Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Już nie mam siły

Polecane posty

Musze się tu wypłakać bo już naprawde nie ma sily. Jakis pech mnie przesladuje. Zaczelo sie od tego ze mania spadla którejs nocy razem z dnem od lózeczka- oczywiscie szpital. Na szczescie wszystko z nią ok. Ledwo udalo mi sie sie wymienic lozeczko to zniszczyl się fotelik samochodowy- nosidelko. mala w ostatniej chwili zlapalismy bo by upadla na beton- rączka odpadla mimo ze fotelik jest do 13 kg a mała ma niecale 8 kg. Na szczescie nic sie nie stalo ale teraz musze latac i prosic zeby mi wymienili bo nie mam gwarancjo- kupowalam to razem z wózkiem a wózek juz sprzedalam i gwarancja pojechala w siną dal... :( moze mi wymienia ale to tylko takie moze wiec musialam kupić inny bo na takie moze nie ma co liczyc a dziecko w czyms musi jezdzic wiec poplynelam 390 zl :( (kupilam juz ten od 9 do 18 kg bo tamtrego mi sie nie oplacalo) we wrzesniuy zalozylismy sobie cyfre plus na ktora tak dlugo czekalam podlaczyl ja przemily pan i pojechal powiedzial ze bedzie dzialao... ale nie zadzialalo :( 2 tyg musialam jezdzic i zalatwiac zeby mi wymienili dekoder na gwarancji. W koncu z wielka laska wymienili ale oczywiscie mieli do mnie pretensje ze pan mi cos w antenie powymienial i ze ja za to zaplacic powinnam a ja sie kurna prosilam zeby mi w antenie cos wymieniali? nie rposilam chcialam nowy dekoder!!! :( Kupilismy mani zabawke fisher price grajacy uczacy niby gwarancja miala byc na podstawie paragonu na rok z tym ze jak sie zniszczyl to pojechalismy do sklepu i sie okazalo ze to byla cena promocyjna i jednak nie ma na to gwarancji ktos nas w bląd wprowadzil :( Dzis kupilam łózeczko turystyczne dla mani. zaplacilam kase babka odrazu podbila mi gwarancje nawet nie zapytala jak zapytalam czy moge sprawdzic czy wibracje i lampka dzialaja to powiedziala ze nie ma w sklepie baterii. przyniosląm do domu- w przewijaku nie ma pasów a powinny byc, instrukcja jest nie od tego łózeczka co powinna, no i wibracje i lampka oczywiscie nie dzialaja. jutro jade to zwrócic ale ta pizda podbila gwarancje wiec pewnie mi beda to naprawiac i przez miesiac nie bede znów mialą lózeczka a nawet go 1 dnia nie mialam nawet go zlozyc nie zdazylam :( W miedzy czasie kupilam mani 2 zamale kombinezony- jeden udalo mi sie oddac a 2 próbuje sprzedac i za male kozaczki- udalo mi sie je sprzedać... Czuje ze mam strasznego pecha i co bym nie kupila to okazuje sie bublem mimo ze nie kupuje jakis pierdól tylko ze znanych firm! Wyc mi sie normalnie chce bo wiecej za paliwo damy jezdzac w te i wewte i oddajac te wszystkie rzeczy niz to wszystko jest warte :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMani.
Mania też jakaś niedorozwinięta jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jakiś poryp musiał się odezwać. Mamani ja wiem, że to może być wkurzające ale tak naprawde to nie są bardzo istotne sprawy. Nie myśl o tym, nie nakręcaj się, to tylko rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruj sobie juz ten topic
Kobieto obudz sie ja coi powiem co to jest pech-otuz siostrzenica mojego meza ,ma meza ktory niedawno stracil noge w wypadku na motorze,dlugo uczeszczal na terapie nieczul sie juz facetem bez nogi,przez to prawie zona go zostawila,ale ok,potem ona zaszla w ciaze i ja stracila w trzecim miesiacu,za pare miesiecy on znowu mial wypadek tym razem samochodowy,tir wjechal na jego samochod,i musieli mu amutowac reke,to jest moja droga pech a ty tu pimolisz o pierdolach,zacznij doceniac zdrowie i zycie a nie zabawki z fischer price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia ja wiem i naprawde najwazniejsze ze malej nic sie nie stalo ale wkur... mnie to ze to są RZECZY DLA DZIECKA i powinni przestrzegac jakis norm zeby byly bezpieczne a oni takie buble robią ze glowa boli a licza sobie za to jakby to bylo ze zlota conajmniej! A jakby tak nie daj Boze doszlo do tragedii to chyba bym znalazla tego kto mial kontrolowac jakos produktow tych firm i udusila. probowalam sie dodzwonic do rzecznika praw konsumenta ale to bióro to jakas fikcja chyba- wiecznie nikt tam nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa mylisz pojecia to co ty opisaląs to jest TRAGEDIA ja pisze o zwyklym pechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMani.
