Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

ja sie smaruje , zawija , tez uda mozesz , cieplo sie opatlam i leze sobie 2 goidzinki az czuje ze sie spoce , pije tez w tym czasie ziolowe herbaty , jak jestem mokra to odwijam i prysznicuje si e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM GOSIA IRLANDIA!!! TO JA BYŁAM SIĘ ZALOGOWAĆ ZMIENIŁAM TROSZKE MOJĄ NAZWE MOJA PPRZEDNIA TO >>>IZA>>>teraz zostanę już przy tej dzięki za rade.fakt niepomyślałam a mugłby sie ktoś podemnie podszyć!!!!!!!!! aha pisałaś że wchdzisz w swoje spodnie w ture się kiedyś niemieściłaś ale naprawde tak jest niby waga ta sama ale po ciuszkach widać też tak kiedyś miałam ale to fajnie zostało nam tylko się cieszyć!!!!!!!!!!!!!! no a teraz otym brzuszku wiem coś o tym ja miałam straszny troszke się zmiejszył ale też skura została stosuje kremy ujędrniające i antycelulitowe oraz pelingi i może troszke poprawe widać ale to już nigdy niezniknie i nadal będzie taka skura mnie to chyba ratuje operacja plastyczna na muj brzuchol!!!!!!!!!!!!!! ale dzięki MARCELINCE75 to może nam pomoże bo chyba też zaczne się owijać sorki ze nieodezwałam się dziśale musiałm iść z synkiem na szczepienia i nas niebyło POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto jak zaczynałam i jak bardzo staram się aby teraz było tylko lepiej no i MNIEJ!!!!!!!!!!!! do usłyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze iza ze u ciebie nic tylko leci w dol :) no i malymi krokami a to najwazniejsze ngratuluje, marta rozmawialas juz z rodzicami? ja wlasnie wrocilam z pracy. padam, obudzilam sie o 6:45 a mialam na 7 hihi ale zdazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ gosiairlandia no dzięki ale ja wiem właśnie teraz stoje w miejscu rano mam 71.9kg a wieczorem 73.5 także narazie nic tak jest i niewiem kiedy sie ruszy myśle że niedługo POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ gosiairlandia :D witaj jak tam poszło wczorajsze prasowanie?? no ja się dziś zważyłam normalne i gram mniej jestem troszke zła ale co chyba będe zmuszona zacząć ćwiczyć od dziś no bo stoję w miejscu zobaczymy co będzie dalej czekam z wagą do soboty teraz !!! POZDRAWIAM PA PA 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie, zeby powiedziec, ze stale czytam Was dziewczynki :D Iza - witam w naszym niezdyspcyplinowanym gronie :P Martuś - jak tam, powiedzialas rodzicom? martwie sie o Ciebie 🌻 Gosia - jak Filipek? Marcelinka - 😘 sciskam Was moooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nawidze tych slodyczy ,,,,,kurcze byl czas ze nie mialam wogole smaka .......ale ja glupia jestem wwwwrrrrrrrrrrrr kiedy to kolo sie w koncu zamknie , obrzwarstwo i dieta, kochane jak wam idzie! pozdrawiammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troszke ponizej 65 ale nie widze dokladnie bo mi sie kreseczki za bardzo zamazuja ;) jak bede miala okazje to zwaze sie w aptece :) przede mna ciezki weekand w pracy wiec bede mniej do was zagladac, kurde za tydzien bartka rodzice przyjezdzaja a tu tyle sprzatania jeszcze przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zagladam dziewuszki ;) rzadko bo rzadko ale zawsze :D u mnie przygotowania swiateczne pelna para - dzisiaj zdobilam pierniczki i dekorowalismy swiatelkami dom, jutro pewnie chinke ;) a u Was jak ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie caly czas 65 a mam luzne ciuchy, ehhhh :( jeszcze 10 do poprzedniej wagi, zeby chociaz troszke spadlo. zagladam do was jak tylko moge, teraz praca w domu trzeba cos porobic, filip no i wolna chwila z bartkiem, troszke nam ciezko, ale jakos dajemy rade. wlasnie odpoczelam po pracy i biore sie za porzadki, za 4 dni bartka rodzice przyjezdzaja no i swieta sie zblizaja wiec kazdy kat trzeba posprzatac , ehhh nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌻 myslalam, ze topik upadl :O ehh ostatnio pozwalalam sobie na troche za duzo jak tam Marta?? tez sie martwie Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no u mnie też waga w miejscu ale robiłam porządki w szafkach z ubraniami znalazłam super spodnie i wyobrażcie sobie co............................. weszłam w nie a ze 2 tyg. temu mogłam pomazyć to gosiairlandia!!!!!nie martw się poprostu chudniemy dalej ha ha ha :D aby tak dalej. hej menia ja już choinke właśnie ubrałam :D pozdrawiam was ja spadam troszke poćwiczć eeeeeeeee nie chce mi się ale ide!:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja od jutra bede probowac sie odchudzac preparatami (szejkami) ciekawe czy wytrzymam !? aha od 2 dni nie jadlam slodyczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZABELLAK5 - tak wczesnie choinka, ja ubieram w Wigilie :D widzicie dziewczyny postepy sa tylko powolne, ale zawsze to cos.. a mi sie apetyt zwiekszyl po okresie i nie wiem co robic :o pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×