Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

Gość upada
bo założycielka ma w dupie odchudzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja sie dzie wazylam i to samo co bylo , wiec dobrze bo biore sie za metabolizmi normalne jedzenie pozdrawiam poapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie caly czas to samo, 65kg nic w dol, teraz nie cwicze jak jestem w pracy bo po 8 godzinach biegania nie mam sil. tym bardziej ze wracam do domu i zawsze jest cos do zrobienie, dzis i jutro mam wolne wiec bede cwiczyc ;) dalej platki na sniadanie, potem obiad i kolacja salatka ale niezbyt chyba to dziala. no coz zobaczymy jak to bedzie. w pracy staram sie nie jesc, ewentualnie jablko przekasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz odpuszczam diete na sile, jem sobie normalnie, bez szalenstw, jesli jednak jakies sie zdarzy to po prostu wypije wiecej czerwonej herbatki ;) buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was chciałam przeprosić za moją nieobecność... nie mam już siły na to wszystko. wszystko wróciło. a nie chcę tego ciągnąc. Przez moje posty jeszcze ktoś się zmobilizuje i zacznie się odchudzać tak beznadziejnie jak ja niszcząc sobie życie... mam anoreksję bulimiczną i na dniach będe musiała powiedzieć to rodzicom... ja potrzebuję pomocy z ich strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta wisienka, wazne ze sie przyznalas to polowa sukcesu, wiele osob sie oszukuje lub wstydzi przyznac. powiedz im jak najszybcie, idzcie z mama razem do lekarze bo na pewno twoj organizm musi odzyc. bedziemy trzymac kciuki i czekamy na posty od ciebie :) trzymaj sie cieplutko i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy prawidlowa , faktycznie tak jak tam pisze 66 byloam super laska , kurde nie potrafi osiagnac ciagly glod i chce na cos to jest straszne , po ciazy schudlak 30 , mialam wole teraz nie potrafie 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej pierwszej ;) kurde i tak chce miec 55 :( ale do tego jeszcze dluga droga, no ale dzis sie zmiescilam w spodnie w ktore wczesniej nie moglam :) wiec jest lepiej, no i kupilam sukienke, wygladam powalajaca i mnie wyszczupla :) bartek z filipkiem nie mogli oczu oderwac jak sie pokazalam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA.
WTAJCIE DZIEWCZYNY czytam was od początku i super się rozumiecie mam prożbe mogłabym uzyskać od was jakąś porade mam 163 wzrostu i waże >>>73kg.DUŻO NIE?? tera stoje w miejscu schudłam już 23 kg. bo miałam 95 kg przed tem w ciągu 4 mieś zrzuciłam te 23 kg.ale brałam LIDE tab.a wy co robicie że tak ładnie zlecialyście POZDRAWIAM PA PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA.
Dodam jeszcze że też jestem po porodzie 5 miesięcy takrze to chyba poro co???? pomóżcie mi DZIĘKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iza ale duzo schudlas gratuluje ;) ale tez uwazaj zebys nie miala jojo, wiec odchudzaj sie rozsadnie!!! ja chudlam z kaseta nicki waterman, teraz jem platki owsiane na sniadanie, potem obiad i na kolacje salatke ;) teraz waga stoi mi niestety w miejscu, buuuuu ale podobno tak jest wiec czekam az cos ruszy, jestem teraz niedysponowana wiec moze po tych kilku dniach bedzie cos mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile przytylas w czasie ciazy i ile wazylas przed??? trzymaj sie jakos, bo wiem ze jak jest malenstwo to czasem trudno cwiczyc ;) moj ma pol roczku teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA.
DZIĘKI GOSIA!! JA TEŻ MAM SYNKA 22 CZERWCA SKĄCZY 6 MIESIĘCY no więc przed ciążą miałam ok 81 kg.jak poszłam do lekarza to byłam na samym początku w 3 tyg.ciąży do końca ciąży ważyłam ok 115kg. MASAKRA!!! po przyjściu do domku z maleństwem niemiałam na nic siły ale wkącu się zmobilizowałam i zabrałam do pracy zaczełam mając 95 kg. teraz mam 72-73kg,ale tak jakoś się uparłam że chcę jeszcze z 10 kg. mniej ale chyba za bardzo chce więc masz racje muszę uważać bo się zdziwie a ćwiczyć niećwicze wogule kremami się smaruje żeby niemieć skury wiadomo jakiej a o roztępach już niewsponę !!DZIĘKI GOSIU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisze wam pare fajnych cwiczen ktore sa z tej kasety i pomagaja: 🌼 nogi i pupa: 1.stoje na prosto, podpieram sie o krzeslo i macham 10 razy w tyl prawa noga ( musi byc wyprostowana)i 10 razy lewa noga, powtarzam ;) 2. stoje na prosto, podpieram sie o krzeslo i macham 10 razy w bok prawa noga, musi byc wyprostowana i 10 razy lewa noga, powtarzam ;) 3. 20 przysiadow ale tylko tak jakbym chciala usiasc na krzesle w powietrzy 4. leze na boku i podnosze wyprostowana noge prawa i potem na odwrot 20 razy 5. stoje na schodku, tak zeby stopa byla w polowie na nim, druga noge podnosze do gory i tak jakby zahaczam, wtedy podnosze sie jak najwyzej na palce i jak najnizej ;) 20 razy kazda 6. leze na plecach i podnosze sie napinajac brzuch, prawy lokiec do lewego kolana i na odwot tez po 20 razy 7. 20 normalnych brzuszko 8. leze na plecach, nogi na polzgiete w srodku i podciagam do brzucha 9. do tego silowe, ale trudno je opisac i nozyce jak mam sily ;) zmykam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA.
GOSIA TO JESZCZE JA IDĘ JUŻ SPAĆ ZAPATRZYŁAM SIĘ NA ZDJ. TO TWOJE TAK??? JESTEM PEŁNA PODZIWU SĄ SUPER!!!!!!! JUTRO NAPEWNO POKAŻE JE MĘŻOWI SUPER POPROSTU BRAK SŁÓW A SYNECZKA MACIE PRZEŚLICZNEGO ODEZWIE SIĘ JESZCZE NAPEWNO CAŁUJE PA ps. Zapraszam wszystkich do obejrzenia zdj.na fotosik,pl naprawde niebędziecie żałować::ZACHĘCAM I POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA.
Dzięki za opis ćwiczeń napewno wykorzystam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nie ma problemu ;) sluchaj wejdz sobie na preferencje i zaloz haslo do twojego nicka to nikt nie bedzie sie mogl podszyc pod ciebie :) ja wlasnie zabieram sie za platki owsiane, potem lece do banku i zaplacic podatek od auta. strasznie u nas przymrozilo, wiec pewnie im dupy zmarzna i irlandczycy bede w domach siedziec ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak to jest, zaczelam sie miescic w spodnie w ktore jeszcze nie moglam wejsc 3 tygodnie temu a na wadze jest non stop to samo i rzeczywiscie jestem szczuplejsza hmmmmm dziwne to wszystko. co mam zrobic z brzuchem po ciazy, troche mi zlecial ale mam troche zwisajaca skore, bo z filipkiem bylam ogromna. brzuch opadl a skora zostala :( masaze i oliwka powinny pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×