ale może to dlatego, że dzwoniłam do bióra zamiast do biura? Jak myślicie? Chyba jestem tępa, a to co się dzieje to palec boży dla ratowania populacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalek son
autorko topiku dla mnie ty jestes chora :( czy ty wszystkich tak kontrolujesz? jestes pierdolnieta i tyle i twoje dziecko jest takie udane jak matka?porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu same mega mozgi siedza co w zyciu zadnego beledu nie popelnily! Moze i madre ale zlosliwosc im buciorami wylazi. Slysamam ze tacy zlosliwcy sa strasznie samotni w zyciu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontyouknow3
Po pierwsze ortografia... po drugie to, że firmowe nie zawsze będzie idealne-mogą być podróbki albo wadliwe materiały-wszytsko się psuje...wybacz moją szczerość, ale jesteś jakaś nierozgarnięta chyba troszkę-nie kupuj wszystkiego na pałę-rusz głową-sprawdź a jak coś jest w sklepie nie w porządku to nie kupuj tego, jeśli masz wątpliwości... mania mania mania-prześladowcza...Mania-tak Twoja córka ma nia imię????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don nie kupuje od tak byle jak. moja kolezanka ma takie łózeczko i sprawdzialam u niej ze jest ok i solidne dlatego je wybralam. kupilam w hurtowni z art dzieciecymi a nie w jakims nieznanym sklepiku nie wiem w jaki sposób jeszcze sie zabezpieczyc zeby bylo ok. Wydawalo mi sie ze juz sprawdzilam wszystko. Mania- Maria to chyba proste zreszta jaka to rożnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruj sobie juz ten topic
Jeszcze sie taki nieurodzil co by mamani dogodzil:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMani.
Synka nazwę Jezus, żeby było śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nie odzywaj sie juz nic :) widzisz nie warto pomaranczowe tylko czekają zeby komus dowalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gabi jakos sie niespecjalnie przejmuje. Poprostu jestem przerazona tym wszystkim. szklo w sloiczkach dla dzieci, nutramigen zanieczyszczony, szczepionki z których nie powstaje zawiesina, rozpadające się łózeczka i foteliki, wycofane zabawki z firmy matel. A to przeciez rzeczy dla dzieci- rzeczy ktore powinny być bezpieczne, ktore teoretycznie mają jakies atesty. To mnie martwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jedna z wielu
Ja tez nie mam już siły i wolałabym żeby mi się wszystko w domu rozleciało niż usłyszeć to co dzis usłyszałam ... moja córcia może nie słyszeć i to jest prawdziwe nieszczęście ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruj sobie juz ten topic
tu niechodzi o atak pomaranczek,jezeli ktos daje glupi topic przychodza glupie odpowiedzi,to logiczne,zreszta kazdy juz wie ze autorka jest fanatyczka swojego dziecka,jeszcze wybuduj kosciul na jej czesc,autorko zachowujesz sie jak istna histeryczka,wyluzuj ,kazdy juz na cafeteri cie zna z tego ze opowiadasz kazdy szczegol z zycia,pomimo zmiany nicka dalej,niedajesz zyc innym,tylko zadreczasz glupotami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo ci wspolczuje ja zdaje sobie sprawe ze sa wokolo mnie wielkie tragedie- 4 kobiety umieraja na sepse, porzucone dzieci, wojna, bieda, bezrobocie, choroby itd ale ja pisze o SWOIM pechu, o moim prywatnym pechu dla niektorych nic nie znaczących a dla mnie dużym. Wybaczcie ale w związku z tym ze toczy sie wojna i ludzie giną to ja mam sie cieszyc ze wydalam kupe kasy na lózeczko ktore sie do niczego nie nadaje i pisac o jakie mam szczescie ze mi po raz kolejny sprzedali śmieć? No niestety dla mnie to wredne chamskie i nieuczciwe i tyle! Macie inne zdanie wasza sprawa. Moze wam sie udaje kupowac same fajne rzeczy bez żadnych uszkodzeń- zazdroszcze w takim razie, naprawde zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupotami? To nie sa glupoty. A jakby nie zlapala dziecka jak sie fotelik rozlecial? Mania upadlaby na beton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już się czepiacie ort to nie \"kościuł\" tylko kościól- bądzcie chociaż konsekwentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jedna z wielu
Dziękuj Bogu ,że tylko takie masz problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jedną z wielu niestety nie tylko takie ale o tych poważniejszych już tu nie pisze, bo to nie miejsce na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruj sobie juz ten topic
to co my forumowiczki mamy w zwiazku z tym zrobic,podaj numer konta w banku,moze cie ktos wesprze w kupnie nowych wszystkich potrzebnych ci przedmiotow,albo dam ci rade-wyprowadz sie do ameryki tam ludzie pozywaja caly czas do sadu o wszystko,moze zostaniesz milionerka z tych udanych spraw i bedziesz mogla kupic nowe przybory i hej,dobra spadam bo niema sensu z pustakami gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie- przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem może wpadniesz na to o co mi chodzilo. Ciekawe co byś powiedziala gdyby twoje dziecko wypadlo buzią na beton z rozwalonego fotelika ktory uwazalas za calkiem bezpieczny. Podalabys kogos do sądu czy stwierdzila ze wokolo wieksze tragedie i dala sobie spokój z calą sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruj sobie juz ten topic
i zawsze jak takie pustaki ju niemaja czym podtrzymac tematu to czepiaja sie bledow ort.,a teraz zaluz topic jaki to masz problem z ludzmi ktorzy niesa polonistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie- przeczytaj topick ja sie blędów pierwsza nie czepialam- wy zaczęłyście. No a skoro Was tak bardzo to razi to nie rozumiem twojego oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruj sobie juz ten topic
idz do dziecka wariatko a nie tu sie wyklucasz 24 godziny na dobe,jestes chora czy co???No psychol i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebusik
Mamani daj spokój,po co w ogóle ciagniesz temat z tymi co na ciebie naskakuja.Sama ich podpuszczasz.Olej i odpowiadaj tylko tym co maja cos mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×