Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KULENIA MALEIA

MOTOROLA V3 WARTO?

Polecane posty

Gość bez przesady ...
napewno nei 3 lata temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon prostacki
kiepskie paratmetry ale czego sie mozna spodziewac po tel za 350zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULECZKA MILECZKA
MUSZE MIEC TERAZ TELEFON, A NA INNY MNIE NIE STAC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaszunia
mam ten telefon juz 6 miesiecy i jedyny jego minus to mała pamięć ale pozatym jest oki, bateria długo trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co
wg mnie w ogole nie warto ja mam SE w300i i polecam go szczrze, b.dlugo trzyma duzo miejsca(przynajmniej jak dla mnie) bo pamietam ,ze na motorolli miescil sie jeden plik mp3 a u mnie chyba z 40? nie jetem pewna ile dokladnie ;) zreszzta ta motorola jest niby plaska a jest szeroka i troszke nieporęczna,ale to jest oczywiscie moje zdanie ;) aaa i się zacina trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie lubie motorole ,mialam wlasnie ta v3 i tak jak ktos przedemną stwierdzil telefon fajny duzy wyswietlacz jednak wielkii minus za malą pamiec zamienilam go na nokie 7373

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos nie spodziewa sie wiele,to fajny jest ten telefonik.Minus to pamiec,wchodzi zaledwie kilka dzwonkow mp3.Mnie jeszcze nie odpowiadalo menu i te wszystkie funkcje,jakos malo logiczne jak dla mnie...Ale wizualnie jest bardzo ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala pamiec to nic
ekran zachodzi kurzem od spodu- tak ze nie da sie go wyczyscic nie rozkrecajac telefonu :/ Do tego ksztalt dla mnei nijaki niby plaska, ale szeroka jak placek. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoj
ja mam ponad rok i jestem zadowolona. co wiecej , jakbym miała teraz kupowac tek, tez kupilabym v3 tyle ze moze najnowsza jaka jest na rynku- rzr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dlaurody.pl
Ja mam ten telefon juz 1,5 roku. Jest swietny! bardzo go polecam, szczegolnie dlatego, ze cieszy oko za kazdym razem, jak sie na niego spojrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
znam trzy osoby którym telefon ten rozwalil sie po niecalym roku uzytkowania. polecam za to samsungi i nokie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsungi sa sliczne
ale tez nie polecam. Bateria pada natychmiastowo. Nokie sa ok, ale moim zdaniem ich wyglada pozostawia wiele do zyczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v3 ma około 1 rok nie jest zła, ale jak się klawiaturkę zaleje choćby deszczem to po telefonie mój wujek ją ma i nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toretto89
heh ja też myśle nad v3 :) szkoda że tylko 5,5mb pamięci :( ale na razie nie mam kaski na nic innego siostra ma i sobie chwali poza pamięcią :) myśle jeszcze nad nokią 5200 ( tam jest karta pamięci)ale musiał bym ze 100zł dołożyć, chyba że ktoś ma taką i chce w miare tanio sprzedać... http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4281362 tu sprzedaje swój stary tel i mp3 żeby kupić V3 :) na aukcjach są też inne np. perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
ja go mam ponad dwa lata i jest to moj najlepszy tel:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Według mnie to fajny telefon z tego względu, że mało kosztuje a przyzwoicie wygląda. Co do wielkości to ja akurat bardzo lubię duże wyświetlacze. Możesz sobie kupić V3i, trochę droższa, ale ma już rozbudowaną kartę pamięci i jest możliwość dokupienia nowej. Mi nie zależy zbytnio, żeby mieć jakiś fajny telefon, ale w V3 mi przeszkadza, że tyle osób ją ma :/ Ja miałam kiedyś i V3 i V3i i nie narzekałam, normalny telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ma v3, ogolnie spoko, jest bardzo wytrzymala ( nie wiem czy wszystkie, sa tak mocne ale moja naprawde wiele przezyla- spadla z 2 pietra, zostala zalana itp. naprawde duzo tego bylo...) mam ja ok. roku :) generalnie to niepolecam, nie jest zala ale wkurzaja mnie jej rozmiary. fajny jest za to duzy wyswietlacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×