Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek 31 lat

Mam trądzik różowaty,

Polecane posty

Gość Tomek 31 lat

Witajcie, mam 31 i od 10 msc lekarz zdiagnozował u mnie trądzik różowaty. Okropne, tym bardziej że faceci dużo mocniej przechodzą tą chorobę. MAm pytanie do wszystkich jak skutecznie zapobiegać tej chorobie i czy są zabiegi żeby zminimalizować to dziadostwo. Ja poprostu straciłem kolory życia codzienngo , facet który ma 31 lat ryczy jak dziecko a świadomość że choroba jest nie do pokonania i można oślepnąć (tak niestety jest u męszczyzn) przeraża mnie potwornie. Stosuje różne maści metronidazol, cicalfate, rozex i antybiotyki tetracyclinum i niestety nie widać poprawy. Jestem załamany, strasznie się czuję PROSZĘ o POMOC może ktoś zna sposób na powstrzymanie tej strasznej dolegliwości.. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
wybierz się do dobrego gabinetu kosmetycznego, zapewne tam maja jakiś zestaw kosmetyków do zabiegów dla cer z trądzikiem różowatym.... najlepiej byłoby gdybyś współpracował przy leczeniu jego zarówno z kosmetyczką jak i z dermatologiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
opisz jak wygląda teraz twoja cera? które stadium masz trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!Trądzik różowaty????czy łupież różowy Gilberta?czyli tzw wirusowe zapalenie skóry?plamy na skórze,które swędzą? nJeśli o tym piszesz,to niestety-oznacza słabą odpormność organizmu,ale już nic nie pomoże,długo utrzymuje się na skórze,ale minie!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121212
A skąd jesteś? Znam rewelacyjnego dermatologa z Warszawy, który nie powie Ci , że nie można tego wyleczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikaj rzeczy ktore rozszerzaja naczynia, gorace kapiele sauna solarium zbyt gorace napoje potrawy ostre przyprawy, ser zolty kawa alkohol. myj twarz letnia woda, nie uzywaj preparatow z alkoholem. A w jakim jestes stopniu zaawansowania tej choroby? Polecam zabiegi u kosmetyczki polaczone z kuracja lekarza. Taka kuracja przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje tradzik rozowaty oczny (ocular rosacea) ponad polowa chorych ma okresowo bardziej lub mniej nasilone objawy oczne-zapalenie spojowek,teczowki, rogowki (i to powoduje utrate wzroku )powiek swiatlowstret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×