numer na gg 6530881 wiecej informacji napisze jesli ktos bedzie zainteresowany aaa i najwazniejsze ze mieszkamy w anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
Twoje ogłoszenie jest hmmmm...podejrzane , mówiąc delikatnie . Czytałam podobne kilka miesięcy temu w Gazecie wyborczej , pojawiało się cyklicznie . Jak sadzę warunki pracy badz ogłoszenie było po prostu nieuczciwe . Pragnę również dodać , że w opisie gg twoje miejsce zamieszkania jest zupełnie inne :) hmmm przypadek ? Nie sądze :) Kobieca intuicja podpowiada mi , ze to brzydko pachnie :) Zwróciłam również uwagę na formie zamieszczonego przez Ciebie ogłoszenia :O Brak spójności i wiele niedomówień . Nie wiem co chciałaś sprawdzić lecz to mało zabawna prowokacja . ps. Ludzie nie są ani głupi ani naiwni ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 4 dzieci
to jest twoje zdanie,skoro tak uwazasz nie bede cie z blędu wyprowadzac :) a czym tu moze smierdziec,zadziwiaja mnie tacy ludzie jak ty,myslisz ze robie sobie zarty z tego ze potrzebuje pomocy do 4 dzieci?? a z numerem gg masz racje mam go juz chyba z 5 lat a w uk jestem od 2 lat nawet nie pomyslalam zeby zmienic nazwe miasta z kad jestem,czy twoim zdaniem to tez jest nieuczciwe? mysl sobie co chcesz....ale z drugiej strony masz racje zawsze terzeba byc przezornym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 4 dzieci
aaaa i jeszcze jedno,smiac mi sie chce jak sobie pomysle ze czlowiek chce pomoc innym oferuje uczciwa prace ,dobre warunki i mila atmosfere a ktos pisze ze ogloszenie mu smierdzi i jest podejzane.....znow ogloszenia ktore sa naprawde nieuczciwe ludzie sie nabieraja i maja pozniej zal dlaczego to przytrafilo sie im,niewiem co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
ciekawe co robisz w nocy hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim mieście mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
Stalowa Wola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia4 dzieci
mieszkam w anglii w nottingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia4 dzieci
wlasnie doszlam do takiego wniosku,ale nic na sile :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×