Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esterkowa

Tęsknię za byłym

Polecane posty

Gość gość
Witajcie kochani Coraz więcej myślimy o uczuciach, tęsknimy za kimś lub za czymś czego jeszcze nie doświadczyliśmy, a czasami mamy po prostu dosyć samotności i chcemy wiedzieć czy jest szansa by poznać kogoś kto pokocha nas takimi jacy jesteśmy. Oferuję rozkład kart na MIŁOŚĆ! Zdarza się,że kogoś dopiero co poznaliście,coś Was w tej osobie niepokoi lub zwyczajnie nie wiecie co myśleć,czy jest nadzieja, że z tą osobą stworzycie związek? A może czujecie się samotni, jakaś osoba Was inspiruje, ukazuje się w snach,o kimś marzycie? Czy można zdobyć jej uczucie?Jak wyjść z inicjatywą i czy w ogóle warto? A może jesteś już z kimś związany,ale Wasz związek znalazł się na rozdrożu i nie wiecie oboje co dalej? A może jesteście w związku i chcecie wiedzieć jak potoczą się Wasze losy jako pary, nad czym pracować,a czego unikać? Jestem tutaj po to aby rozwiać Wasze wątpliwości,pomóc w sercowych rozterkach! Należy podać takie szczegóły jak swoje imię,datę urodzenia Szczegóły i pytania proszę pisać na moj e-mail: aniakonto@interia.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie tęsknię i jest mi dobrze :) Mam nadzieje że ona żałuje tych kłamstw i zdrad. Wiem że jest już sama, bo kochaś ją olał i zaczęły się u niej potężne problemy finansowe. A ja... hmmmm chyba miewam się o wiele, lepiej jak z nią byłem w końcowej fazie jeszcze małżeństwa. Nie mam po co do niej wracać...no chyba że by wysłuchiwać kłamstw i mieć ponownie rogi. Teraz wiem że pracuję na siebie a nie dla tej pijawki i jej przydopasa. Poznałem jej drugą stronę charakteru dopiero po 14 latach. Z takim charakterem to nie znajdzie żadnego faceta na dłuższą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończy jako puchar przechodni mocno przechodzony. Ale niektóre twierdzą że fajnie jest popuszczać szpary co rusz innemu koziołkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swoim chłopakiem jestem już 2,5 roku i to jest dla mnie pierwszy powazny związek. Aczkolwiek były w nim wzloty i upadki. Po 1,5 roku mnie zostawił wiele nie wyjaśniając, powiedział tylko że potrzeba mu czasu. To co wtedy czułam było przerażające, nie zyczę nikomu czegoś takiego. Musiałam jakoś zadziałać. Zamówiłam rytuał z http://urok-milosny.pl ponieważ widziałam że strona ma wiele dobrych opinii. I rzeczywiście zdecydował że jestem dla niego najważniejsza i nie wyobraża sobie beze mnie życia. Ja bez niego też. Planujemy ślub i dzieci i myślę ze już wszystko miedzy nami będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wdzięczna za pomoc panie ze strony wrozkadiana.pl Dzięki jej pomocy mój mąż wrócił i wcale nie musiałam odprawiać rytuału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
"""" esterkowa 2007.10.29 Chcę żeby wrócił!""""" Ja też bym chciał żeby one wróciły, tyle ich było ,że już nie pamiętam nawet imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2007 rok !!! "Jestes głupszy niz przewiduje Konstytucja" (cyt.) mizoginie zniecierpliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość ja też tęsknię.......

Napisano Styczeń 9, 2008

4 lata - ja też za żoną, ale wiem że kiedyś  się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Tęsknię za moim byłym mężem. Kocham go nadal... Nie jesteśmy razem prawie od 3 lat. To ja odeszłam. Żałuję okropnie 

... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
3 godziny temu, Gość Iza napisał:

Tęsknię za moim byłym mężem. Kocham go nadal... Nie jesteśmy razem prawie od 3 lat. To ja odeszłam. Żałuję okropnie 

... 

To dlaczego odeszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
10 godzin temu, Gość ona napisał:

To dlaczego odeszłaś?

Był bardzo silnie związany ze swoją rodziną. Matka, brat, siostry, tatuś na pierwszym miejscu. Z moim zdaniem się nie liczył. Rodzina mnie nie zaakceptowała, a on nie potrafił mnie przed nimi bronić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×